Listy kontrolne dla handlowców

Książka zawiera listy kontrolne z zakresu prowadzenia sprzedaży, zarządzania działem sprzedaży oraz sztuki negocjacji. Listy kontrolne znakomicie się sprawdzają w skomplikowanych działaniach rutynowych. Korzysta się z nich, aby za każdym razem nie zastanawiać się od nowa, jakie działania są konieczne dla uzyskania optymalnych wyników. W dziedzinie sprzedaży, której efektywność wymaga koordynacji wielu działań, dbałości o szczegóły i jednocześnie szybkiej reakcji, listy są wyjątkowo użyteczne. Listy kontrolne dla handlowców pomagają w: - doskonaleniu jakości i zwiększeniu tempa pracy,- racjonalizacji podejmowanych działań,- usprawnieniu organizacji sprzedaży, - porządkowaniu czynności wykonywanych przy pozyskiwaniu nowych klientów, przygotowywaniu rozmów handlowych, składaniu ofert oraz odzyskiwaniu utraconych klientów,- rekrutacji oraz motywowaniu pracowników działu sprzedaży,- systematyzowaniu działań związanych ze świadczeniem usług serwisowych i z negocjacjami.Książka jest przeznaczona dla handlowców oraz kierowników sprzedaży, którym pomoże zaoszczędzić czas i zwiększyć skuteczność podejmowanych działań.

Informacje dodatkowe o Listy kontrolne dla handlowców:

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna Oddział Polskich Wydawnictw Profesjonalnych
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 83-89355-01-9

Kup książkę Listy kontrolne dla handlowców

Listy kontrolne dla handlowców - opinie o książce

Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;