LUX (Tom 4). Origin (edycja specjalna)

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019-04-17
Kategoria: Romans
ISBN: 9788380756663
Liczba stron: 464
Tytuł oryginału: Origin

Ocena: 0 (0 głosów)

Daemon zrobi wszystko, by odzyskać Katy.

Po udanej, lecz katastrofalnej w skutkach wyprawie do Mount Weather, będzie musiał zmierzyć się z brutalnym faktem. Katy już nie ma. Została porwana. Odnalezienie jej staje się jego głównym celem. Czy pozbędzie się każdego, kto stanie mu na drodze? Bez problemu. Czy zrówna z ziemią cały świat, by ją odnaleźć? Bardzo chętnie. Czy zdemaskuje swój lud? Z przyjemnością.

Katy musi tylko przeżyć.

Wśród wrogów, by się wydostać, Katy musi się przystosować. W końcu nie wszystkie słowa grupy Daedalus brzmią jak szaleństwo. Mimo to, ich cele są przerażające, a wszystko, co mówią, jest bardzo niepokojące. Kto tak naprawdę jest zły? Daedalus? Ludzie? Czy Luksjanie?

Jednak najbardziej niebezpiecznym wrogiem jest ten, kogo znali od zawsze. Gdy prawda wyjdzie na jaw, po której stronie staną Daemon i Katy?

Czy w ogóle będą razem?

Tagi: Romans

Kup książkę LUX (Tom 4). Origin (edycja specjalna)

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - LUX (Tom 4). Origin (edycja specjalna)

Inne książki autora
Moc apoliona
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Moc apoliona

Nie można zadzierać z przeznaczeniem, a teraz także z Alex. Dziewczyna od zawsze obawiała się dwóch rzeczy: utraty siebie podczas przebudzenia...

Onyks
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Onyks

Departament Obrony przysłał swoich ludzi. Jeśli tylko dowiedzą się co potrafi Daemon i że jesteśmy połączeni, już jest po mnie. Podobnie jak i po nim....

Zobacz wszystkie książki tego autora