Mama i sens życia opowieści psychoterapeutyczne

Wydawnictwo: Jacek Santorski
Data wydania: b.d

W sześciu fascynujących opowieściach zaczerpniętych z własnego doświadczenia, Irvin D. Yalom jeszcze raz udowadnia, że jest nieustraszonym odkrywcą ludzkiej psychiki i prowadzi swych pacjentów - i siebie - do przemiany. To niezapomniana galeria ludzkich charakterów opisana z sugestywnymi szczegółami. Równorzędnie do eksponowanej psychoterapeutycznej prawdy, autor wykazuje niezwykłą dbałość o jej kształt literacki. Kto wie, czy nie jest to odpowiedź profesjonalisty na psychoterapeutyczne przygody Paulo Coelho?

Kup książkę Mama i sens życia opowieści psychoterapeutyczne

Opinie o książce - Mama i sens życia opowieści psychoterapeutyczne

Avatar użytkownika - Faustyna
Faustyna
Przeczytane:2014-02-27, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014, powieści, psychologia,
Yalom znany terapeuta nurtu humanistycznego po latach wygrzebuje ze swoich kartotek historie pacjentów i zmieniając dane i nieco koloryzując opowiada nam ich historie z własnym komentarzem. Nie są tą stawiane diagnozy raczej próba spojrzenia na życie ludzi w sposób bardzo indywidualne, próba zrozumienia tego co się dzieje z nimi. Minusem jest na pewno to że niektóre historie wydają się bardzo nieprawdopodobne przed sploty wypadków wydają się być czasem niebywałymi fantazjami.
Avatar użytkownika - mysha
Przeczytane:2009-02-13, Ocena: 4, Przeczytałam,
Kat miłości. Opowieści psychoterapeutyczne
Irvin D.Yalom0
Okładka ksiązki - Kat miłości. Opowieści psychoterapeutyczne

Zbiór opowieści psychoterapeutycznych dla wszystkich, którzy kiedykolwiek brali udział w terapii po którejkolwiek ze stron. Została...

Kwestia winy
Małgorzata Rogala