Miłość matki

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2022-05-18
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381397476
Liczba stron: 128
Tytuł oryginału: A Mother s Love

Ocena: 5 (1 głosów)

Niezwykła powieść uwielbianej na świecie autorki bestsellerów. Porusza temat bólu, bezwarunkowej miłości i walki o samą siebie.

Celeste wciąż opłakuje tragiczną śmierć syna Jacka, gdy dowiaduje się, że siostrzeniec męża przyjedzie na kilka dni w odwiedziny. Czuje, że nie zniesie obecności innego dziecka, lecz nie ma wyboru. Gdy w końcu Bruno przybywa, Celeste robi wszystko, aby czuł się mile widziany i kochany, mimo że jej serce krwawi. Chłopiec czasem tak bardzo przypomina jej Jacka... że Celeste zaczyna marzyć, by połączyło ich coś więcej niż przelotne uprzejmości.

Magiczna, piękna historia o nieoczywistych obliczach miłości.

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Miłość matki

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Włoskie zaręczyny
Santa Montefiore0
Okładka ksiązki - Włoskie zaręczyny

Czy nieżyjący synek czuwa nad swoją matką? Od razu rozsmakujecie się w tej powieści, łączącej historię rodzinną, romans i... odrobinę metafizyki. Czterdziestokilkuletni...

Kuszenie Gracie
Santa Montefiore0
Okładka ksiązki - Kuszenie Gracie

Nikt tak pięknie nie mówi o miłości jak Santa Montefiore. JOJO MOYES Autorka bestsellerów, Santa Montefiore, powraca w niezapomnianej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Już się nie śmiała, nawet się nie uśmiechała; na jej napiętej twarzy malowały się smutek i gniew. A on stracił nie tylko dziecko, ale także żonę. Jack zabrał ze sobą serce matki, zostawiając ojcu tylko skorupę.


Więcej

Pszenica falowała na wietrze niczym złociste morze, ciemność wkradała się powoli, pochłaniając resztę światła dziennego; kończył się kolejny dzień. Celeste była za to wdzięczna, zostawało jej mniej dni do przeżycia bez Jacka.


Więcej
Więcej cytatów z tej książki
Reklamy