Książeczka przekazuje treść orędzia Miłosierdzia Bożego oraz wskazuje na specjalne formy tego nabożeństwa nakreślone w Dzienniczku św. Faustyny Kowalskiej. Pragniemy, aby tym, którzy poszukują Boga, pomagała w zgłębianiu tajemnicy Bożego Miłosierdzia, otwieraniu się na łaskę Chrystusa i przyjmowaniu orędzia miłosierdzia, jakie kieruje On do Kościoła i świata.

Informacje dodatkowe o Miłosierdzie Boże. Orędzie i nabożeństwo z wybranymi modlitwami z Dzienniczka św. Faustyny Kowalskiej:

Wydawnictwo: Promic
Data wydania: 2013-02-15
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7502-396-1

Kup książkę Miłosierdzie Boże. Orędzie i nabożeństwo z wybranymi modlitwami z Dzienniczka św. Faustyny Kowalskiej

Miłosierdzie Boże. Orędzie i nabożeństwo z wybranymi modlitwami z Dzienniczka św. Faustyny Kowalskiej - opinie o książce

Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2013-03-23, Ocena: 6, Przeczytałam,
Tej książki nie ocenię, każdy musi ją przeczytać!!!
Cud na Filipinach
Wincenty Łaszewski0
Okładka ksiązki - Cud na Filipinach

Cud na Filipinach. To miała być największa masakra w historii ludzkości. To był cud, nie spadła ani jedna kropla krwi. ...

Stefan Błogosławiony Wyszyński
Wincenty Łaszewski 0
Okładka ksiązki - Stefan Błogosławiony Wyszyński

Prymas Tysiąclecia, Niezłomny, Prorok, Teolog, Mistyk. Pierwsza duchowa biografia wielkiego Pasterza, który twardo stąpał po ziemi, ale głowę stale...