Moja słodka Sunday

Henry Parker Britland IV, były prezydent USA, który w kwiecie wieku korzysta z wcześniejszej emerytury, i jego świeżo poślubiona żona Sunday, piękna i błyskotliwa prawniczka, członkini Kongresu, zmuszeni są rozwiązywać wciąż nowe zagadki kryminalne, w które wplątują się ich wysoko postawieni przyjaciele. Henri i Sunday, znakomicie się uzupełniając w swych detektywistycznych przedsięwzięciach, często sami wpadają w niemałe tarapaty, ale zawsze wychodzą z nich zwycięsko.

Informacje dodatkowe o Moja słodka Sunday:

Moja słodka Sunday - opinie o książce

Avatar użytkownika - Aila92
Aila92
Przeczytane:2018-03-06, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Cztery różne historie mające jeden wspólny mianownik – głównych bohaterów rozwiązujących zagadki. Są to były prezydent Stanów zjednoczonych, Henry Parker Britland IV, i jego niedawno poślubiona żona, Sandra O'Brien będąca nazywaną Sunday.

W pierwszym opowiadaniu małżeństwo musi znaleźć dowody na niewinność ich przyjaciela i byłego doradcy Henry’ego, który jest oskarżony o zabicie swojej kochanki. Wszystkie dowody wskazują na niego, ale czy można być pewnym jego winy?

W drugiej historii Sunday zostaje uprowadzona. Porywacz żąda uwolnienia niebezpiecznego terrorysty. Okazuje się jednak, że niekoniecznie osoby współpracujące z Jovanetem. Czy pomoc przyjdzie na czas i Sunday zostanie ocalona?

Trzecie opowiadanie mówi o jachcie i tajemnicy ukrytej w jednej z kabin.

Finałowa historia opowiada o chłopcu, który przypadkiem trafia do domu małżeństwa Britlandów na dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Można powiedzieć, że był to taki miły i słodki akcent na zakończenie lektury.

Avatar użytkownika - dayna15
Przeczytane:2002-10-08, Ocena: 4, Przeczytałam,
Zaginiony rękopis
Mary Higgins Clark0
Okładka ksiązki - Zaginiony rękopis

Najnowsza powieść Królowej Suspensu. Znany archeolog Jonathan Lyons odkrywa w skrytce opuszczonego kościoła bezcenny manuskrypt, skradziony przed...

Sen o nożu
Mary Higgins Clark0
Okładka ksiązki - Sen o nożu

Laurie Kenyon w wieku 4 lat została porwana. Była dręczona i wykorzystywana seksualnie przez 2 lata. Kiedy sytuacja stała się gorąca, porywacze zwrócili...