Motocyklista bez uczuć

Drogi Sedricka Wratha i Kiry Malloy po raz pierwszy skrzyżowały się w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach. Kira ratuje mu życie i pomaga mu wrócić do zdrowia. Dziewczynie wydaje się, że coś między nimi zaiskrzyło, ale nie zdaje sobie sprawy, że Sed traktuje ją tylko jako pionka w bezwzględnych rozgrywkach między klubami motocyklowymi. Kiedy po pięciu latach spotykają się ponownie, Kira jest już zupełnie inną kobietą: zimną i okrutną. Wykorzystuje urodę, by manipulować mężczyznami. Jak potoczą się ich losy? Co zwycięży: brak zasad rządzących przestępczym światem, czy uczucie, które - być może - zaczęło nieśmiało kiełkować przed laty?

Informacje dodatkowe o Motocyklista bez uczuć:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-04-13

Tagi: Romans erotyczny

Kup książkę Motocyklista bez uczuć

Motocyklista bez uczuć - opinie o książce

Avatar użytkownika - brunettebooks
brunettebooks
Przeczytane:2022-05-18, Ocena: 3, Przeczytałem, Mam,

Sedrick Wrath i Kira Malloy spotykają się po latach w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach.  Kira pięć lat temu uratowała mężczyźnie życie  i pomogła mu wrócić do zdrowia. On niestety złamał jej serce. Gdy spotykają się ponownie po pięciu latach,  kobieta jest zupełnie inną kobietą. Zimną , okrutną i wyrachowaną, która wykorzystuje urodę, by manipulować mężczyznami.
Co na to Sedrick?
Czy Kira oprze się Sedrickowi?

Historia kipiąca seksem! Zdecydowanie dla niegrzecznych dziewczyn.
Autorka wymyśliła ciekawą fabułę o trudnej miłości jednak trochę szkoda, że bohaterka tak szybko dała się skusić mężczyźnie,  który ją skrzywdził.
Jeśli lubicie książki o motocyklistach z motywem hate-love to tutaj dostaniecie mroczną i bardzo grzeszną historię.
Dynamiczna akcja pełna intryg, nienawiści,  namiętności pożądania nie pozwoli Wam szybko przerwać tej lektury.
Autorka podniesie Wam ciśnienie  tymi gorącymi i ostrymi erotycznymi scenami.
Polecam!

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2022-04-26, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

”Motocyklista bez uczuć”

Znacie wcześniejsze książki autorki I.M. Darkss? Za mną już kilka i choć różnią się od siebie i nie każda była w moim stylu, nie potrafię nie sięgnąć po kolejną. Ponownie nie żałuję się na jej twórczość zdecydowałam .

“Motocyklista bez uczuć” to nie jest typowe MC , raczej bardziej romans z nutą mafii i fanem motocykli w roli głównej.

Sedrick pojawił się w życiu Kiry kilka lat wcześniej. Pokochała go, a on porzucił ją w okrutny sposób twierdząc, że była mu potrzebna tylko po to by zemścić się na jej bracie. Za co? Cóż, moim zdaniem jego zachowanie było nieco absurdalne, jak i pobudki jakimi się kierował. Nie jedna osoba w tej książce próbowała mu to wyjaśnić. Jak myślicie - dotarło ?

Kira zmieniła się przez te lata. Stała się kobietą, z którą lepiej nie zadzierać. Jej reputacja ją wyprzedza. Gdy ich ścieżki ponownie się krzyżują, kobieta pragnie się na nim odegrać. Chce tym razem dla odmiany rozkochać go w sobie i roztrzaskać jego serce tak samo jak on roztrzaskał jej wcześniej. Ale to nie takie proste. Bo on wciąż nie jest jej obojętny. A w dodatku Kira skrywa pewną tajemnicę i gdy Sed ją pozna, nie wiadomo jak zareaguje.

Tu erotyki jest dużo, bardzo dużo aż momentami można uznać, że zbyt wiele. To jedyne czego mogę się w sumie doczepić. Bohaterowie kończyli jeden akt, chwila rozmowy i od nowa. Jednak bywały też i dłuższe przerwy, a i same opisy zbliżeń były gorące i nieoklepane, nie w kółko to samo. I bardzo podobał mi się styl pisania autorki , sposób wypowiedzi bohaterów, ich humor , sarkazm , cięte riposty . Za to wielki plus. Skupiamy się na bohaterach , ich relacji i tej namiętności ale są tu też momenty pełne emocji , jak i chwile pełne napięcia gdy bohaterowie są w niebezpieczeństwie . Nudzić się raczej autorka nie daje.

Wg mnie jest to lekka książka, pobudzająca fantazje erotyczną, która potrafi przyprawić o rumieńce . Porwie wielu czytelników i mam nadzieję, że tak jak ja spędzicie z nią przyjemnie czas.

Dziękuję Wydawnictwu Akurat za egzemplarz do recenzji i polecam Wam tę wciągającą lekturę.

„Miłość. Czy istnieją bardziej podstępne sidła? Trudne do zauważanie, dopóki nie jest za późno. Dopóki w nie nie wpadniesz. A wtedy zaciskają się na twoim bezbronnym sercu i czekają, aż przestaniesz walczyć z potrzaskiem”.

„Motocyklista bez uczuć” autorstwa I.M. Darkss.

To nie jest moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i na pewno nie ostatnie.

Osobiście bardzo lubię styl I.M. Darkss. Jej książki zawsze są pełne zwrotów akcji, namiętnych scen oraz emocjonalnych wydarzeń, które w znacznym stopniu wpływają na rozwój bohaterów. W jednym momencie jesteśmy zaintrygowani, a w drugim serce nam się ściska.

W tej pozycji nie jest inaczej. I choć początek był nieco zagmatwany i dezorientujący, to pojawiające się później wspominki znacznie rozwiewają wszystkie pojawiające się niejasności i dalej możemy się cieszyć z fabuły.

Jedyny minus jak dla mnie jest taki, iż wątek motocyklistów był niemal pominięty, a uważam, iż skoro nawet w tytule mamy zwrot ,,motocyklista” to można by nieco bardziej podkreślić ten temat. Dla mnie było go zdecydowanie za mało i takie jest moje zdanie. Poza tym jednak nie będę się czepiać.

Jeśli lubicie namiętne lektury i będziecie, mieć okazje przeczytać tę pozycję to nie wahajcie się.

Pięć lat temu Sedrick i Kira się poznali. Dziewczyna ratuje mężczyźnie życie i pomaga powrócić do zdrowia. Oddała mu całą siebie, a w zamian dostała roztrzaskane serce. Sedrick wykorzystywał ją do swoich niecnych planów. Była jedynie mu potrzebna do własnej zemsty. Następnie znika, a później znowu się pojawia. Co chce tym razem?

Jedno jest pewne. Kira bardzo się zmieniła i już nie jest tak łatwo podatna na manipulację. Czy miłość zwycięrzy?

Książka jest moim drugim spotkaniem z autorką. W stylu pisania widać dużo mroku, ale także wiele intensywnych emocji, które pobudzą nasze zmysły.

Bardzo lubię czytać romanse z wątkiem motocyklistów, dlatego z wielką chęcią sięgnęłam po tę książkę. Mamy tutaj wiele zwrotów akcji i tak naprawdę nie wiemy co wydarzy się dalej.

Mamy tutaj bohatera, który potrafi zafascynować od samego początku. Mowa tutaj oczywiście o Sedricku. Niby honorowy i brutalny,  a z drugiej strony taki ciepły miś. No a Kira. To już nie jest ta sama kobieta. Nie da sobie “w kaszę dmuchać”. Jest pewniejsza siebie i potrafi uczyć się na błędach.

Jest to historia napisana niezwykle przyjemnym piórem. Dzięki temu strony same się przewracają, a my wciągamy się jeszcze bardziej.

Nie podobała mi się jedna rzecz, a mianowicie to jak szybko Kira wskoczyła do łóżka Sedricka, przecież była taka silna… No cóż nie można mieć wszystkiego.

Jednak mimo tego, wciąż polecam.

7,5/10 ✨

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2022-04-24,

„Motocyklista bez uczuć” – I.M. Darkss

Dwójka dawnych kochanków. Wspólna przeszłość. Złość. Ból. Cierpienie. Nienawiść. Miłość. Nowe charaktery. Nowa osobowość. Czy uczucia zostaną takie same ?

Kiry, kobieta która kiedyś była inna. Naiwna i bezkompromisowo zakochana w bezczelnym dupku. Oddała mu wszystko co miała, ale on tego nie docenił. Wtedy powstała kobieta, która nie boi się już niczego. Udowadnia wszystkim dookoła, że w tym brutalnym męskim świecie jest miejsce dla kobiet silnych i niezależnych. Takich, które nie boją się swoich słów i umieją zadawać ciosy. Zarówno słowne jak i fizyczne. Kiry to kobieta wielu talentów. Przez większość czasu jest stabilna i pewna tego czego chce, ale kiedy pojawia się on, to trochę mięknie.

Sedrick, bezczelny facet, który mocno krzywdzi. Jego przeszłość jest spowita czarną mgłą i niedokończonymi sprawami. Jednak ma w sobie wiele emocji i czuć. A przed wszystkim nie boi się ich okazywać. Jak mu zależy to robi wszystko żeby to udowodnić. Słowami, gestami ale przed wszystkim wyśmienitym ciałem i umiejętnościami w łóżku. Umie zawrócić kobiecie w głowie, aż tak, że głupieje.

Połączył ich namiętny romans i ckliwe uczucie, a rozdzieliło kilka słów. Teraz oboje będą musieli zdobyć się na odwagę aby zaufać sobie nawzajem. On pewny swego i tego czego chce, a ona pragnie jedynie spokoju i tego aby wyjechał, ale nosi w sobie tajemnicę, która może wszystko zmienić.

Autorce udało się stworzyć bohaterkę, która zawsze walczy o swoje. A w tym złym świecie jest nieobliczalna. Ma w sobie wiele pokładów energii i pomysłowości. Umie zdobyć to czego chce, wszelkimi sposobami.

Sceny intymne to prawdziwy rarytas dla fanów mocnych i niegrzecznych pożądań. Było bardzo zmysłowo i namiętnie. Nie ma w ich łóżku nudy, ale jednak miałam wrażenie, że trochę te sceny zdominowały fabułę, ponieważ było ich dużo oraz to, że większość problemów było rozwiązywanych przez namiętność. Ale to nie ujmuje tej historii, ponieważ znalazłam w niej trochę niebezpieczeństwa, małą i słodką tajemnicę, której zresztą mogło być znacznie więcej.
Autorka zaserwowała także powrót do miłości. Starania o nią, rozmowy, które mogą naprawić i wyjaśnić wiele rzeczy. Pokazuje, że o kazde uczucie warto walczyć, ale na wybaczenie będzie trzeba trochę poczekać. W końcu nie można zapomnieć tak szybko o tym co ktoś nam zrobił.

Kochani jeśli lubicie książki w których dużo niegrzecznego się dzieje oraz bohaterowie to słodziaki, którzy się odpychają się i przyciągają. Ona to twarda sztuka, a on facet, który wreszcie coś zrozumiał. Polecam i to gorąco.

7,5/10

Pięć lat temu Kirę i Sedricka łączyło uczucie pełne pasji i ognia. Ale zanim do tego doszło ona stała się tą, która wyprowadziła go z mroku. Lecz potem wszystko legło w gruzach kiedy to okazało się, że Kira była tylko pionkiem w grze. Środkiem do osiągnięcia celu. A wszystko tyczy dwóch klubów motocyklowych. Kobiece złamało to serce, co znowu stało się jej motorem napędowym. Zmieniała się stopniowo a teraz jest pewną siebie, zimną, wyrachowaną i okrutną femme fatale. Połyka mężczyzn niczym smaczne kąski.
   I właśnie taką odmienioną Kirę ponownie spotyka Sedrick. To zdecydowanie nie jest Kira jaką znał.
   Czy niegdyś zakochani w sobie odbudują to, co mieli? Czy tajemnice i sekrety, jakie w sobie noszą nie okażą się przeszkodą nie do pokonania? A może nie ma już dla nich żadnej nadziei?

Autorka od samego początku zaskakuje. Każda kolejna powieść jest jeszcze bardziej odważna, wciągającą i zmysłowa.
   Najnowsza od pierwszej strony wciska w fotel. Prolog był taki mocny, tak bardzo wyrazisty, że wygodniej umościłam się w fotelu i zatarłam swe łapki na rozwój sytuacji.
   A im głębiej w tekst, tym było bardziej przewrotnie. Zdecydowanie bardziej zagmatwane i zakręcone w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dodatkowo pojawiające się tajemnice i sekrety dostarczały mi adrenaliny. Każda kolejna o nich wzmianka dostawiała kolejnych znaków zapytania.
   Bohaterowie ciągle się ścierali. Notorycznie walczyli o dominację, co tylko podkreślało ich siłę. Ich charyzmę, odwagę i wolę walki. Oboje uparci, oboje zaciekli, oboje niezłomni.
   Kira to twarda babka. Z pazurem a jej nowe oblicze było bardzo kokieteryjne i równie niebezpieczne. To mi się bardzo podobało.
   Sedrick natomiast roztaczał wokół siebie aurę mroku i ryzyka. Z jednej strony potrafił być arogancki, bezczelny i nieustępliwy a z drugiej potrafił być czuły, troskliwy i niezwykle cierpliwy, co nie powiem, było dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
   Wspomniane sceny uniesień zdecydowanie działały na zmysły. Bardzo hot. Odważne, gorące i pobudzające. Oczywiście z całą widoczną chemią. Z pożądaniem, które w przekomarzaniu dostarczało emocji.
   Dla tej książki zdecydowanie warto znaleźć czas. Warto ją przeczytać. Nawet jeśli bohaterowie swoim postępowaniem z jednej strony podnoszą ciśnienie a z drugiej nie można się doczekać tego, co jeszcze się wydarzy na kolejnych stronach. Lektura fajnie trzyma w napięciu.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo Muza S.A.

Do czego bylibyście zdolni, by chronić bliską waszemu sercu osobę. Czy skazanie się na życie bez ukochanej jest właściwe?

W najnowszej powieści pani Darkss poznajemy piękną Kirę, która przed laty była niezwykle szczerą, miłą dziewczyną, która zakochała się w niewłaściwym facecie. Jednak pewne wydarzenie sprawiło, że jej serce zostało złamane, a ociekające brutalnością i jadem słowa sprawiły, że zmieniła się w bezwzględną i bezduszną Femme fatale. Kobieta za pomocą seksapilu okręca sobie mężczyzn wokół palca i wykorzystuje ich zauroczenie. Niestety nagle jej spokój burzy pojawienie się tego, który użył ją jako narzędzia, by zemścić się na jej bracie Markusie.

Dlaczego Sedrick wrócił i robi wszystko by zbliżyć się do bohaterki? Dlaczego potraktował on tak okropnie Kirę przed pięciu laty i co ma z tym wspólnego szef klubu motocyklowego,którym jest jej brat? Co ukrywa przed Sedem i czy zdoła odpłacić się mu za wszystkie łzy jakie przez niego wylała?

Muszę przyznać, że ta lektura mnie zaciekawiła. Początkowo opornie szło mi czytanie, gdyż nie mogłam wgryźć się w treść. Jednak z czasem, gdy akcja przyśpieszyła, wciągnęłam się w historię i pozwoliłam pochłonąć się treści.

Było mi żal Kiry, doskonale rozumiałam jej postępowanie, ale irytowało mnie to, że tak szybko ulegała porywom namiętności. Świetna kreacja charakternych postaci to wielka zaleta tej książki, powodująca iż z zaciekawieniem śledziłam burzliwe losy tej pary. W końcówce fabuła tak przyspiesza, że wrażenia i emocje aż oszałamiają.

Mimo, iż jest to pozycja intrygująca i pełna namiętności to mamy też chwile, które powodują bolesny ucisk w piersi oraz wzruszają. Sceny zbliżeń mocno pobudzały moją wyobraźnię i podgrzewały temperaturę otoczenia. Nieraz zazdrościłam Kirze, marząc by zamienić się chociaż na chwilę z nią i przeżyć tak ogniste chwile.

Jeśli chętnie sięgacie po takie historie, to bądźcie pewni, że nuda i brak wrażeń wam nie zagraża. Dialogi są naprawdę genialnie napisane i nieraz wywołały u mnie salwę śmiechu.
Nie ma co zastanawiać się i zwlekać. Bierzcie tę książkę w swoje ręce i poznajcie poplątane i zawiłe losy bohaterów, których polubicie. Polecam!

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2022-04-24,

W książce poznajemy parę Sedricka i Kire, którzy spotykają się ponownie po 5 latach. Powiecie to tylko 5 lat, jednak dla tych ludzi to odcinek czasu, który zmienił wszystko. Ich samych również.

Sedrick członek gangu motocyklowego, który kocha adrenalinę towarzyszącą mu podczas jazdy motocyklem. Wraca po latach w jednym celu, próbuje odzyskać Kirę, kobietę którą skrzywdził i złamał serce. Po niewinnej i delikatnej osóbce nie pozostał jednak żaden ślad. Na miejscu okazuje się bowiem, iż zastał inną kobietę zimna i okrutną. Czy uda mu się odzyskać miłość Kiry? Jak zostanie przyjęty?

Kira po stracie ukochanego, stała się narzędziem w rękach mafii. Manipuluje mężczyznami w celu osiągnięcia swoich korzyści. Nagłe pojawienie się Sedricka burzy jej dotychczasowy świat. Na domiar złego zostaje przydzielona do niego. Ma za zadanie szpiegować go i dopilnować transakcji sprzedaży bronią. Chciała go unikać a teraz zmuszona jest przebywać z nim cały czas. Czy dawne uczucie odżyje? A może cały czas tam było? Czy w zimnej pozbawionej uczuć kobiecie są jeszcze jakieś pokłady miłości? I jaką tajemnice skrywa Kira przed mężczyzną?

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i z chęcią sięgnę po kolejne pozycje. W książce bardzo dobrze rozbudowany jest wątek hate-love między bohaterami. Sceny erotyczne są bardzo gorące i działają na wyobraźnię 😈😈mam tylko wrażenie iż ta relacja zajmuje 3/4 historii. Za mało mi było wyścigów motocyklowych i strzelanin. Podobała mi się za to kreacja głównej bohaterki jako kobiety silnej i umiejącej strzelać oraz się bić. Zdecydowanie lubię takie charakterne dziewczyny 😍 jeżeli jesteście ciekawi jak potoczyły się losy Sedricka i Kiry to zachęcam do lektury.

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2022-04-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

“Motocyklista bez uczuć” i femme fatale w jednej książce? Taką mieszankę znajdziemy właśnie w książce I.M. Darkss, co otrzymamy z takiego połączenia?

Gdy Kira uratowała Sedricka przed śmiercią, nie sądziła, że połączy ich tak silne uczucie. Jednak to co wydawało się miłością na całe życie okazało się tylko kłamstwem i zemstą mężczyzny a kobieta tylko środkiem do celu. Gdy po latach spotykają się ponownie, Sed próbuje odzyskać Kirę jednak czy robi to z miłości czy to znów tylko droga do kolejnego celu?

Akcja książki toczy się w świecie szemranych interesów, klubów motocyklowych, ale są one raczej tłem do wydarzeń a centrum fabuły stanowi relacja głównych bohaterów. Kira to silna kobieta, która po upadku podnosi się z kolan i potrafi pokazać, że to ona teraz rozdaje karty. Gdy w jej życiu ponownie pojawia się Sedric, nienawiść miesza się w niej z miłością, która wydawałoby się, że umarła, gdy ten złamał jej serce. Jednak jak walczyć z pierwszą prawdziwą miłością, mimo że wydawała się ona tylko snem?

Książkę czyta się bardzo szybko. Z przyjemnością czyta się potyczki słowne (i nie tylko słowne) między głównymi bohaterami, stopniowo odkrywamy co skrywa Sedrick i jakie tajemnice ma przed nim do ukrycia Kira.

Ta pozycja z pewnością przypadnie do gustu fanom erotyków, bo gorących scen znajdziemy tu całkiem sporo. Bohaterowie walczą ze sobą a każda walka kończy się wybuchem nieposkromionej namiętności. Pożądanie i namiętność wylewa się ze stron i pokazuje ze niekiedy nie jesteśmy w stanie walczyć z uczuciami. Jednak czy warto ponieść ryzyko?

Kira i Sedrick poznali się w nieciekawych okolicznościach. On został dotkliwie pobity, ona uratowała mu życie. Połączyło ich uczucie, piękne, wielkie, silne, a przynajmniej tak miało być, była pewna, że tak jest. Myliła się, złamał jej serce, powiedział wiele bolesnych słów i zniknął z jej życia.
Mija pięć lat, zanim spotykają się ponownie. Jednak Kira już nie jest tą słodką, ufną kobietą. Teraz zmieniła się i to bardzo. Wykorzystuje swoją urodę, stała się zimna i wyrachowana. To, co zrobił Sedrick, sprawiło, że przestała ufać mężczyzną. Teraz, on wrócił i choć jej serce zabiło znowu mocniej, tym razem nie pozwoli się zranić. Teraz to on będzie rozdawać karty, teraz ona mu złamie serce. Tylko czy da radę?
Na światło dzienne wychodzą tajemnice, które wiele zmieniają. Jakie? Jak zakończy się historia Kiry i Sedricka?

Przyznam szczerze, że ja jestem pozytywnie zaskoczona tą książką i mnie przypadła do gustu. Historia ciekawa, wciągająca, pełna intryg, tajemnic, namiętności. Akcja dość szybka, z ciekawymi zwrotami. To historia o kobiecie, którą miłość bardzo zmieniła, która przestała w nią wierzyć, która nie zamierza nigdy więcej dać się złamać. To opowieść o mężczyźnie który miał zupełnie inne plany, jednak pewna kobieta, która wkradła się w jego serce, sprawiła, że musiał dokonać niełatwych wyborów. Książkę czytało się bardzo szybko, a podczas czytania towarzyszyły różne emocje.

Bohaterowie ciekawi, moim zdaniem dobrze wykreowani.
Kira jest kobietą, którą kiedyś krucha i delikatna teraz stała się zimna i bezwzględna. Potrafi owinąć sobie mężczyznę wokół palca i wykorzystać do własnych celów. To bohaterka silna, mająca własne zdanie, niepozwalająca sobie dmuchać w kaszę. Osobiście ją polubiłam, chociaż nie zawsze zgadzałam się z jej zdaniem.
Sedrick to mężczyzna o wielu twarzach, którego ciężko było rozgryźć. Raz wydawał się uroczy, kochający, a za chwilę mówił lub robił coś, co dosłownie zwalało z nóg i sprawiało, że miałam ochotę mu zrobić krzywdę.

„Motocyklista bez uczuć” to książka, z którą spędziłam miło czas i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu -Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - Ksiazkasercemwdl
Ksiazkasercemwdl
Przeczytane:2022-06-09, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2022,

?Recenzja?

"Bo bez wątpienia mam zakaz wstępu w pobliże tego mężczyzny. Jest tam zbyt dużo pułapek, niebezpieczeństw i podstępów, którymi mógłby przechytrzyć samego diabła."

Kira to kobieta, której serce zostało złamane. Skrzywdziła ją osobą, która powinna zawdzięczać jej życie. Zaczęła coś czuć, jednak została wyprowadzona z tego błędu, gdyż była tylko zabawką. Po kilku latach wraca, jako silna, niezależna i władcza kobieta. Nie jest już tak łatwo owinąć ją sobie przez mężczyzn, jest niczym forteca nie do zdobycia. Jednak kiedy ich drogi ponownie się przetną, czy serce będzie umiało być obojętne? Czy serce, które zostało zamrożone, odrodzi się na nowo?

Sed to mężczyzna, dla którego liczy się tylko zemsta. Właśnie te okoliczności sprawiły, że w jego życiu pojawiła się Kira. Z biegiem lat gniew rósł razem z nim, to on nie pozwala mu normalnie funkcjonować. Coś, co dawno powinno odejść w niepamięć, niszczy mu życie. To właśnie dawne demony przeszłości i urazy są jego zagładą. Będzie próbował na nowo zdobyć kobietę. Jednak czy będzie ona na tyle uległa, aby ponownie wkroczyć w jego życie?

"Motocyklista bez uczuć" to książka, która ukazuje nam świat motocyklistów, gdzie na prowadzenie wychodzi namiętność, żądzą zemsty, tajemnice i cała gama emocji.

Autorka stworzyła historię, która w głównej mierze miała opierać się na ukazaniu nam życia i świata motocyklistów, jednak właśnie tego elementu mi tutaj brakowało. Niemniej jednak książkę czyta się bardzo szybko i z przyjemnością. Byłam pod wrażeniem tego, z jaką prędkością znikała ta historia. To za sprawą lekkiego pióra autorki i książki, w której na każdym kroku coś się działo. Na pewno nie można narzekać na brak scen erotycznych pomiędzy bohaterami, to znajdziecie tutaj pod dostatkiem. Sceny te były opisane ze smakiem, nutką pikanterii i władczości. Były niczym wulkan, który rozpala wszystko dookoła.
Po raz kolejny autorka zaserwowała nam historię, która umili czas. Jestem ciekawa następnej książki spod jej pióra.

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2022-04-25, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,

"Imię i nazwisko tego mężczyzny widnieją w słowniku wyrazów bliskoznacznych jako synonimy słów: diabeł, szatan, Lucyfer..."

@i.m.darkss

Historia przygody Kiry i Sedricka zaczęła się ładnych kilka lat temu. Teraz spotykają się ponownie, ale nie będzie to przyjemne spotkanie, lecz pełne niepewności zderzenie ukrytej miłości, obaw, lęków, zadr i pragnienia głęboko drzemiącego. Kolejny raz wejdą w szwanki pojedynków klubów motocyklowych, chcąc także uporać się z własnymi demonami z przeszłości i niewyjaśnionymi sprawami, które blokują pójscie na przód. Kira to kobieta, która nie cofnie się przed niczym, nie ma strachu, wyzbyła się go dawno temu. Stawia czoła wyzwaniom, chociaż za bardzo ryzykując. Sedrick, to wcielenie zła, ale kiedy robi się zamieszanie i cóż zagraża jego bliskim, odsuwa się odrzucając, raniąc bardzo dotkliwie. Chciał chronić to, co kocha jednak nie jest w stanie. Za dużo działo się w życiu obojga, co odbiło swoje piętno. Za dużo kłamstw, niewyjaśnionych spraw, tajemnic i mroku, który przejmuje władzę nad rozumem i ich życiem.

Zaczęło się bardzo interesująco i tak było, jednak jest pewne ale, historia troszeczkę bywała chaotyczna, co sprawiało, że szybko można było zgubić wątek. Sedrick to mężczyzna, którego spotkanie na swojej drodze groziło śmiercią albo totalnym kataklizmem. Na swoim koncie ma niewyjaśnione sprawy związane ze zmarłą żoną i starcia z groźnymi przeciwnikami. Kira przekonała się na własnej skórze czym grozi zbliżenie do niego, niejednokrotnie i bardzo boleśnie. Rany ukształtowały w niej mocne strony i stworzyły z niej demona w ciele kobiety, o bardzo fatalnej opinii. Choć była twarda i skrywała się za zbroją, Sedrick wodził ją cały czas za nos. Powinna skupić się na ważnych sprawach, wciąż brnęła w kłopoty, czasem odnosiłam wrażenie, że walczy za mężczyzn. Miłość tej dwójki jest niebezpieczna, skomplikowana i grozi wybuchem przy zetknięciu z maleńką iskrą. Świat porachunków gangów, który nie jest łatwy i prosty, to komplikacje na każdym kroku, miłość gorąca jak lawa i przemoc wszechobecna. Była to dobra książka. Spróbujcie sami, może wam całkowicie skradnie serducho, lub wywoła inne wrażenia.

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2022-04-09, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Jak głosi stare porzekadło nie wchodzi się dwa razy do tej rzeki. Ale gdy w grę wchodzą uczucia trudno stosować się do jakichkolwiek reguł. I choć rozum może stanowczo odradzać jakiekolwiek działania tak serce.. ono bije już swoim rytmem, czasem tylko dla tej jednej osoby. I właśnie o takich powrotach po latach opowiada ta książka, pełna skomplikowanych i sprzecznych uczuć, które mogą zarówno zaprowadzić na szczyt jak i na samo dno.
Kira wyznaje zasadę, że co nas nie zabije to nas wzmocni. Złamane serce i rozczarowanie najbliższymi osobami wzmocniło ją i sprawiło, że jest kobietą ze stali, femme fatale nie dającą się podejść żadnemu mężczyźnie. Stwarza wokół siebie pozory, które skutecznie mylą jej przeciwników, a dzięki temu grają tak, jak ona tego zapragnie. Pomimo upływu lat nie wyzbyła się żalu o przeszłość, która ciągle ją nawiedza. I choć wydawać by się mogło, że uczucia rozpłynęły się w świetle wydarzeń tamtej pamiętnej nocy to nic bardziej mylnego. One nadal tkwią w sercu tej pokiereszowanej dziewczyny, należy je tylko wydobyć na powierzchnię.
Sed od lat żył zemstą i to ona skrzyżowała jego ścieżki z Kirą. Z biegiem czasu nie zmieniło się w nim jedno- gniew nadal przysłania mu racjonalne myślenie, a dawne urazy ciągle w nim tkwią i niszczą mu życie. Choć stara się pokazać swoją romantyczną stronę i odzyskać względy Kiry to jakaś jego cząstka chce dokończyć to, co nie udało się poprzednim razem. Ten władczy motocyklista to szalenie skomplikowana istota i w jego przypadku nic nie jest pewne.
"Motocyklista bez uczuć" to książka, z której aż kipi erotyzmem. Znajdziemy tu całe mnóstwo namiętnych, rozpalających wyobraźnię scen. Fabuła skupia się na budowaniu relacji głównych bohaterów i tylko mimochodem ukazuje czytelnikowi świat, w którym żyją. W tej historii prym wiodą przepychanki słowne i kłótnie, na które wpływa przeszłość Seda i Kiry oraz nieskrywany żal, który nie ulotnił się pomimo upływu czasu. Dostajemy tu dwa silne charaktery, które nieustannie się ścierają ale też dzięki wszelkim utarczkom słownym i gniewowi wzniecają ogień namiętności, który znajduje ujście w wielu fragmentach tej opowieści. To pozycja idealna dla wszystkich miłośników mocnych i ciekawie napisanych erotyków, z szybką akcją i nieustannym napięciem tworzonym przez postaci.

Początek znajomości Sedricka i Kiry miał miejsce pięć lat temu, w bardzo trudnych okolicznościach.. Kobieta ratuje mu życie, potem się nim opiekuje, gdy ten poznał ją w najgorszym możliwym momencie, nie spodziewał się też, że pozna Kirę.. Zakochali się w sobie, jednak ich związek nie trwał długo, mężczyzna złamał kobiecie serce, i od tamtej pory wszystko się zmieniło.
Kira z dobrej i porządnej dziewczyny, stała się bardzo odważną, bezuczuciową kobietą, pomaga swojemu bratu wyciągnąć różne informacje od mężczyzn.. i cóż ma opinię kobiety lekkich obyczajów. Podoba jej się to, czuje się silna, jednak wszystko się zmienia gdy w jej życiu ponownie zjawia się Sedrick.. i co? I chce wszystko naprawić, ba! nawet wchodzi w interesy z szefem kobiety, po to by się do niej zbliżyć..
Książka bardzo mi się podobała, ja lubię takie trudne historie miłosne, jednak nie do końca pojmowałam zachowanie Sedricka.. dlaczego? Otóż powód jego zemsty.. był dla mnie chory, nie godzien tego by niszczyć Kirę za każdym razem.. za to ją polubiłam i bardzo podziwiam, za walkę i charakter!
Książka na pewno się nie nudzi i czyta się ją bardzo szybko.

121 łez
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - 121 łez

Przeszłość, która ją prześladuje. Przyszłość, której się boi. Mężczyzna, o którym nie może przestać myśleć. Emily jest młodą, atrakcyjną kobietą...

Piekielny ochroniarz
I.M. Darkss0
Okładka ksiązki - Piekielny ochroniarz

Kiedy Ava przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie, ma wrażenie, że cały jej świat się zawalił. Przewrotny los sprawia jednak, że dziewczyna spotyka Marcusa...