Na jego łasce

Kincaid nie wygląda na grzecznego chłopca; niedawno wyszedł z więzienia, jest wytatuowanym wielbicielem szybkiej jazdy, a jego dzika natura wciąż pakuje go w kłopoty. Savannah Malloy jest jego przeciwieństwem. Pochodzi z dobrej rodziny, wiedzie spokojne życie, ale wraz z pojawieniem się Bradleya wszystko się zmienia. Wydaje jej się dziwnie znajomy, choć jest przekonana, że nigdy wcześniej się nie spotkali. W dodatku Savannah zaczynają dręczyć senne koszmary. Wraz z rozwojem znajomości, koszmary stają się coraz bardziej makabryczne. Co może być tego przyczyną? Kim naprawdę jest mężczyzna, który budzi w niej mieszankę pożądania i lęku? Bohaterem... czy może oprawcą?

Informacje dodatkowe o Na jego łasce:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-11-30

Tagi: Romans erotyczny

Kup książkę Na jego łasce

Na jego łasce - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-01-07,

Na jego łasce

Kincaid niedawno wyszedł z więzienia, ma tatuaże, wygląda na niegrzecznego mężczyznę. Czy taki też jest? 🤔 Ten mężczyzna uwielbia szybką jazdę.

Savannah Malloy ma spokojne życie, pochodzi z dobrej i ułożonej rodziny.
Pewnego dnia życie kobiety się zmienia. Dlaczego? 🤔
Pojawia się nie kto inny a Bradley, on wydaje jej się on bardzo znajomy. Skąd ona może go znać? 🤔
Czyżby już kiedyś się spotkali, a ona nie pamięta? 🤔
To biedne dziewczę zaczynają dręczyć koszmary. Dlaczego się tak nagle pojawiły? 🤔
Czyżby to przez znajomość z mężczyzną ? 🤔
Kim jest ten mężczyzna, który budzi w niej pożądania i lęk? 🤔
Czy jest możliwość, że tę parę połączy jakieś uczucie? 🤔
Czy jest możliwość na happy end? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

To była moja kolejna powieść od autorki, na której się nie zawiodłam. Autorka pisze bardzo prostym językiem, książki wciągają od pierwszej strony. Okładka też przyciąga wzrok i zachęca do czytania.
Powiem Wam, że jak czytałam, to było mi ich czasem żal i smutno z powodu tego, co się działo w ich życiu.

Polecam Wam serdecznie tą historię 📚

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2022-12-25, 2022,

Na jego łasce, książka którą się szybko czyta jednak nie ukazuje talentu I.M. Darkss .

Savannah Malloy kiedy spotyka Bradleya zaczyna przeżywać senne koszmary. Jej psychika chce uchwycić coś z mroku, który ją uwięził w domu i nie pozwala rozłożyć skrzydeł "wolności". W najmroczniejszych momentach ratuje ją mroczny rycerz Bradley. Facet, który niedawno wyszedł z więzienia, jest cały wytatuowany i zmusza Malloy do zmierzenia się z demonami, choć sam ma swoje. Co wyniknie z relacji tak pokiereszowanych ludzi? Kogo pierwszego demony pokonają?

I.M. Darkss to autorka, którą lubię czytać, ma talent ale w jej karierze są wzloty i upadki, i takim właśnie spadkiem twórczości jest  Na jego łasce.

Po pierwsze dostałam prezent ale nie zapakowany. W Na jego łasce autorka ukazuje dwoje skrzywdzonych, posiadających swoje demony bohaterów, ale.. zapomniała je umieścić w jakiejś otoczce. Dowiadujemy się że Malloy jest bogata, pochodzi z dobrego domu ale jedyne słowo które określa poziom zamożności bohaterki to marmury, nie ma opisu domu nie wiemy czy faktycznie jest aż tak bogata. "dobry dom" słowo które znajduje się w opisie książki nijak nie mogę połączyć z bohaterką ponieważ jedyne słowa które ukazują związki rodzinne to że macocha już nie nocuje u niej zbyt często ( macocha postać nie pokazana) oraz że ojciec został aresztowany bo chciał się wzbogacić kosztem innego człowieka i tyle. Więc po co używać pochodzi z dobrego domu skoro to nie jest pokazane. To samo dotyczy Bradleya wiemy że należy do klubu motocyklowego, ale gdzie on ma siedzibę, kto należy do tego kluby czy jakiekolwiek inne relacje głównego bohatera z innymi osobami nie są pokazane. Dostajemy mroczną, mocną historię ale bez podstaw.

Po drugie demony Malloy tak naprawdę, autorka "spaliła" mroczną historię głównej bohaterki. Najpierw ją pokazała czytelnikowi a później buduje postać jak sama dochodzi i odkrywa mroczne skrawki swoich koszmarów. To nie jest fajne gdyż my już poznajemy demony bohaterki a patrzenie jak sama bohaterka je odnajduje to już nie jest zabawa ani ciekawa, ani mroczna.

Po trzecie mało akcji, a jak już historia rusza z kopyta i zaczyna się dobra zabawa, ciekawa mroczna, to jest mało realna.

Na jego łasce to książka na chwile, zdecydowanie odskocznia i do zapomnienia.

Savannah jest spokojną, ułożoną, stroniącą od ludzi młodą kobietą. Kiedy w jej mieście pojawia się Kincaid, mężczyzna, który niedawno wyszedł z więzienia, zaczyna się z nią dziać coś bardzo dziwnego. Nawiedzają ją koszmary ciężkie do zniesienia, zaczyna mieć ataki paniki, zaczyna czuć się tak, jakby wariowała. Chociaż wie, że nie spotkała go nigdy wcześniej, ma wrażenie, że jednak go skądś zna. Ogólnie Savannah stroni od mężczyzn, jednak on ma w sobie coś, co sprawia, że nie potrafi go odepchnąć tak do końca. Na dodatek na ciele kobiety jest wiele blizn, których pochodzenia nie pamięta.
Oboje mają sekrety i tajemnice. Kincaid wie więcej, niż mogłoby się wydawać, więcej od niej. Co ukrywa mężczyzna? Za co siedział w więzieniu? Jakie sny nawiedzają Savannah? Skąd ma na ciele blizny? Co takiego się stało w jej życiu, że pamięć wyparła te zdarzenia? Czy mimo tego, że są tak różni, połączy ich coś więcej?

Pierwsze co nasuwa mi się po przeczytaniu książki, to słowo „mocna”. Właśnie taka według mnie była. Z jednej strony dość ciekawa i wciągając, z dialogami, które mnie się podobały, z dość sprawnie poprowadzoną akcją, ze zwrotami, które potrafiły mnie zaskoczyć. Z drugiej mamy wiele mocnych, brutalnych scen, które nie są dla ludzi delikatnych, dlatego według mnie nie będzie to pozycja dla każdego.

Bohaterowie ciekawi, według mnie dobrze wykreowani.
Savannah przeszła w życiu coś strasznego i to do tego stopnia, że wyparła te zdarzenia z pamięci. To młoda kobieta, która jest wycofana, stroni od ludzi, w szczególności od mężczyzn. Osobiście ją polubiłam.
Kincaid niedawno wyszedł z więzienia. To mężczyzna brutalny, niebezpieczny, mający wiele tajemnic. Moim zdaniem jest bohaterem, którego nie da się tak od razu ocenić, trzeba dobrze go najpierw poznać i zrozumieć pewne zachowania.

„Na jego łasce” to książka, która mnie się podobała i uważam, że jest warta przeczytania. Polecam, jednak tylko osobą, które lubią ostre, brutalne pozycje pełne przemocy w tym tej seksualnej.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2022-12-13, Ocena: 5, Przeczytałam,

,,Poznałam go w jednym z najgorszych dni mojego życia. Wtedy, kiedy miałam zginąć. Kiedy byłam zdana wyłącznie na łaskę psychopaty. Tego samego, który kilka tygodni wcześniej próbował mnie zgwałcić. Tego, który dziś przyszedł, by mnie zamordować".

Oj nie spodziewałam się, że tak dobrze będzie się mi ją czytało. Początkowa akcja szaleje wciągając nas w wir zapowiedzi tego, co się przydarzy. Będzie obecny strach postaci, gdyż tak naprawdę nie wie, czego dalej ma się spodziewać. Savannah boi się i jej lęk jest całkowicie uzasadniony. Jako dobra dziewczyna, której życie nie należy do trudnych nie bardzo wie, dlaczego męczą ją nocne koszmary. W momencie, kiedy poznaje mężczyznę nie rozumie, czemu wydaje jej się znajomy. Wie, że nigdy osobiście go nie poznała, gdyż jego życie całkowicie różni się od jej. Dodatkowo niedawno wyszedł z więzienia, więc tym bardziej nie było możliwości by się ze sobą zetknęli. Taki prawdziwy bardzo niegrzeczny osobnik płci męskiej, którego już samo pojawienie się niesie dziwną atmosferę. Dodatkowo niedługo po spotkaniu jej koszmary przybierają na sile. Ku mojemu zaskoczeniu, gdyż jego charakter na to nie pozwalał, on naprawdę chce jej pomóc. Wierzy w jej koszmary, jedynie musi się w nie zagłębić, by na podstawie dawnych zdarzeń móc ją od tego uwolnić. Tylko czy ona w ogóle tego chce?
No, książka niczego sobie. Podobały mi się sceny, kiedy ona mu się przyglądała z pewną czułością. Bardzo ją do niego ciągnęło, to były naprawdę śliczne opisy. Autorka ma niewątpliwie talent do przekazywania emocji. Postacie są charakterystyczne, można ich poznać nawet po mowie. Niekiedy wyrażają się niecenzuralnie jak to bywa w tego typu książkach. Kiedy mają ochotę na dwuznaczne sytuacje, to nic ich nie krępuje. Wtedy żadne z nich nie należy do grzecznych. Wszystko odziane w zabawne i niecodzienne porównania, których najczęściej używa tylko ona. Lubi się z nim droczyć, bo wtedy bacznie mu się przygląda. Jest naprawdę uroczą osóbką, którą polubiłam. Jak sądzicie, czy istnieje tutaj idealny koniec?

Avatar użytkownika - lettoaletto
lettoaletto
Przeczytane:2022-12-11,

🖤ℝ𝕖𝕔𝕖𝕟𝕫𝕛𝕒🖤

"ɴɪᴋᴛ ɴɪᴇ ᴍᴏᴢ̇ᴇ ᴡɪᴇᴅᴢɪᴇᴄ́, ᴄᴢᴇɢᴏ ᴘᴏᴛʀᴢᴇʙᴜᴊᴇ̨, ʙᴏ ɴɪᴋᴛ ɴɪᴇ ᴍᴀ ᴘᴏᴊᴇ̨ᴄɪᴀ, ᴊᴀᴋ ʙᴀʀᴅᴢᴏ ᴊᴇsᴛᴇᴍ ᴘᴇᴌɴᴀ ᴅᴇғᴇᴋᴛᴏ́ᴡ. ɪʟᴇ ᴍᴀᴍ ʀʏs. ɪʟᴇ ʀᴀɴ, ᴋᴛᴏ́ʀʏᴄʜ ɴɪᴇ ᴢsᴢʏᴊᴀ̨ ᴢ̇ᴀᴅɴᴇ sᴢᴡʏ.
ᴀ ᴊᴇᴅɴᴀᴋ ʀᴇ̨ᴄᴇ, ᴋᴛᴏ́ʀᴇ ᴛʀᴢʏᴍᴀᴊᴀ̨ ᴍᴏᴊᴇ ᴅᴌᴏɴɪᴇ ᴡ ᴢ̇ᴇʟᴀᴢɴʏᴍ ᴜśᴄɪsᴋᴜ, ᴡʏᴅᴀᴊᴀ̨ sɪᴇ̨ sᴋᴜᴛᴇᴄᴢɴɪᴇᴊsᴢᴇ ᴏᴅ ᴋᴀᴊᴅᴀɴ ɪ ᴄʜʏʙᴀ sᴛᴀɴᴏᴡɪᴀ̨ ᴊᴇᴅʏɴᴀ̨ ʟɪɴᴇ̨, ᴋᴛᴏ́ʀᴀ ᴄʜʀᴏɴɪ ᴍɴɪᴇ ᴘʀᴢᴇᴅ ᴏsᴜɴɪᴇ̨ᴄɪᴇᴍ sɪᴇ̨ ᴡ ᴘʀᴢᴇᴘᴀśᴄ́."

Jak Wam mija środa? Coś ciekawego czytacie? 😊
Ja właśnie skończyłam kolejną powieść od @i.m.darkss, która jak nikt potrafi zagrać na emocjach czytelnika!
"Na jego łasce" to już trzecia książka z jednego uniwersum, ale nawet jeśli nie czytaliście poprzednich dwóch, to myślę, że zrozumiecie historię. 😊
Poznajemy tu bliżej Savannah- dziewczynę, która przeżyła ogromną traumę i wciąż przeżywa jej skutki.😞
Męczą ją bardzo realistyczne koszmary i nie wie już co jest snem, a co wspomnieniem.

Na jej drodze staje Bradley Kincaid- przyjaciel jej brata, który właśnie wyszedł z więzienia. Wygląda raczej na takiego, od którego lepiej trzymać się z daleka, ale, paradoksalnie, to on sprawia, że Savannah czuje namiastkę bezpieczeństwa.
Ma wrażenie, jakby go znała, jednak pamięć zawodzi i dopiero później okaże się, jaką rolę odegrał on w jej przeszłości.

Czy dziewczyna poradzi sobie ze swoimi demonami?
Czy Bradley okaże się kimś dobrym w jej życiu?

Autorka z każdą książką zaskakuje mnie bardziej. 😉
Poprzednim razem spodziewałam się czegoś mocnego i mrocznego, a "Piekielny ochroniarz" okazał się całkiem zabawnym i wzruszającym romansem. Tutaj było odwrotnie.
"Na jego łasce" to historia, która głównie krąży wokół bardzo bolesnych przeżyć, zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. Już sam początek wywarł na mnie ogromne wrażenie, a każdy kolejny opis był tak szczegółowy, że chwilami miałam ciarki. Pseudonim chyba zobowiązuje, bo te mroczne elementy wychodzą autorce świetnie. 😊

Praktycznie cała książka opiera się na powrocie, a raczej próbach powrotu Savannah do normalności. Bradley naciska na nią, wyrywa ją ze swojej skorupy, aby pokazać jej, jak silna była, jest i może być. Chociaż bohaterka nie pamięta, w jaki sposób się poznali, to czytelnikowi nie jest trudno to odgadnąć, ale i tak kilka elementów mnie zaskoczyło.

Cała historia była bardzo ciekawa, chociaż wolę powieści wielowątkowe, a tutaj wszystko kręciło się wokół tych zdarzeń z przeszłości i próbie zapanowania nad wspomnieniami. Jest to jednak na tyle złożony temat, że absolutnie mnie nie znużył.
Szkoda, że brat Savannah, bohater poprzedniej książki, pojawił się na tak krótko i w dodatku zachował się tak okropnie. Nie lubię sobie psuć wizerunku postaci, które lubię, ale trudno. 😁
Co do relacji Brada i Savannah, była ona trudna, ale też pełna chemii, poczucia bezpieczeństwa i jakiegoś takiego magicznego połączenia, które być może wynikało z ich przeżyć. Na pozór bardzo się od siebie różnią, a jednak dopasowali się idealnie.
Jeśli szukacie słodkiego romansu, to źle trafiliście, zabawy też tu nie będzie. To bolesna, ale piękna historia, którą zdecydowanie polecam. 😊
7/10🖤

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2022-12-11,

♠️Recenzja♠️

Premiera 30.11.2022

„Na jego łasce” – I.M. Darkss

Mroczna historia o tajemnicy, która jak ujrzy światło dzienne to nic już nie będzie tak jak było. Odkrycie jej nie będzie dobrym pomysłem, ale chyba jedynym. Mrok i bezsilność obezwładni nie tylko naszych bohaterów.

Savannah, dziewczyna którą torturują koszmary, nie potrafi sobie z nimi poradzić. Pragnie żyć dalej i cieszyć się zżyciem, ale nie może w pełni. Do tego dochodzi gorący ale również tajemniczy mężczyzną, który nie chce dać jej spokoju. Ciężko jest się jej oprzeć. Jego adoracja pozwala na przezwyciężenie leków, a odrzucenie boli jak diabli. Savannah ma dobry charakter, jest miła i pomocna. Miło było czytać o jej zadowoleniu, a ciężko gdy cierpiała. Troszkę nie podobało mi się jak szybko wracała gdy ktoś ją ranił, wynikało to z jej małej naiwności.

Kincaid to mężczyzna z trudną przeszłością i dzieciństwem. Obawia się swoich niekontrolowanych reakcji. Z jednej strony opiekuńczy, troskliwy z drugiej zimny i chamski a z trzeciej niewiedzący czego chce. Pragnie pomóc Savannah za wszelką cenę. Chce żeby odkryła swoją tajemnicę. Niestety jego metody są niezbyt popularne i wręcz drastyczne. Widać, że mu na niej zależy, ale troszkę ciężko mu to okazać. Jednak ma coś w sobie, co mocno przyciąga, coś mrocznego i tajemniczego.

Jedna sytuacji połączyła ich w namiętny uścisk, pełen gorących uniesień i niezbyt grzecznych aktów. Troszkę dla mnie zbyt ostrych i zbyt dużo, ale rumieniec na twarzy jest murowany. Łączy ich również tajemnica, która jest nieprzewidywalna. Kiedy wyjdzie ona na światło dzienne może zniszczyć wiele rzeczy.

Autorka jak zwykle mnie nie zawiodła i genialnie się przy tej historii bawiłam. Jest pożądanie, szczęście, radość ale też te trudne emocje jak: cierpienie, ból i tajemniczość. Wszystko ze sobą współgra, a ta tajemnica, z każdym rozdziałem jest coraz trudniejsza mocniejsza. A jej rozwikłanie jest nie lada wyczynem. Nic nie jest takie jakie powinno, osoby również mogą mieć inne przykrycie. Fabuła skonstruowana w bardzo ciekawy i specyficzny sposób. Nie ma nic podane na tacy, wszystko się wije i wije. Niczego nie można być pewnym. Byłam przerażona tym co odkryłam.

Jeśli szukacie dużej dawki adrenaliny i dobrej tajemnicy, a do tego doprawiona dużą szczyptą erotyzmu i dobrze/źle rokującej relacji to koniecznie sięgnijcie po tę historię.

9/10 ❤️

"Ludzie zawsze odchodzą, kiedy zdają sobie sprawę, że nie da się zmienić potwora w pluszowego misia."

Bradley Kincaid to typ bad boya. Wytatuowany kryminalista uwielbiający prędkość oraz magnes na kłopoty.
   Savannah Malloy pochodzi z z dobrej rodziny i wiedzie normalne, niczym nie wyróżniające się życie. A ono zmienia się diametralnie w chwili, kiedy pojawia się w nim ON. Bradley wydaje się jej znajomy, choć nigdy się nie spotkali. Zmartwień dokładają jej koszmary senne, które nabierają coraz bardziej makabryczności z biegiem rozwoju ich znajomości.
   Skąd te koszmary? Kim jest Bradley? Dlaczego on zdaje się ją bardzo dobrze znać?

Po książki I.M Darkss sięgam zawsze wtedy, kiedy mam ochotę na mroczną, pełną napięcia i elementów ze historię. Wiem, że dostanę to, o co mi chodzi. Tak było i tym razem.
   Przede wszystkim jestem pod ogromnym wrażeniem kreacji głównego bohatera. Jego osobowość była bardzo złożona. Zagmatwana, osnuta tajemnicą i mrokiem, który niósł morze obaw. Bradley przez całą powieść był postacią dość niepewną. Autorka postarała się o jego dokładny i drobiazgowy portret psychologiczny. Zatrważający, elektryzujący i piekielnie kuszący. Miał w sobie to coś, ci przyciągało mimo, iż piękne nie było.
   Savannah to postać zaskakująca. Tym, że mimo bijącego od Bradley zła ją ciągnie do niego niczym ćmę do ognia. Kusi i nęci a ona nie potrafi odejść. Odważna czy może szalona? Napewno nietuzinkowa. Genialny motyw z koszmarami i kolejno wpadającymi puzzlami układanki, której cały finalny obraz był totalnie wstrząsający.
   Bardzo dobre trzymanie w napięciu. Sukcesywnie wzrastał lęk odnośnie prawdy. Prawdy, którą bohaterowie dosłownie, mówiąc prosto, wsadzili mnie na emocjonalną minę. Eksplozja była oszałamiająca. Do tego niegrzeczne sceny uniesień. Bardzo mocna i wyrazista fabuła. Złożona i dopieszczona w każdym calu.
     Z przyjemnością czytałam tę lekturę. Skutecznie oderwała mnie od rzeczywistości. Dostarczyła mi różnorakich emocji i mnóstwo wrażeń. Satysfakcjonująca powieść dla osób o mocnych nerwach i otwartych umysłach. Pełna zwrotów akcji i elementów zaskoczenia. Zachęcam do czytania.

Polecam

Współpraca Wydawnictwo Muza S.A.

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2022-12-09, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Czy znajdą się tutaj fanki gorących romansów?

Mam dla Was propozycję książki, która ogrzeje Was w te mroźne zimowe dni.

Savannah Malloy pochodzi z dobrej rodziny. Dziewczyna ma za sobą traumatyczne przejścia. Obecnie wiedzie spokojne życie, ale wraz z pojawieniem się Bradleya Kincaida, który przyjaźni się z jej bratem dziewczyna odczuwa strach połączony z fascynacją. Na dodatek Savannah zaczynają dręczyć koszmary.
Kim jest ten mroczny mężczyzna, który wyszedł z więzienia?
Przekonajcie się sami.

To bardzo dobra książka. To romans połączony z thrillerem. Będziecie czuli niepokój, niepewność, ale także dostaniecie gorące sceny, które rozpalą Was do czerwoności.
Świetna fabuła, ciekawie wykreowani bohaterowie oraz interesujące dialogi. Z ogromną ciekawością śledziłam losy bohaterów.
Mrok, tajemnice, namiętność, demony przeszłości, strach, brutalność. Absolutnie nie ma mowy nawet przez chwilę. To historia, która wbije Was w fotele. Totalnie nieprzewidywalna fabuła sprawi, że nie oderwiecie się od tej książki.
Gwarantuję Wam mnóstwo emocji oraz wrażeń.
Spędziłam z tą książką miły wieczór.
Polubiłam styl autorki więc będę czekała na jej kolejne książki.
Gorąco polecam!

„Czasami chcę się tobą zaopiekować,a czasem sprawić,żebyś mnie znienawidziła.Ale to nieważne,bo niezależnie od tego,czy próbuję się tobą opiekować,czy cię odepchnąć,to i tak,skończy się w ten sam sposób.Zniszczę cię”

Dziewczyna z dobrego bogatego domu i arogancki,gorący i mroczny kolega jej brata.Coś ciągnie ją do niego,pomimo jego niebezpiecznej aury, a on pojawia się zawsze przy niej,gdy dziewczyna,walczy ze swoimi demonami, czuje strach i bezradność,jak gdyby był jej cieniem, cieniem, który wydaje się jej dziwnie znajomy. Ale to przecież niemożliwe, przecież on niedawno wyszedł z więzienia.
W ich przedziwnej relacji, od początku iskrzy. Pożądanie miesza się ze strachem, który od
zawsze towarzyszy dziewczynie w najgorszych koszmarach. A ten tak samo mroczny co fascynujący facet, wydaje się jej, mieć z tymi koszmarami coś wspólnego…
Jaką drogę przyjdzie przejść tej dwójce, razem i osobno.
Jak wyboista i pełna emocji będzie ta droga?
Na pewno nie będzie łatwa, na pewno będzie bolesna, a w dodatku nie wiadomo co spotka ich na jej końcu.
Bo prawda może okazać się boleśnie szokująca.

Kim jest wróg, a kim jest wybawiciel.

Do samego końca właściwie nie wiadomo jaka przeszłość i czy wogóle coś łączy Bradley’a i Sawannah.
A dochodzenie do tego jest szalenie trudne i emocjonalne.
Teraźniejszość całej fabuły, przeplata się z mrocznymi wspomnieniami z przeszłości, które bohaterka przeżywa w snach, a raczej koszmarach sennych.
Ale też czasem na jawie.
Niesamowite jak autorka potrafi oddać emocje pomiędzy bohaterami. Zarówno te pozytywne, takie ociekające niepohamowanym pożądaniem jak i te najgorsze raniące, wręcz bolesne. Świetnie potrafi pokazać miłość równą nienawiści.

„Będę cię niszczył powoli. Zabijał każdą szansę,jaką mi dasz.Bo nie potrafię inaczej”

Walkę z samym sobą i ze swoimi demonami, oraz obraz tych najmroczniejszych postaci.
W książce „Na jego łasce” znajdziecie wszystko co charakteryzuje mroczny romans z dużą dawką erotyzmu, swietnie opisanych gorących scen, ale też tych szokujących i przerażających momentów, które mrożą krew w żyłach, bo zawsze znajdzie się bezwzględny, chory w swojej obsesji i pociągach bohater, którego mamy ochotę sami osobiście ukatrupić.
Bardzo gorąco polecam tą książkę, a wielbicieli pióra @i.m.Darkss 🔥

A i mogę już teraz zapewnić, że na najnowszej książce autorki, także się nie zawiedziecie, a może nawet przyniesie Wam dużo więcej wrażeń niż poprzednie.

Reasumując - pozycja MUST HAVE, miłośników mrocznych pozycji książkowych.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2022-11-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

Historia od początku jest bardzo tajemnicza.Oboje z bohaterów zmagają się z przeszłością i trudnymi zdarzeniami,które pozostało w ich życiu wiele złych wspomnień.
Ogrom cierpienia widać w powieści na każdym kroku.Z każdym kolejnym rozdziałem,dzięki poznawaniu bliżej bohaterów mamy pełniejszy obraz histori.
Byłam tym zafascynowana i ciekawa jaka prawde skrywa Bradley i Savannah.Co naprawdę zdarzyło się,że są nieufni i wycofaniu z życia codziennego.Dziewczyna nienawidzi samą siebie i byłam ciekawa co jest tego przyczyna.
Poruszany temat z którym zmaga się Savannah jest świetne opisane w książce.Poznawszy ten fakt bardziej rozumiemy jej zachowanie.

Lektura jest swoista zagadka od początku.Mroczna,pełna nienawiści i niejasności.Do końca czuć emocje i sekrety.Spotkanie dwóch pokrzywdzonych osób gwarantuje ogromu niespodziewanych akcji i fabuły pełnej zagadek.

Polecam wejść w mroczny świat Bradley’a i Savannah🖤Polecam🖤

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2024-02-19, Ocena: 4, Przeczytałem,

"Jedynie ktoś, kto zdoła żyć z potworami w swoim wnętrzu, czerpać z nich siłę i zmuszać je swoją potęgę do uległości, może przetrwać pośród trawiącego mnie chaosu, a nawet go okiełznać."

Savannah Malloy dziewczyna z dobrego domu, która wiedzie na pozór spokojne życie. Jednak kiedy słońce zachodzi a dziewczyna zapada w sen dręczą ją koszmary, które nasilają się wraz z pojawieniem mężczyzny, który wydaje jej się bardzo znajomy.

Czyżby gdzieś go już spotkała?

" I wtedy z mroku wychodzi on. Mężczyzna, który mógłby mieć ciemność na swoje rozkazy. Ubrany jest cały na czarno, motocyklową kurtkę nonszalancko zarzucił na ramiona."

Kincaid niedawno wyszedł z więzienia. Mężczyzna nie jest grzecznym chłopcem a kłopoty to jego drugie imię.

Gdy pojawia się w życiu Savannach jej sny, stają się bardziej makabryczne, a sam chłopak wzbudza w niej lęk i pożądanie.

Jak bardzo Kincaid namiesza w życiu dziewczyny?

Czy w snach można odnaleźć prawdę?

" Na jego łasce " książka, która trochę mnie zawiodła? uwielbiam pióro autorki i po jej książki chętnie zawsze sięgam. Jednak tym razem troszku się zawiodłam. Nie było między nami chemii.

Może to już przesyt niegrzecznych chłopców a może po części to tempo, które było strasznie szybkie.

Jednak książka ma też swoje plusy. Ciekawe dialogi, dobrze wykreowanych bohaterów, cudowną okładkę i styl, jakim posługuje się autorka, bo chociaż książka mnie nie porwała to przeczytałam ją bardzo szybko i nie miałam ochoty jej odłożyć. Autorka porusza również ciężkie temat jak przemoc psychiczna oraz fizyczna, oraz stany lękowe, jakimi obarczona jest bohaterka.

Pomimo że książka nie będzie na mojej liście najlepszych to i tak uważam, że warta jest poznania. A po kolejne książki autorki na pewno sięgnę, bo uwielbiam jej styl i  kreatywność ?

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2022-12-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

? RECENZJA ?

"Nikt nie może wiedzieć, czego potrzebuję, bo nikt nie ma pojęcia, jak bardzo jestem pełna defektów. Ile mam rys. Ile ran, których nie zszyją żadne szwy."

@i.m.darkss

Savannah żyje sobie spokojnie, do czasu kiedy w jej otoczeniu pojawia się Bradley. Mężczyzna wygląda jak wcielenie diabła, mroczny, przyciągający jak magnes, jest zupełnym przeciwieństwem dziewczyny. Wraz z pojawianiem sie Bradley'a, jej sny nawiedzają koszmary, bardzo realistyczne. Na ciele ma wiele blizn, ale nie pamięta jak powstały i skąd się wzięły. Brad zbliża się do niej bardzo blisko, niebezpiecznie blisko i próbuje na wierzch wyciągnąć demony drzemiące wewnątrz jej duszy, które spowodują powrót przykrych zdarzeń, o których jej umysł już zapomniał. Powolna akcja nabiera tempa, relacja się zacieśnia, a demony przeszłości zaczynają wyłazić na wierz jeden po drugim. Walka, która może zakończyć się różnie, ale niestety jest ogromnie potrzebna, by Savannah mogła nabrać właściwego oddechy, naprawdę umiała zacząć na nowo żyć.

Co takiego stało się w życiu dziewczyny, co wyparła jej pamięć? Wydawało by się, że nic nie przeżyła, że żyje sobie normalnie, jednak zakamarki duszy Savannah skrywają sekrety, które zostały zapomniane, starannie ukryte, wyparte ze świadomości. Dopiero pojawianie się na jej drodze Bradley'a zaczyna budzić jej demony z twardego i mocnego snu. Akcja zaczyna się powoli rozpędzać. Początkowo poznajemy ją jako zwykłą dziewczynę, jednak przeżyła w życiu coś, cego jej umysł stara się nie pamiętać. Wątki są powoli dozowane, stopniowo wplątane w teraźniejsze życie dziewczyny. Powoli dowiadujemy się co, i jak. Nabieramy ochoty na coraz więcej, jednocześnie nie chcąc by zło przeważyło nad dobrem. Relacja bohaterów jest skomplikowana, niegrzeczna i mega ostra. Zawiłość całej historii sprawia, że chce się więcej. Bardzo fajnie się czyta, ale trzeba mieć nerwy na wodzy. Znajdują się tutaj bardzo brutalne opisy, drastyczne wydarzenia, skomplikowane losy i sytuacje, gdzie emocjonalnie ciężko nam będzie przez nie przebrnąć, dodatkowo relacja między Savannah i Bradley'a będzie stopniowo nabierała rozpędu, by zapłonąć prawdziwym żarem namiętności. Bardzo mi się podobała i zdecydowanie polecam.

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-12-09, Ocena: 6, Przeczytałem, Recenzenckie,

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają.
Coś w tym jest.
Chcecie dowód?

?Bradley i Savannah ?

On - niegrzeczny przestępca z przeszłością, która nie może stanowić chluby w towarzystwie.

Ona - grzeczna i ułożona dziewczyna, pochodząca z dobrego domu.

Ich spotkanie sprawia, że ciałko kobiety przeciwstawia się jej, nucąc własną melodię pożądania. Jednak nie jest to czysta, niczym nie skażona miłość. Ba! Nawet samo uczucie, którego żadne z nich nie jest w stanie określić, nie jest niewinne. Wokół niego oscyluje cień niepewności, który każe się zastanowić Savannah kim on tak naprawdę jest. Wybawieniem czy przeklęciem?

???????????

Historia ta z pewnością wpisuje się w listę książek, przy których trzeba się skupić. Główny bohater często zmienia swoje zachowanie, na przemian troszcząc się o Savannah i starając ją do siebie zrazić. Momentami gubiłam się w tym, jakie pobudki nimi kierowały.
Nie byłam w stanie jasno określić, czy jest on po to, aby ją skrzywdzić, czy może ocalić.
Często pojawiał się w sytuacjach patowych i stawał się jej wybawcą. Dlatego też kobieta czuła się bezpiecznie w jego towarzystwie.

Autorka nie od razu ujawnia nam powód pojawiania się koszmarów u głównej bohaterki. Przetrzymuje nas w niepewności, potęgując apetyt na odkrycie prawdy.

Możemy doszukać się także wątku psychologicznego, ponieważ oboje z bohaterów mają na swoim koncie zaburzenia, z którymi się borykają.

Miałam wrażenie, że obupulne obdarowywanie się ciosami, sprawia bohaterom przyjemność. Tak, jakby to była rzecz, bez której nie są w stanie się obyć. Z pewnością ten element nadaje dziełu niepowtarzalności.

Znajdzie się i miejsce dla fanów gorących scen, których jest w książce całkiem sporo. Namiętność, która buzuje między bohaterami, jest niemalże namacalna.

Dziękuję za egzemplarz recenzencki @wydawnictwomuza

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2022-12-07, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Savannah to dziewczyna po traumatycznych przejściach. Z pozoru wydawać by się mogło, że jej życie wróciło do normy. Jednak, gdy nadchodzi noc, musi zmagać się z powracającymi koszmarami. Te jawią się niczym wspomnienia, których dziewczyna nie pamięta. Pojawienie się w otoczeniu, Bradley Kincaida, który przyjaźni się z jej bratem jedynie nasila te mrożącą krew w żyłach przypadłość. Coś sprawia, że dziewczyna pragnie być blisko niego a zarazem uciekać, gdzie pieprz rośnie. W tym pełnym mroku mężczyźnie, który ma za sobą już odsiadkę w więzieniu, jest coś znajomego. Przerażą i mami zarazem. Kim on tak na prawdę jest? Przyjacielem czy raczej wrogiem? Co go łączy z kobietą?

Sięgając po kolejną książkę I.M. Darkss, spodziewałam się, że po raz kolejny otrzymam opowieść, która wywoła niemały chaos w mojej głowie. Nie pomyliłam się. Autorka zaserwowała nam tu ciekawą historię, ale jeszcze ciekawszych bohaterów, których przeszłość porusza, przeraża, ale i chwyta za serce. Zarówno Savannah jak i Brad mają za sobą nieciekawe przeżycia, które na obojgu odbiły piętno. Kobieta co dzień nakłada na twarz maskę, skrywa się za swoim własnym murem, aby już nic nie mogło jej skrzywdzić. Bradley, który pojawia się w jej życiu stara się tę maskę ściągnąć, choć sam boryka się z agresją i napadami gniewu. Już po przeczytaniu początkowych rozdziałów odgadłam zamysł autorki, co w cale nie sprawiło, że książkę czytałam z mniejszym zainteresowaniem. Wręcz przeciwnie.  Przebieg wydarzeń poprowadzony jest tak, że mimo wszystko byłam ciekawa tego jak potoczą się losy bohaterów i jakie jeszcze trupy w szafie znajdziemy. Jak rozwinie się ich znajomość? Kim okaże się Brad?

Autorka okrasza akcję namiętnymi scenami. Ich ilość jest wyważona dzięki czemu fabułą nie traci na znaczeniu. Zwroty akcji, które zaskakują, jednocześnie pokazują bohaterów w innym świetle, odsłaniając ich wnętrze, ukryte za pozorami normalności. Na główny plan wysuwa się nieco toksyczna relacja głównych bohaterów. Ich przeszłość odezwie się w najmniej oczekiwanym momencie. Czy uda im się z nią zmierzyć i wyjść obronną ręką? Zachęcam Was do sięgnięcia po tę mroczną pozycję.

Avatar użytkownika - Women_books
Women_books
Przeczytane:2022-12-07, Ocena: 5, Przeczytałem,

Książka która nie należy do łatwych, jak również nie jest skierowana do miłośników słodkich romansów. Mamy tu dark z mocnym wręcz brutalna fabułą.
Savannah miewa dziwne sny, a w tych snach znajduje się w piekle na ziemi. Dodatkowo w mieście pojawia się Kincaid, typowy nad boy, który wyszedł z więzienia, a bohaterce wydaje się bardzo znajomy. Rozwój wydarzeń, kolejne sny i niebezpieczny mężczyzna wzbudzają w niej niepokój. Sama już podejrzewa siebie że zaczyna wariować i mimo że czuje do Bradlaya pożądanie, nie wie czy on jest jej wybawca czy może oprawca.
Autorka stworzyła historie która jest bardzo mocna i ciężka w odbiorze. Trzeba się maksymalnie skupić w trakcie czytanie aby móc powoli dotrzeć do prawdy. Retrospekcje, koszmary senne oraz wyparcie faktów przez bohaterów sprawia że odczuwa się napięcie w trakcie czytania. Im dalej, tym więcej zdarzeń wskakuje na swoje miejsce a to napędza adrenalinę aby czytać dalej. Gdy historia zaczyna się wyjaśniać, szok to chyba mało powiedziane na to co przeszła bohaterka. Powiedziałabym że ta książka ma coś z thrillera bo emocje są budowane stopniowo a czytelnik próbuje odgadnąć kto za tym wszystkim stoi. Historia mi się podobała, mimo że miałam momenty w których frustracja była ogromna, gdy niewiadomych było tak wiele a rozwiązań brakowało. Jednak końcówka wynagrodziła wszystko i nie żałuję spędzonego czasu z tą książką.

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska