Nie mów mi co mam robić

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2015-08-12
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788376425771
Liczba stron: 272

Ocena: 4 (3 głosów)

Viv jest programistką ale i niepoprawną romantyczką. Niespodziewany telefon z informacją o spadku – domu w Californii, zmienia jej życie. Przeprowadzka przynosi nowe znajomości -dwóch seksownych kandydatów na męża – kowboja Hanka i bibliotekarza Clarka. Każdy z nich rozpala Viv do czerwoności. Którego wybierze? Zabawna i pikantna powieść bestsellerowej autorki!

Kup książkę Nie mów mi co mam robić

REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Nie mów mi co mam robić

Vivien wydaje się,że żyje w harlequinie.W środku nocy obudził ją telefon,a prawnik dzwoniący do niej informuje,że dostała spadek po mało znanej krewnej w postaci domu i sporej działki,tyle,że na drugim końcu Stanów.Dziewczyna nie waha sie długo i postanawia sie przeprowadzić.Przecież tak miło będzie pomieszkać z dala od rodziców i pięciu starszychh- braci...W końcu nikt jej nie będzie mówił co ma robić...Na miejscu na Vivien czeka dość zniszczone(delikatnie mówiąc) i zagracone domostwo.Viv chciałaby go wyremontować,ale wówczas okazuje się ,że dom jest wpisany na listę zabytków,a pewien uparty bibliotekarz i przewodniczący stowarzyszenia historycznego,Clark upiera się,że remont,owszem,ale tylko pod jego dyktando.To on przecież trzyma pieczę nad zabytkami.Pod tweedową marynarką i okularami clarka ktyje się niezłe ciacho,choc aktualnie Vivien bardziej jest zainteresowana przystojnym kowbojem Hankiem...Kogo wybierze dziewczyna i z kim prowadzi pełne podtekstu telefoniczne rozmowy?

W książce spotykamy również bohaterów poprzednich książek Clayton Caroline i Simona.Cała książka jest króciutka,ale czyta sie ją z duzym usmiechem na ustach.To zabawna i trochę pieprzna historyjka,która na pewno zapewni krótką chwilę relaksu.

Link do opinii
Avatar użytkownika - paularossi
paularossi
Przeczytane:2015-09-01, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2015, Mam,
Już na początku czytania, książka powoduje uśmiech na twarzy, jest zabawna. Opisuje losy Viv, programistki która otrzymuje spadek po zmarłej ciotce - Dom w Californii, który jak okazało się wymaga remontu, który jest skomplikowany . Tam poznaje Dwóch przystojnych mężczyzn, kowboja Hanka i bibliotekarza Clarka. Hank sprawia, że miewa fantazje erotyczne z nim erotyczne fantazje. Clark również nie jest jej obojętny. Viv w ogarnięciu domu pomaga Caroline. Którego faceta wybierze Viv ? polecam serdecznie tą książkę. :)
Link do opinii
Avatar użytkownika - Magnolia044
Magnolia044
Przeczytane:2019-12-31, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

Nudna, przewidywalna, z irytującą główną bohaterką, która ciągle marzy o księciu z bajki. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - Sandra123
Sandra123
Przeczytane:2017-02-07, Przeczytałam, 52 książki w 2017,