Nie ten dzień

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-08-01
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366352087
Liczba stron: 296
Język oryginału: Polska

Ocena: 5 (1 głosów)

Nika na skutek fatalnego zbiegu okoliczności trafia w ręce ludzi, dla których życie nie ma żadnej wartości. Zostaje uwięziona i zmuszona do małżeństwa, a jej mężem okazuje się być bezwzględny i brutalny wariat, równie fascynujący, co odrażający. Aleksandr jest także człowiekiem, który nie przebiera w środkach aby utrzymać się na samym szczycie przestępczej działalności. Nikomu nie ufa, w nic nie wierzy i jest pozbawiony jakichkolwiek hamulców moralnych.
Chociaż początek ich znajomości należy do wyjątkowo nieudanych, to z czasem sytuacja zaczyna ulegać powolnej, zauważalnej zmianie. Ona jest nim coraz bardziej zauroczona, on coraz bardziej jej pożąda. Lecz w jego głowie siedzą demony, z którymi nie łatwo wygrać. I te demony wydostaną się na świat, gdy w wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach na jaw wyjdą pewne sekrety. Czy pokona je uczucie, do którego Aleksandr nie potrafi się przyznać?
Ją życie nauczy wybaczać, jego nauczy pokory.
Bo czasami lepiej zaryzykować niż cierpieć w samotności.
Książka pełna emocji, wciągająca jak bagno, w którym znalazła się bohaterka. Czytana z zapartym tchem, ze łzami w oczach i uśmiechem na ustach. Książka, która powstała dla oraz dzięki czytelniczkom, które dopingowały autorkę z każdym zapisanym słowem. Książka, która zebrała tyle pochlebnych komentarzy, że można byłoby wydać dla nich osobną pozycję.
Książka, którą tego lata musisz mieć w swojej biblioteczce!
 
 

Tagi:

Kup książkę Nie ten dzień

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Nie ten dzień

 Dominika nie ma łatwo. Najpierw jej mąż, przykładny strażak popełnia samobójstwo a później zostaje pomylona z Lorreną, córką ukraińskiego biznesmena, na którego parol zagiął Aleksandr. Nika jest sobowtórem tak idealnym, że Sasza nawet nie przypuszcza, że popełnił błąd. Młoda kobieta już wkrótce zostaje zmuszona do poślubienia zimnego i bezdusznego mafiozy. Czy uda jej się uwolnić z rąk, jakby nie było, porywaczy? Czy Aleksandr ma w sercu odrobinę dobra? Jak zakończy się ta szalona, niebezpieczna i pełna czystego pożądania przygoda?

   To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. I już wiem, że na pewno nie ostatnie. Ta książka totalnie mnie zaskoczyła. Tym, w jakim kierunku to wszytko poszło. Wycieczka na ukraińskie Zakarpacie miała przynieść głównej bohaterce odrobinę rozrywki. Może nie tyle rozrywki w sensie imprez czy szaleństw, co oderwania myśli od tragedii, jaka ją dosięgnęła. I to podwójnej. Bardzo jej współczułam. Nie wyobrażam sobie, bym mogła być na jej miejscu. Za to ten smutek, ten żal i tę rozpacz zmieniamy o sto osiemdziesiąt stopni w strach, szok, niedowierzanie i masę uniesień miłosnych. I te ostatnie nie są grzeczne, o nie. Są brutalne, ostre, z elementami DBSM. Co tu się dzieje to głowa mała! Świetny pomysł na fabułę. Cała historia wydawała się być naturalną. Nie odczułam, aby była wzięta z kosmosu. Jakby była nierealna. Ona mogłaby mieć miejsce w rzeczywistości. Akcja szybowała niczym w przestworzach dostarczając emocji i wrażeń na najwyższym poziomie. Dostałam się w sam środek czegoś, co mimo wszechobecnego okrucieństwa, paraliżuje i hipnotyzuje. Wabi i kusi. Nie sposób jest się od niej oderwać. Ta książka jest naszpikowana erotyzmem. Sceny uniesień spalają i trawią. Główni bohaterowie choć różni to przyjemni w odbiorze. Ona, fakt, zwykła pokrzywdzona kobieta. Pragnąca ciepła i zapomnienia. By w końcu zaakceptować i zrozumieć to, co ją spotkało. I wpadła z deszczu pod rynnę. Ale za to jaką rynnę. Charyzmatyczny, twardy i bezwzględny. Aleksandr nie jest idealnym kandydatem na partnera. Jego raczej lepiej unikać i nie wchodzić mu w drogę. A jednak gdzieś tam w tym jego sercu jest nadzieja na "normalność", na ludzkie uczucia. Pytanie tylko, czy Nika chce i zaryzykuje wtargniecie do jego serca. Do samego końca historia trzymała mnie w niepewności. Niczym więźnia w kajdanach oczekującego na wyrok. Na wyrok, którego w żaden sposób nie mogłam być pewna...

   Najnowsza książka autorki pokazała, że wystarczy chwila, by nasz świat i nasze życie diametralnie zmieniło swój bieg. Wystarczy się znaleźć nie w tym miejscu. W ten dzień, który nie miał być nasz. I rewolucja gotowa. Ogrom ryzyka i niebezpieczeństwa miesza się w jeszcze większą żądzą, pasją, pożądaniem i ... obsesją. Świetna książka trzymająca w napięciu do samego końca. Bohaterowie różni niczym dzień i noc. Niczym woda i ogień. Los postawił ich przypadkowo na swej drodze - co z tego wyniknie? Musicie przekonać się sami. A komu książka może przypaść do gustu? Na pewno fanom erotyków, dla których seks nie jest tematem tabu. Tutaj bowiem jest jego dużo. W różnych formach i zabawach. Tylko dla odważnych. Zdecydujesz się?

Polecam

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Pokaż wszystkie recenzje