Nie ten dzień

Data wydania: 2020-08-01
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366352087
Język oryginału: Polska

Nika na skutek fatalnego zbiegu okoliczności trafia w ręce ludzi, dla których życie nie ma żadnej wartości. Zostaje uwięziona i zmuszona do małżeństwa, a jej mężem okazuje się być bezwzględny i brutalny wariat, równie fascynujący, co odrażający. Aleksandr jest także człowiekiem, który nie przebiera w środkach aby utrzymać się na samym szczycie przestępczej działalności. Nikomu nie ufa, w nic nie wierzy i jest pozbawiony jakichkolwiek hamulców moralnych.
Chociaż początek ich znajomości należy do wyjątkowo nieudanych, to z czasem sytuacja zaczyna ulegać powolnej, zauważalnej zmianie. Ona jest nim coraz bardziej zauroczona, on coraz bardziej jej pożąda. Lecz w jego głowie siedzą demony, z którymi nie łatwo wygrać. I te demony wydostaną się na świat, gdy w wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach na jaw wyjdą pewne sekrety. Czy pokona je uczucie, do którego Aleksandr nie potrafi się przyznać?
Ją życie nauczy wybaczać, jego nauczy pokory.
Bo czasami lepiej zaryzykować niż cierpieć w samotności.
Książka pełna emocji, wciągająca jak bagno, w którym znalazła się bohaterka. Czytana z zapartym tchem, ze łzami w oczach i uśmiechem na ustach. Książka, która powstała dla oraz dzięki czytelniczkom, które dopingowały autorkę z każdym zapisanym słowem. Książka, która zebrała tyle pochlebnych komentarzy, że można byłoby wydać dla nich osobną pozycję.
Książka, którą tego lata musisz mieć w swojej biblioteczce!

Kup książkę Nie ten dzień

Opinie o książce - Nie ten dzień

Aleksandr lub po prostu Sasza nie jest absolutnie żadnym uroczym księciem z bajki. To bezwzględny i brutalny bandzior na samym szczycie przestępczej działalności.

Dominika , Nika zrozpaczona po samobójczej śmierci męża, zafascynowana językiem krajów wschodnich, wyjeżdża na wycieczkę na Ukrainę a dramatyczny zbieg okoliczności powoduje, że całkiem przypadkiem staje się Lerrą, córką ukraińskiego polityka, która zostaje porwana.
Aby mieć „tatusia” w garści to właśnie Sasza zleca porwanie i o dziwo - decyduje się na ślub z dziewczyną.
Nie wie jednak, że ta, którą porwał nie ma nic wspólnego z niechlubną reputacją prawdziwej Lerrisy. Jest prawdziwie bezwzględny w stosunku do niej i na każdym kroku podkreśla obrzydzenie do jej ciała i duszy.
Prawdziwa Nika, tak na prawdę była w życiu tylko z jednym mężczyzną i raczej nie bardzo eksperymentowała z seksem.
Podczas kiedy prawdziwa Lerka, potrafiła za działkę koki - uprawiać wyuzdany sex nie z jednym, nie z dwoma, ale nawet z kilkoma mężczyznami naraz.
Aleksandr jest nie mniej zepsuty a jego preferencje i poczynania seksualne przyprawiły by nie jedną osobę o zniesmaczenie i niedowierzanie.
Nie mniej jednak, mimo kliku nieudanych prób ucieczek Niki z rezydencji Saszy, tych dwoje działa na siebie raz przyciągająco raz odpychająco i w jakiś dziwny sposób mimo bardzo „porąbanych” zachowań Alekdandr’a - zaczynają się w sobie zakochiwać.
Dziewczyna chce przyznać się, że tak na prawdę-nie jest tym za kogo mężczyzna ją bierze, a zwykłą dziewczyną z Polski. Jednak na każdym kroku coś ją hamuje.
Ślub, sex, dużo, dużo sexu, sielanka, Sasza jakby łagodnieje, nie zdradza ,nie zabija i gdy już wydaje się że „będą żyli długo i szczęśliwie” następuje zwrot akcji o 360 stopni i Alekdandr staje się znowu bezwględnym potworem...
Czytając „Nie ten dzień” przeżyłam całą gamę emocji. To jest mocna i dobra książka dla tych, którzy lubią dużo pikanterii, bezwzględności i kochają baaaaaardzo niegrzecznych chłopców.

Ta książka to będzie przebój. To kolejna propozycja, w której główną rolę gra członek mafii, z tą różnicą, że takiej historii jeszcze nie czytaliście. Popularna książka wywołująca skrajne emocje, z przewagą tych krytycznych, przy propozycji Wydawnictwa motylewnosie.pl to... cukierek...

"Nie ten dzień" Agnieszki Kowalskiej-Bojar to opowieść o pomyłce i splocie przypadkowych zdarzeń. Dominika zostaje porwana pomyłkowo, ponieważ przypominała córkę wroga rosyjskiej mafii. Niestety dziewczyna nie ma odwagi powiedzieć prawdy, nie ma przy sobie dokumentów, które mogłyby potwierdzić jej słowa.
Jej mężem ma zostać bezwzględny i brutalny Aleksandr. Mężczyzna wywołuje paniczny lęk wśród swoich ludzi, a także każdej osoby, która kiedykolwiek usłyszała jego imię. Nic nie ma dla niego świętości - nawet rodzina, kobieta i dziecko. Nie ugnie się przed niczym i zabija z zimną krwią.

Początkowo traktuje Nike jak każdego innego ludzkiego "robaka". Z czasem jednak sam zaczyna zauważać dziwne zmiany jakie w nim następują. Powoli uczy się miłości, pokory. Zmienia się tak bardzo, że naraża się na niewybredne żarty podwładnych, które jednak nie robią na nim wrażenia. Z kolei Dominika uczy się wybaczać i być szczerą. Przerażona tym co widziała, przerażona brutalnością mężczyzny, nadal walczy i broni słabszych i niewinnych.

Czy jednak jej nieuchronne przyznanie się do prawdziwego nazwiska nie jest wyrokiem śmierci? Czy zdoła wcześniej rozkochać w sobie i zmienić mężczyznę?

Tak mocnej i brutalnej książki jeszcze nie czytałam. Mam wrażenie, że autorka starała się przedstawić prawdziwy obraz mafii i interesów jakie przeprowadzają. Dlatego też kto jest wrażliwy, niech uważa. To nie tylko trudna historia miłosna, ale opisy wyroków, znęcania się nad "winnymi", a także... wzmianka o gwałcie. I chyba ten ostatni fragment wzbudza najwięcej kontrowersji. Chciałabym tylko zaznaczyć, że takie rzeczy dzieją się w realnym świecie i nie powinny aż tak oburzać czytelników. Każdy kto zaczyna krytykować fragment o którym mówię, powinien przeczytać go raz jeszcze i skupić się na tym, co zostało przedstawione jakby obok. Obrona ofiary, możliwości dzięki którym można uniknąć danej sytuacji.
Ta książka nie jest romansem i nie jest również złem w czystej postaci. W nią należy się zagłębić i starać się zrozumieć, a nie tylko oburzać powierzchownością. Jeśli chodzi o fabułę, jest spójna i przemyślana. Bohaterowie są ciekawie wykreowani, interesujący. Akcja wartka, dzięki czemu cała książka bardzo wciąga i ekspresowo się kończy. Powoli poluję na część 2 :)

Dominika nie ma łatwo. Najpierw jej mąż, przykładny strażak popełnia samobójstwo a później zostaje pomylona z Lorreną, córką ukraińskiego biznesmena, na którego parol zagiął Aleksandr. Nika jest sobowtórem tak idealnym, że Sasza nawet nie przypuszcza, że popełnił błąd. Młoda kobieta już wkrótce zostaje zmuszona do poślubienia zimnego i bezdusznego mafiozy. Czy uda jej się uwolnić z rąk, jakby nie było, porywaczy? Czy Aleksandr ma w sercu odrobinę dobra? Jak zakończy się ta szalona, niebezpieczna i pełna czystego pożądania przygoda?

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. I już wiem, że na pewno nie ostatnie. Ta książka totalnie mnie zaskoczyła. Tym, w jakim kierunku to wszytko poszło. Wycieczka na ukraińskie Zakarpacie miała przynieść głównej bohaterce odrobinę rozrywki. Może nie tyle rozrywki w sensie imprez czy szaleństw, co oderwania myśli od tragedii, jaka ją dosięgnęła. I to podwójnej. Bardzo jej współczułam. Nie wyobrażam sobie, bym mogła być na jej miejscu. Za to ten smutek, ten żal i tę rozpacz zmieniamy o sto osiemdziesiąt stopni w strach, szok, niedowierzanie i masę uniesień miłosnych. I te ostatnie nie są grzeczne, o nie. Są brutalne, ostre, z elementami DBSM. Co tu się dzieje to głowa mała! Świetny pomysł na fabułę. Cała historia wydawała się być naturalną. Nie odczułam, aby była wzięta z kosmosu. Jakby była nierealna. Ona mogłaby mieć miejsce w rzeczywistości. Akcja szybowała niczym w przestworzach dostarczając emocji i wrażeń na najwyższym poziomie. Dostałam się w sam środek czegoś, co mimo wszechobecnego okrucieństwa, paraliżuje i hipnotyzuje. Wabi i kusi. Nie sposób jest się od niej oderwać. Ta książka jest naszpikowana erotyzmem. Sceny uniesień spalają i trawią. Główni bohaterowie choć różni to przyjemni w odbiorze. Ona, fakt, zwykła pokrzywdzona kobieta. Pragnąca ciepła i zapomnienia. By w końcu zaakceptować i zrozumieć to, co ją spotkało. I wpadła z deszczu pod rynnę. Ale za to jaką rynnę. Charyzmatyczny, twardy i bezwzględny. Aleksandr nie jest idealnym kandydatem na partnera. Jego raczej lepiej unikać i nie wchodzić mu w drogę. A jednak gdzieś tam w tym jego sercu jest nadzieja na "normalność", na ludzkie uczucia. Pytanie tylko, czy Nika chce i zaryzykuje wtargniecie do jego serca. Do samego końca historia trzymała mnie w niepewności. Niczym więźnia w kajdanach oczekującego na wyrok. Na wyrok, którego w żaden sposób nie mogłam być pewna...

Najnowsza książka autorki pokazała, że wystarczy chwila, by nasz świat i nasze życie diametralnie zmieniło swój bieg. Wystarczy się znaleźć nie w tym miejscu. W ten dzień, który nie miał być nasz. I rewolucja gotowa. Ogrom ryzyka i niebezpieczeństwa miesza się w jeszcze większą żądzą, pasją, pożądaniem i ... obsesją. Świetna książka trzymająca w napięciu do samego końca. Bohaterowie różni niczym dzień i noc. Niczym woda i ogień. Los postawił ich przypadkowo na swej drodze - co z tego wyniknie? Musicie przekonać się sami. A komu książka może przypaść do gustu? Na pewno fanom erotyków, dla których seks nie jest tematem tabu. Tutaj bowiem jest jego dużo. W różnych formach i zabawach. Tylko dla odważnych. Zdecydujesz się?

Polecam

Avatar użytkownika - Tatiaszaaleksiej
Tatiaszaaleksiej
Przeczytane:2020-11-25, Ocena: 6, Przeczytałam,

„Cisza, spokój, idealna harmonia. Gniazdo przestępców… Pozory skrywające wyjątkową brzydotę”.

Dominika to ciepła, serdeczna z wewnętrznym zadziornym pazurem młoda kobieta. Niedawno została wdową. Przez zupełny przypadek zostaje uwikłana w niebezpieczną sytuację, z jej konsekwencjami będzie mierzyć się już zawsze. Zostaje schwytana, uwieziona i zmuszana do małżeństwa z niebezpiecznym, bezlitosnym i przerażającym mafiosem. Jej życie od teraz będzie zależało od jego kaprysu. Aleksandr to brutalny, pozbawiony strupów i ludzkich odruchów człowiek. Jest w stanie zrobić wszystko, najbardziej odrażającą rzecz, aby tylko utrzymać się na szczycie w mafijnej hierarchii. Nie wie co to skrupuły, wartości moralne, uczucia. Nikomu nie ufa, w nic nie wierzy, kobiety traktuje bardzo przedmiotowo, służą mu do zaspokajania jego potrzeb. Dominika z jednej strony jest przerażona, a z drugiej zafascynowana nim. Jest pełna obaw i do końca nie rozumie swoich uczuć.

Jestem zachwycona lekkością, płynnością, nieprzewidywalnością i ogromną energią stylu autorki. Tym jak bardzo autentycznie i poruszająco autorka potrafi oddać targające bohaterami uczucia. Pani Agnieszka nie oszczędza nikogo i niczego. Dominika od samego początku skradła moje serce, to niesamowita, inteligentna, wykształcona, poturbowana przez życie kobieta. Nie jest jej łatwo, to co ją spotkało jest przerażające. Aleksandr początkowo wzbudził we mnie tylko niechęć, wręcz odrazę. Jednak stopniowo zaczyna dokonywać się w nim wewnętrzna przemiana, dostrzega rzeczy na które wcześnie nie zwrócił by najmniejszej uwagi. Zyskuje na tym. Jego demony nieustannie dają o sobie znać. Trwa zapamiętale w swoim bestialskim i agresywnym zachowaniu, nie potrafi, czy nie chce tego przerwać. Idealnie w całość wplecione ostre, pikantne chwilami brutalne, opisy seksu, tworzą niesamowitą gorącą atmosferę. Tych scen jest całkiem sporo i robią mocne wrażenie.

Powieść przepełniona mrokiem, brutalnością, żądzą i pożądaniem. Ogromnymi, skrajnymi emocjami. łzy leciały, serce dziwnie drgało, były momenty z uśmiechem, przerażeniem, niemocą, wręcz odrazą. Czyta się ją z zapartym tchem, a świat zewnętrzny przestaje istnieć. Zakończenie mocno porusza, niby przewidywalne, ale i tu autorka mnie zaskoczyła. Mam ogromną ochotę na kolejne jej książki. Jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów mafijnych klimatów! Bardzo polecam :)

Jestem przekonana, że raz na jakiś czas, zapewne każdemu przytrafi się taka książka, po skończeniu której macie ochotę dosłownie krzyczeć do wszystkich, których znacie, że muszą ją przeczytać. Książka, która nie tylko chwyta za serce, ale wiąże umysł, a my nie jesteśmy w stanie siedzieć spokojnie kiedy trzymamy ją w rękach, bo jak zahipnotyzowani, w wielkim napięciu i podekscytowaniu śledzimy tekst, nie mogąc się oderwać i właściwie pragnąc, by to się wcale nie kończyło. „Nie ten dzień” była dla mnie właśnie taką książką. Wielkie zaskoczenie, bo nie spodziewałam się aż tak mocnej, szokującej ale i cholernie dobrej lektury, naprawdę.

Od razu muszę zastrzec, że nie będzie to książka dla każdego, zwłaszcza dla osób o słabych nerwach. To historia stymulująca na wielu poziomach, wywołująca mnóstwo skrajnych emocji, momentami bardzo kontrowersyjna, ale na swój sposób ekscytująca. Jednocześnie mroczna i zakazana, co odurzająca i uzależniająca. Smutek, strach, niepokój, podniecenie, radość, to tylko kilka podstawowych uczuć, które jesteśmy w stanie osobiście doświadczyć podczas czytania, a historia jest przedstawiona w taki sposób, że nie da się wobec tego wszystkiego co się dzieje przejść obojętnie. Tak naprawdę od początku do końca lekturę przeżywamy całą sobą. Autorka wcale nie uchyla się od mrocznych, niemoralnych aspektów, nie słodzi i nie koloryzuje, co gwarantuje również mnóstwo zaskakujących i emocjonalnych zwrotów akcji, a przez to z pewnością przez długi czas nie da o sobie zapomnieć. Jestem nią absolutnie zachwycona i z pewnością będę chciała sięgnąć po kolejny tom tej serii. Polecam!

Tajemnica
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Tajemnica

Tajemnicza leśniczówka i jej równie tajemniczy właściciel budzą ciekawość oraz strach okolicznych mieszkańców. I nic dziwnego, bo...

Dobry zwyczaj nie pożyczaj
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Dobry zwyczaj nie pożyczaj

Lekkie, zabawne, o fabule prostej jak drut i oparte na pomyśle zużytym jak gacie prababci, wakacyjne opowiadanie o miłości. Wartka akcja, soczyste opisy...