Nie ten dzień

Nika na skutek fatalnego zbiegu okoliczności trafia w ręce ludzi, dla których życie nie ma żadnej wartości. Zostaje uwięziona i zmuszona do małżeństwa, a jej mężem okazuje się być bezwzględny i brutalny wariat, równie fascynujący, co odrażający. Aleksandr jest także człowiekiem, który nie przebiera w środkach aby utrzymać się na samym szczycie przestępczej działalności. Nikomu nie ufa, w nic nie wierzy i jest pozbawiony jakichkolwiek hamulców moralnych.
Chociaż początek ich znajomości należy do wyjątkowo nieudanych, to z czasem sytuacja zaczyna ulegać powolnej, zauważalnej zmianie. Ona jest nim coraz bardziej zauroczona, on coraz bardziej jej pożąda. Lecz w jego głowie siedzą demony, z którymi nie łatwo wygrać. I te demony wydostaną się na świat, gdy w wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach na jaw wyjdą pewne sekrety. Czy pokona je uczucie, do którego Aleksandr nie potrafi się przyznać?
Ją życie nauczy wybaczać, jego nauczy pokory.
Bo czasami lepiej zaryzykować niż cierpieć w samotności.
Książka pełna emocji, wciągająca jak bagno, w którym znalazła się bohaterka. Czytana z zapartym tchem, ze łzami w oczach i uśmiechem na ustach. Książka, która powstała dla oraz dzięki czytelniczkom, które dopingowały autorkę z każdym zapisanym słowem. Książka, która zebrała tyle pochlebnych komentarzy, że można byłoby wydać dla nich osobną pozycję.
Książka, którą tego lata musisz mieć w swojej biblioteczce!

Informacje dodatkowe o Nie ten dzień:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-08-01
ISBN: 9788366352087
Język oryginału: Polska

Kup książkę Nie ten dzień

Nie ten dzień - opinie o książce

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2021-02-25, Ocena: 6, Przeczytałam,

To prawda, że czasami życie potrafi sobie z nas zakpić. Nieraz wystarczy się znaleźć w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze i mamy nieszczęście gotowe. Splot zdarzeń i ciekawość zaprowadziła właśnie w takie miejsce naszą główną bohaterkę. Od tego momentu nie kontroluje już niczego. Przetrzymywana wbrew swojej woli musi grać bohatera, z którym nigdy wcześniej nie miała styczności. Dodatkowo zabójczo przystojny Aleksander niczego jej nie ułatwia. Z obsesją na punkcie kontroli wszystkiego i wszystkich próbuje zawładnąć kobietą. Upokarza ją w najgorzej możliwy sposób próbując wymusić posłuszeństwo. Nawet nie podejrzewa, że kobieta ma własny charakterek, który może dla niego stać się niebezpieczny. Śmierć, zbliżenia i erotyczne pragnienia aż przesycają całą książkę. To nie jest zwykły romans. Od samego początku książki powiedziałabym, że została stworzona poprzez dwie zupełnie inne kobiety. Jedną, która potrafi władać językiem ciała z nutką romantyzmu. Bardzo szybko potrafi też zmienić to w sadystyczny akt miłosny, by czar bańki mydlanej pękł tak szybko, jak szybko się pojawił. I drugą, która ma niezwykły dar do stworzenia historii przesyconej sensacją i szybką akcją, niczym nagłe pojawienie się tornada:-) Pochylam więc czoło samej autorce.Historia bardzo wciągająca, gdyż w żaden sposób nie potrafimy jej przewidzieć. Mimo iż od połowy książki domyślam się, czego mogę się po bohaterach spodziewać, to jednak w dalszej części wciąż mnie zaskakuje. Stworzyła bohaterów nieobliczalnych, rządnych zemsty i miłości jednocześnie. Każda z osób ma swój inny indywidualny charakter i ton wypowiedzi, co sprawia, że bardzo szybko wiem, kto co mógł powiedzieć. To wielki plus, że historia ma swoje rozgraniczenia, gdyż w wielu książkach tego brakuje.Podsumowując, powieść pełna przemocy, nagłych zwrotów akcji, historii nie do przebicia, dwuznaczności charakterów i tej romantycznej nici, która nie daje nam spokoju. Dla osób o wyuzdanych marzeniach erotycznych z wiekiem co najmniej osiemnaście plus.

Avatar użytkownika - mundurowa_czyta_
mundurowa_czyta_
Przeczytane:2021-08-30, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Dominika dziewczyna po przejściach. Wracając od przyjaciółki spotyka napadniętą kobietę. Niestety, kiedy dzieczyna stara się pomóc zostaje pomylona z Larą Bojarową. Kobietę, która ma za sobą bogate życie towarzyskie oraz jest po odwyku.
Dominika, aby przetrwać musi wziąć ślub z Aleksandrem.

Jak potoczą się losy kobiety?
Jak długo uda się jej ukrywać całą prawdę i jakie będą tego konsekwencje?
Czy Aleksander zimny mężczyzna będzie w stanie się zmienić i pokochać?
Jak daleko będzie w stanie się posunąć tak bezwzględny mężczyzna?

Książka jest świetna. Od samego początku czytelnik wkręca się w historie tej dwójki.
Myślę, że powinna przeczytać ją każda Niegrzeczna czytelniczka... 🔥
Książka pełna jest emocji, rozczarowań, bólu, cierpienia, miłości i dużego pożądania.
Poproszę o więcej takich hot książek.. 🙈
Z całego serca Polecam 💚

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2021-10-08, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

To druga książka z tej serii , tej autorki , jaka trafiła w moje ręce. Zaczęłam od końca, chyba od tej najmroczniejszej i w sumie nie wiedziałam czy spodziewać się tu tego samego , czy będzie inaczej ? Czy się zawiodę czy będę zachwycona ? Po co ja się martwiłam :D

Dominika straciła męża. Nie potrafi tego zaakceptować, rodzina martwi się jej stanem psychicznym i funduje jej wycieczkę. Nikt nie spodziewa się, że przez ogromny zbieg okoliczności , Nika trafi do domu pełnego niebezpiecznych mężczyzn i zostanie zmuszona do poślubienia jednego z nich - Saszy .

Sasza to potwór, bezwzględny i okrutny morderca. Dla dobra interesów zgadza się poślubić Nikę. Nie ma pojęcia , że nie jest ona tą kobietą za którą ją mają. Uważa ją za zwykłą dziwkę. Jednak kobieta okazuje się być zupełnie inna niż sądził . Nie daje się złamać, nie jest uległa , potulna i nijaka . Ma charakter i to jaki ! Czy zdoła ujarzmić bestię jaka tkwi w Saszy ?

Nie ma łatwo . Ten tom to nie uroczy romans . Tu nie brakuje scen brutalnych i okrutnych . To książka nie dla każdego . Sasza to rzeczywiście seksowny drań ale czy tylko drań ? Jak daleko się posunie by utemperować Nike ? Co zrobi gdy jej tajemnica wyjdzie na jaw ? I czy ona mu wybaczy wszystko czego się dopuści ?

Co tu się działo moi drodzy ... Ta książka była rewelacyjna. Z rozdziału na rozdział coraz mocniej byłam oczarowana Saszą ale były momenty ,że chciałam go po prostu zamordować. Nika... Jest twarda ale wszystko ma swoje granice i na przemian ją podziwiałam i jej współczułam.

Tu nie brak perwersji, nieoklepanych scen erotycznych, pobudzających fantazję, rozpalających do czerwoności. Nie brak też scen szokujących i przyprawiających o dreszcze. To książka , której się nie odkłada dopóki nie przekręci się ostatniej strony i taka , której się nie zapomina. Ale na zakończenie autorka nie żałuje humoru :)

Ja to uwielbiam , po prostu pod każdym względem , bezkrytycznie . I polecam ale nie każdemu. Bo to seria dla osób o mocnych nerwach .

Pierwszy raz czytałam twórczość pani Agnieszki, ale już mogę powiedzieć, że zostałam jej zagorzałą fanką. Ta książka mnie zszokowała swoim realizmem, brutalnością i tak szczegółowymi opisami, że to co działo się w powieści stawało mi przed oczyma jak żywe. Lektura jest genialna i dopracowana w każdym szczególe. Autorka włożyła w napisanie tej książki całe serce i dla mnie było to zauważalne.
Zapewniam, że ta pozycja tak pasjonuje, wciąga i zaciekawia, że nie mogłam oderwać się od niej nawet przez moment. Chodziłam z powieścią do toalety, by jak najszybciej poznać całą historie. Sceny seksu podniosły mi ciśnienie i rozgrzały do czerwoności.
Główna bohaterka to Dominika. Po traumatycznym przeżyciu wyjeżdża na wycieczkę na Ukrainę. Tam niefortunne zdarzenie stawia ją na drodze Aleksandra, brutalnego, bezwzględnego gangstera. Zostaje uwięziona i zmuszona do małżeństwa z wariatem, który pozbawiony jest wszelkich uczuć i zahamowań. Ta znajomość niesie za sobą niezbyt przyjemne konsekwencje, a nawet zagrożenie życia.
Czy tych dwoje ma szansę na normalny związek? Czy Nika zdoła przetrzymać tyle cierpienia i bestialskiego traktowania? Czy małżeństwo będzie wstępem do czegoś głębszego i prawdziwego? Jaką tajemnicę ukrywa dziewczyna i czego tak bardzo się obawia?
Kochani, z czystym sumieniem polecam i zachęcam was do czytania. Nie będziecie żałować nawet minuty, jaką poświęcicie lekturze. Ja oddałam jej całe serce i duszę. Przepadłam bez reszty po kilku stronicach i mogę tylko powiedzieć, że chcę więcej. Wylałam podczas czytania morze łez, z wściekłości i odrazy do Saszy aż mnie mdliło i dławiło. Jednak były też momenty przepiękne oraz szczęśliwe, gdzie uśmiechałam się i nabierałam nadziei. Tej historii nie da się zapomnieć, a w mojej pamięci zostanie na długi czas. Czekam z niecierpliwością na kolejny tom, będąc pewna, że okaże się równie rewelacyjny co pierwszy.
Autorce gratuluję i bardzo dziękuję za tak wspaniałe dzieło, które jest niebanalne, jakże realistyczne i zarazem potworne. Miała pani genialny i naprawdę oryginalny pomysł, przelewając go na papier. Dla mnie to prawdziwa petarda, którą polecam każdemu.

Przypadkowa pomyłka może okazać się zgubna w skutkach dla człowieka, którego ona dotyczy. W naszym życiu takie pomyłki się zdarzają, ale rzadko wychodzą nam na dobre. Dzieje się tak, gdyż często brniemy w tym kłamstwie, ponieważ początkowo odnosimy jakieś korzyści, ale trzeba pamiętać, że prawda zawsze wyjdzie na jaw, prędzej, czy później.

Zarys fabuły

W książce mamy właśnie do czynienia z taką pomyłką, otóż mafia myli Dominikę, polską tłumaczkę pracującą w wydawnictwie z Lerą córką wpływowego polityka Ukrainy. Przestępcy wpadają na świetny plan, dzięki któremu ojciec Lery będzie tańczył, jak mu zagrają, otóż Aleksandr przystojny i sadystyczny bratanek Bohdana (bosa) ożeni się z Lerą. Kobieta początkowo boi się tego mężczyzny, natomiast Sasza brzydzi się jej nawet dotknąć, gdyż nie lubi kobiet uprawiających prostytucję i to w celu zdobycia narkotyków. Z czasem relacje zaczynają się między nimi poprawiać, a nawet dochodzi do wybuchu prawdziwego uczucia połączonego z namiętnym seksem. Jak dalej potoczą się losy bohaterów i czy naprawdę będą razem? Kiedy i w jaki sposób Sasza dowie się prawdy? Jaki będzie finał tej historii? O tym w książce „Nie ten dzień” autorstwa Agnieszki Kowalskiej-Bojar.

Odczucia

Zaprezentowane wydarzenia z życia owej Dominiki są miejscami drastyczne, ale również romantyczne. Czytając tę książkę cały czas byłem szargany różnymi emocjami tymi pozytywnymi, jak i negatywnymi. Autorka cały czas trzyma w napięciu, bo czytając tę pozycje oczekiwałem wreszcie tego, jak Aleksandr zareaguje na prawdę, którą mu wyjawi Dominika. Efekt końcowy tego był sporym zaskoczeniem, ale w gruncie rzeczy może i dobrze, że mimo drastycznego zdarzenia jakim ono było, to autorka nie poszła utartymi ścieżkami i pokazała coś innego. To zdarzenie, jak inne mogą być dla nieprzygotowanego czytelnika dość bulwersujące, ale trzeba sobie uświadomić, iż osoby uczestniczące w takich zorganizowanych grupach przestępczych raczej nie mają hamulców i mogą robić znacznie gorsze rzeczy.

Podsumowanie

Książkę czyta się dość szybko i przyjemnie, a cała akcja, która się toczy jest dość nietuzinkowa i przedstawiona w bardzo realistyczny sposób. Nie brakuje w niej scen seksu, jak i przemocy, dodatkowo pojawiają się dość wyszukane i ostre sceny, dlatego książka jest dla czytelników pełnoletnich, lubiących takie klimaty. Sięgając po nią, nikt nie będzie się nudził, tylko trzeba być przygotowanym na odczuwanie podniecenia, radości, smutku, a nawet złości na niektóre zachowania bohatera, ale właśnie taki miks uczuć targających odbiorcą sprawia, iż książka jest warta uwagi. Dodatkowo możemy znaleźć przesłanie, że pochopnie podejmowane decyzje, mogą być tragiczne w skutkach. Gorąco polecam książkę wszystkim czytelnikom lubiącym mocne, ostre książki z nutką romantyzmu oraz pięknymi, nieprzesadnymi opisami otoczenia.

Aleksandr lub po prostu Sasza nie jest absolutnie żadnym uroczym księciem z bajki. To bezwzględny i brutalny bandzior na samym szczycie przestępczej działalności.

Dominika , Nika zrozpaczona po samobójczej śmierci męża, zafascynowana językiem krajów wschodnich, wyjeżdża na wycieczkę na Ukrainę a dramatyczny zbieg okoliczności powoduje, że całkiem przypadkiem staje się Lerrą, córką ukraińskiego polityka, która zostaje porwana.
Aby mieć „tatusia” w garści to właśnie Sasza zleca porwanie i o dziwo - decyduje się na ślub z dziewczyną.
Nie wie jednak, że ta, którą porwał nie ma nic wspólnego z niechlubną reputacją prawdziwej Lerrisy. Jest prawdziwie bezwzględny w stosunku do niej i na każdym kroku podkreśla obrzydzenie do jej ciała i duszy.
Prawdziwa Nika, tak na prawdę była w życiu tylko z jednym mężczyzną i raczej nie bardzo eksperymentowała z seksem.
Podczas kiedy prawdziwa Lerka, potrafiła za działkę koki - uprawiać wyuzdany sex nie z jednym, nie z dwoma, ale nawet z kilkoma mężczyznami naraz.
Aleksandr jest nie mniej zepsuty a jego preferencje i poczynania seksualne przyprawiły by nie jedną osobę o zniesmaczenie i niedowierzanie.
Nie mniej jednak, mimo kliku nieudanych prób ucieczek Niki z rezydencji Saszy, tych dwoje działa na siebie raz przyciągająco raz odpychająco i w jakiś dziwny sposób mimo bardzo „porąbanych” zachowań Alekdandr’a - zaczynają się w sobie zakochiwać.
Dziewczyna chce przyznać się, że tak na prawdę-nie jest tym za kogo mężczyzna ją bierze, a zwykłą dziewczyną z Polski. Jednak na każdym kroku coś ją hamuje.
Ślub, sex, dużo, dużo sexu, sielanka, Sasza jakby łagodnieje, nie zdradza ,nie zabija i gdy już wydaje się że „będą żyli długo i szczęśliwie” następuje zwrot akcji o 360 stopni i Alekdandr staje się znowu bezwględnym potworem...
Czytając „Nie ten dzień” przeżyłam całą gamę emocji. To jest mocna i dobra książka dla tych, którzy lubią dużo pikanterii, bezwzględności i kochają baaaaaardzo niegrzecznych chłopców.

Ta książka to będzie przebój. To kolejna propozycja, w której główną rolę gra członek mafii, z tą różnicą, że takiej historii jeszcze nie czytaliście. Popularna książka wywołująca skrajne emocje, z przewagą tych krytycznych, przy propozycji Wydawnictwa motylewnosie.pl to... cukierek...

"Nie ten dzień" Agnieszki Kowalskiej-Bojar to opowieść o pomyłce i splocie przypadkowych zdarzeń. Dominika zostaje porwana pomyłkowo, ponieważ przypominała córkę wroga rosyjskiej mafii. Niestety dziewczyna nie ma odwagi powiedzieć prawdy, nie ma przy sobie dokumentów, które mogłyby potwierdzić jej słowa.
Jej mężem ma zostać bezwzględny i brutalny Aleksandr. Mężczyzna wywołuje paniczny lęk wśród swoich ludzi, a także każdej osoby, która kiedykolwiek usłyszała jego imię. Nic nie ma dla niego świętości - nawet rodzina, kobieta i dziecko. Nie ugnie się przed niczym i zabija z zimną krwią.

Początkowo traktuje Nike jak każdego innego ludzkiego "robaka". Z czasem jednak sam zaczyna zauważać dziwne zmiany jakie w nim następują. Powoli uczy się miłości, pokory. Zmienia się tak bardzo, że naraża się na niewybredne żarty podwładnych, które jednak nie robią na nim wrażenia. Z kolei Dominika uczy się wybaczać i być szczerą. Przerażona tym co widziała, przerażona brutalnością mężczyzny, nadal walczy i broni słabszych i niewinnych.

Czy jednak jej nieuchronne przyznanie się do prawdziwego nazwiska nie jest wyrokiem śmierci? Czy zdoła wcześniej rozkochać w sobie i zmienić mężczyznę?

Tak mocnej i brutalnej książki jeszcze nie czytałam. Mam wrażenie, że autorka starała się przedstawić prawdziwy obraz mafii i interesów jakie przeprowadzają. Dlatego też kto jest wrażliwy, niech uważa. To nie tylko trudna historia miłosna, ale opisy wyroków, znęcania się nad "winnymi", a także... wzmianka o gwałcie. I chyba ten ostatni fragment wzbudza najwięcej kontrowersji. Chciałabym tylko zaznaczyć, że takie rzeczy dzieją się w realnym świecie i nie powinny aż tak oburzać czytelników. Każdy kto zaczyna krytykować fragment o którym mówię, powinien przeczytać go raz jeszcze i skupić się na tym, co zostało przedstawione jakby obok. Obrona ofiary, możliwości dzięki którym można uniknąć danej sytuacji.
Ta książka nie jest romansem i nie jest również złem w czystej postaci. W nią należy się zagłębić i starać się zrozumieć, a nie tylko oburzać powierzchownością. Jeśli chodzi o fabułę, jest spójna i przemyślana. Bohaterowie są ciekawie wykreowani, interesujący. Akcja wartka, dzięki czemu cała książka bardzo wciąga i ekspresowo się kończy. Powoli poluję na część 2 :)

Dominika nie ma łatwo. Najpierw jej mąż, przykładny strażak popełnia samobójstwo a później zostaje pomylona z Lorreną, córką ukraińskiego biznesmena, na którego parol zagiął Aleksandr. Nika jest sobowtórem tak idealnym, że Sasza nawet nie przypuszcza, że popełnił błąd. Młoda kobieta już wkrótce zostaje zmuszona do poślubienia zimnego i bezdusznego mafiozy. Czy uda jej się uwolnić z rąk, jakby nie było, porywaczy? Czy Aleksandr ma w sercu odrobinę dobra? Jak zakończy się ta szalona, niebezpieczna i pełna czystego pożądania przygoda?

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. I już wiem, że na pewno nie ostatnie. Ta książka totalnie mnie zaskoczyła. Tym, w jakim kierunku to wszytko poszło. Wycieczka na ukraińskie Zakarpacie miała przynieść głównej bohaterce odrobinę rozrywki. Może nie tyle rozrywki w sensie imprez czy szaleństw, co oderwania myśli od tragedii, jaka ją dosięgnęła. I to podwójnej. Bardzo jej współczułam. Nie wyobrażam sobie, bym mogła być na jej miejscu. Za to ten smutek, ten żal i tę rozpacz zmieniamy o sto osiemdziesiąt stopni w strach, szok, niedowierzanie i masę uniesień miłosnych. I te ostatnie nie są grzeczne, o nie. Są brutalne, ostre, z elementami DBSM. Co tu się dzieje to głowa mała! Świetny pomysł na fabułę. Cała historia wydawała się być naturalną. Nie odczułam, aby była wzięta z kosmosu. Jakby była nierealna. Ona mogłaby mieć miejsce w rzeczywistości. Akcja szybowała niczym w przestworzach dostarczając emocji i wrażeń na najwyższym poziomie. Dostałam się w sam środek czegoś, co mimo wszechobecnego okrucieństwa, paraliżuje i hipnotyzuje. Wabi i kusi. Nie sposób jest się od niej oderwać. Ta książka jest naszpikowana erotyzmem. Sceny uniesień spalają i trawią. Główni bohaterowie choć różni to przyjemni w odbiorze. Ona, fakt, zwykła pokrzywdzona kobieta. Pragnąca ciepła i zapomnienia. By w końcu zaakceptować i zrozumieć to, co ją spotkało. I wpadła z deszczu pod rynnę. Ale za to jaką rynnę. Charyzmatyczny, twardy i bezwzględny. Aleksandr nie jest idealnym kandydatem na partnera. Jego raczej lepiej unikać i nie wchodzić mu w drogę. A jednak gdzieś tam w tym jego sercu jest nadzieja na "normalność", na ludzkie uczucia. Pytanie tylko, czy Nika chce i zaryzykuje wtargniecie do jego serca. Do samego końca historia trzymała mnie w niepewności. Niczym więźnia w kajdanach oczekującego na wyrok. Na wyrok, którego w żaden sposób nie mogłam być pewna...

Najnowsza książka autorki pokazała, że wystarczy chwila, by nasz świat i nasze życie diametralnie zmieniło swój bieg. Wystarczy się znaleźć nie w tym miejscu. W ten dzień, który nie miał być nasz. I rewolucja gotowa. Ogrom ryzyka i niebezpieczeństwa miesza się w jeszcze większą żądzą, pasją, pożądaniem i ... obsesją. Świetna książka trzymająca w napięciu do samego końca. Bohaterowie różni niczym dzień i noc. Niczym woda i ogień. Los postawił ich przypadkowo na swej drodze - co z tego wyniknie? Musicie przekonać się sami. A komu książka może przypaść do gustu? Na pewno fanom erotyków, dla których seks nie jest tematem tabu. Tutaj bowiem jest jego dużo. W różnych formach i zabawach. Tylko dla odważnych. Zdecydujesz się?

Polecam

Nie dla mnie. Nie podoba mi się traktowanie kobiet w tej książce.

Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2021-03-07, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 2021,

Aleksandr i Dominika poznają się na skutek feralnej pomyłki. Czy z takiego przypadku może wyjść coś dobrego?

Dominika to dziewczyna, która straciła męża. Za sprawą rodziny i przyjaciół wyjeżdża na wycieczkę po Ukrainie. Gdy postanawia przedłużyć sobie pobyt, by spędzić czas z dawno niewidzianą przyjaciółką to dochodzi do tragedii.

Aleksandr to mafiozo, który nie liczy się z nikim ani z niczym, nawet ze swoją rodziną. Choć jest przystojny to jest również szalony, przez co nie można stwierdzić jakie będzie jego zachowanie w danej chwili.

"Nie ten dzień" to intrygująca opowieść ukazująca życie mafii. Autorka pokazuje nam jak traktowani ludzie oraz czym na codzień mafia się zajmuje. Ukazane informacje, choć są brutalne to potrafią trzymać w napięciu do tego stopnia, że chce się więcej i więcej. Pikantności opowieści dodają zdarzenia pomiędzy bohaterami, które raz ich do siebie przyciągają a innym razem odpychają.

Moim zdaniem powyższa książka jest wciągająca, pełna mroku, brutalności, a przede wszystkim pełna cierpienia. Czytając tą historię można poczuć na własnej skórze jakie w danej chwili emocje targają bohaterów.

Według mnie książka jest bardzo ciekawa i wciągająca do ostatniej strony. Spodoba się napewno osobą, które uwielbiają świat przestępczości i brutalności.

Moja ocena: 8/10

Avatar użytkownika - Tatiaszaaleksiej
Tatiaszaaleksiej
Przeczytane:2020-11-25, Ocena: 6, Przeczytałem,

„Cisza, spokój, idealna harmonia. Gniazdo przestępców… Pozory skrywające wyjątkową brzydotę”.

Dominika to ciepła, serdeczna z wewnętrznym zadziornym pazurem młoda kobieta. Niedawno została wdową. Przez zupełny przypadek zostaje uwikłana w niebezpieczną sytuację, z jej konsekwencjami będzie mierzyć się już zawsze. Zostaje schwytana, uwieziona i zmuszana do małżeństwa z niebezpiecznym, bezlitosnym i przerażającym mafiosem. Jej życie od teraz będzie zależało od jego kaprysu. Aleksandr to brutalny, pozbawiony strupów i ludzkich odruchów człowiek. Jest w stanie zrobić wszystko, najbardziej odrażającą rzecz, aby tylko utrzymać się na szczycie w mafijnej hierarchii. Nie wie co to skrupuły, wartości moralne, uczucia. Nikomu nie ufa, w nic nie wierzy, kobiety traktuje bardzo przedmiotowo, służą mu do zaspokajania jego potrzeb. Dominika z jednej strony jest przerażona, a z drugiej zafascynowana nim. Jest pełna obaw i do końca nie rozumie swoich uczuć.

Jestem zachwycona lekkością, płynnością, nieprzewidywalnością i ogromną energią stylu autorki. Tym jak bardzo autentycznie i poruszająco autorka potrafi oddać targające bohaterami uczucia. Pani Agnieszka nie oszczędza nikogo i niczego. Dominika od samego początku skradła moje serce, to niesamowita, inteligentna, wykształcona, poturbowana przez życie kobieta. Nie jest jej łatwo, to co ją spotkało jest przerażające. Aleksandr początkowo wzbudził we mnie tylko niechęć, wręcz odrazę. Jednak stopniowo zaczyna dokonywać się w nim wewnętrzna przemiana, dostrzega rzeczy na które wcześnie nie zwrócił by najmniejszej uwagi. Zyskuje na tym. Jego demony nieustannie dają o sobie znać. Trwa zapamiętale w swoim bestialskim i agresywnym zachowaniu, nie potrafi, czy nie chce tego przerwać. Idealnie w całość wplecione ostre, pikantne chwilami brutalne, opisy seksu, tworzą niesamowitą gorącą atmosferę. Tych scen jest całkiem sporo i robią mocne wrażenie.

Powieść przepełniona mrokiem, brutalnością, żądzą i pożądaniem. Ogromnymi, skrajnymi emocjami. łzy leciały, serce dziwnie drgało, były momenty z uśmiechem, przerażeniem, niemocą, wręcz odrazą. Czyta się ją z zapartym tchem, a świat zewnętrzny przestaje istnieć. Zakończenie mocno porusza, niby przewidywalne, ale i tu autorka mnie zaskoczyła. Mam ogromną ochotę na kolejne jej książki. Jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów mafijnych klimatów! Bardzo polecam :)

Nie ta chwila
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Nie ta chwila

Czy morderca może się zakochać? Pewnego dnia Żora budzi się w obcym miejscu, przywiązany do wezgłowia łóżka, nie wiedząc kto i dlaczego go uwięził...

Demony
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Demony

Cykl Demony to erotyka i fantastyka w jednym, dwie rzeczy które kocham i które udało mi się połączyć w spójną, fascynującą całość.Opowieści niezwykłe,...