Niepiękna

Uwaga! To nie jest opowieść o losie i przeznaczeniu. To opowieść o bólu, smutku i cierpieniu. To porywczy, jak wicher, romans pomiędzy dwojgiem kochanków, którzy nie mogą być razem. W tym świecie nie ma romantycznych wschodów słońca i pachnących płatków róż. Zamiast tego, ich miłość kwitnie w tajemniczej rzeczywistości pełnej nieustannej zbrodni, okrucieństwa i śmierci. To historia rodem z koszmarów nocnych. To opowieść o miłości, której nie da się zaprzeczyć.

Danielle „Danny” West jest córką Deuce’a Westa, przywódcy motocyklowego klubu Jeźdźców z Piekła Rodem. To słodka i piękna dziewczyna, która gdzieś zagubiła swoją drogę i wciąż pragnie rzeczy, które zawsze pozostają poza jej zasięgiem. Erik „Ripper” Jacobs jest sierżantem w klubie jej ojca. Trudne życie pozostawiło nieodwracalny ślad na jego twarzy – oszpeconej i pokiereszowanej, na której blizny ciągnęły się przez policzek i wargi; od szczytu czaszki ku prawemu oku. Podczas letniej nocy, kiedy drogi Danny i Rippera przetną się po raz pierwszy, ich życie zmieni się nieodwracalnie. Nagłe pożądanie zacznie zamieniać się w miłość, dopóki tragedia nie oddali ich od siebie. We wspólnej podróży, nękanej brzydotą i chaosem, Danny i Ripper muszą dowiedzieć się, czy ten nieoczekiwany związek jest w stanie odnaleźć w ich świecie piękno.

To nie jest ckliwa love story, a historia dzika i nieprzyzwoita. Pełna gniewu i nieokiełznanego seksu w świecie władanym przez gwałtowne emocje oraz mroczne żądze. Całkowicie zniewala czytelnika.

Informacje dodatkowe o Niepiękna:

Niepiękna - opinie o książce

Avatar użytkownika - silme89
silme89
Przeczytane:2017-07-19, Ocena: 2, Przeczytałam,
Tytuł zachęcający ale od kilku miesięcy nie mogę przez wszystkie tomy przebrnąć. Odkładam na półkę i znów wracam. Dla mnie więcej minusów niż plusów, bowiem: autorka za szybko przewija czas...5 lat,10lat,12lat...później....Kobiety traktowane bez szacunku,poniewierane,służące tylko jako kury i zaspokojenia płci przeciwnej ( zwłaszcza do zaspokojenia płci przeciwnej!) Brak dowcipu,tajemnicy,intrygi,elementu zaskoczenia. Mało ciekawe dialogi, bez fajerwerków. Z zasady dokończę tę opowieść jednak do książki raczej już nie wrócę.
Avatar użytkownika - silwana
silwana
Przeczytane:2017-07-03, Ocena: 4, Przeczytałam, 100 książek - 2017,
Ten tom podobał mi się bardziej niż poprzedni. W tej części historia skupia się głównie na Danny i Ripperze (nie wiem czy dobrze odmieniłam), ale też jest o Eve i Deuce. Jestem ciekawa kolejnej części.

Ta książka bardziej mi się podobała niż Niepokorna.  Nie jest tak mocno wulgarna, bohaterowie Dannielle i Ripper są w sobie szaleńczo zakochani. Ale Ripper nie chce ujawniać związku bo Danny jest córką szefa gangu motocyklowego.  Przez to dochodzi do kłótni między nimi i tragedii. Bo Danny zabiła byłą kochankę Rippera,  która była szalenie zazdrosna A Danny się broniła.  Ripper postanowił odejść żeby dziewczyna mogła zacząć żyć od nowa z kim bardziej ułożony, A nie mordercą,  który został mocno oszpecony. Danny bardzo przeżyła rozstanie z nim oraz musiała usunąć dziecko , bo Ripper ją porzucił. Jednak za każdym razem, kiedy się spotkają nie mogą oderwać od siebie rąk.  Po kilku latach znowu dochodzi do tragedii, bo wychodzi na jaw jej związek z Ripperem oraz co się działo po jego odejściu.  W klubie zaczyna panować chaos. W dużej mierze przez kobiety , bo ZZ i Ripper kochają Danny A Hawk i Jase  kochają Dorothy. Niestety musi dojść do nieszczęścia żeby faceci poszli po rozum do głowy.  Po długiej drodze pełnej wybojów i zakrętów Ripper i Danny są ze sobą szczęśliwi

Avatar użytkownika - slowamiksiazek
Przeczytane:2018-05-02, Ocena: 2, Przeczytałam,
Nieosiągalna
Madeline Sheehan0
Okładka ksiązki - Nieosiągalna

Miłość nie naprawia złamanych serc. Miłość nie zmienia ludzi. Tegen Matthews jest córką Dorothy Kelley, dziwki z klubu motocyklowego Hell’s Horsemen...

Niepokorna
Madeline Sheehan0
Okładka ksiązki - Niepokorna

Metal i skóra. Lojalność i zdrada. Gniew i seks. Eva Fox jest córką prezesa Klubu Motocyklowego Srebrzyste Demony. Wychowywana przez harleyowców, nie...