Niepokorna

Metal i skóra. Lojalność i zdrada. Gniew i seks.

Eva Fox jest córką prezesa Klubu Motocyklowego Srebrzyste Demony. Wychowywana przez harleyowców, nie zna innego świata niż ten. Jej życie jest twarde jak źle wyprawiona skóra, surowe jak krajobraz pustyni i odurzające niczym zapach wiatru we włosach.

Cole West to twardziel, emanujący testosteronem przywódca klubu Jeźdźców z Piekła Rodem. Podobnie jak Eva urodził się i dorastał wśród motocyklistów – ale na tym podobieństwa się kończą.

Los sprawia, że połączy ich miłość pełna pożądania i niepohamowanej namiętności. Gorzka i

bolesna. Miłość, która nie zna granic. To nie jest ckliwa love story. Nie znajdziecie w niej łzawych westchnień, listów pisanych o blasku księżyca, płatków róż rozsypanych pod stopy ukochanej i innych tego typu bzdur. To historia dzika i nieprzyzwoita. Pełna gniewu i nieokiełznanego seksu rozgrywająca się w świecie władanym przez gwałtowne emocje oraz mroczne żądze. Surowa i szorstka opowieść o bezkresnej miłości, która wymaga poświęcenia i sprawia ból. Opowieść, która całkowicie druzgocze i zniewala czytelnika.

Informacje dodatkowe o Niepokorna:

Niepokorna - opinie o książce

Avatar użytkownika - silme89
silme89
Przeczytane:2017-07-19, Ocena: 2, Przeczytałam, Mam,
Tytuł zachęcający ale od kilku miesięcy nie mogę przez wszystkie tomy przebrnąć. Odkładam na półkę i znów wracam. Dla mnie więcej minusów niż plusów, bowiem: autorka za szybko przewija czas...5 lat,10lat,12lat...później....Kobiety traktowane bez szacunku,poniewierane,służące tylko jako kury i zaspokojenia płci przeciwnej ( zwłaszcza do zaspokojenia płci przeciwnej!) Brak dowcipu,tajemnicy,intrygi,elementu zaskoczenia. Mało ciekawe dialogi, bez fajerwerków. Z zasady dokończę tę opowieść jednak do książki raczej już nie wrócę.
Avatar użytkownika - silwana
silwana
Przeczytane:2017-05-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 100 książek - 2017,
Ta książka nie jest klasycznym love story, ale chyba dzięki temu mi się spodobała. Nigdy wcześniej nie czytałam książki z taką fabułą i z wielką chęcią przeczytam kolejne części.
Avatar użytkownika - 3x
3x
Przeczytane:2017-02-01, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek w 2017 roku,
Książka o miłości. Miłości, która na logikę nie powinna się zdarzyć. Ona córka szefa gangu motocyklistów, dla której klub motocyklowy jest domem. On - syn szefa (a później szef) konkurencyjnego gangu. Ale od czego mamy książki - tam niemożliwe nie istnieje. Plusy: - język - książkę czyta się szybko, łatwo. Język jest poprawny. - poboczne wątki - oprócz oczywistego wątku miłosnego pojawia się wątek kryminalny, który czyni fabułę ciekawszą - przy wątku kryminalnym pojawia się ciekawy portret psychologiczny psychopaty - co też mi się podobało, bo dodawało kolorytu książce. Minusy: - to co mnie najbardziej zmierziło w tej książce to to, że gdy bohaterowie się poznają Eve ma 5 lat Duce ma 23 lata. Wówczas pięciolatka mówi o facecie starszym od niej o 18 lat, że jest przystojny. Serio? Pięciolatka ocenia w takich kategoriach ludzi? Nie wydaje mi się. Tymczasem główna bohaterka jest o tym przekonana ;) - podejście motocyklistów do kobiet - wiem, że to tylko podkręcało atmosferę książki ale szczerze powiem, że w życiu nie chciałabym być traktowana tak jak były traktowane tam kobiety. O szacunku to tam mało kto słyszał. Podsumowując: książkę czyta się łatwo i szybko. Jest wciągająca. i jeśli ktoś szuka książki miłosno-erotycznej traktującą o czymś innym niż miłość pomiędzy miliarderem a szarą myszką to bardzo dobrze trafił :) Natomiast jeśli ktoś szuka książki, która traktującej o życiu motocyklistów, to raczej źle trafił. Wydaje mi się, że motocyklowa rzeczywistość jest tutaj grubymi nićmi szyta (być może mam taką nadzieję ;) ) Jeśli ktoś szuka książki która oderwie go od smutków gdy mu źle i ma ochotę na tabliczkę czekolady to dobrze trafił. To książka na jeden, dwa wieczory, a potem? potem bez żalu i książkowego kaca sięgamy po kolejną.
Avatar użytkownika - justyna929
justyna929
Przeczytane:2016-12-12, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 ksiąkżki 2016, Mam,

Mam mieszane uczucia co do tej książki.  Z jednej strony podoba mi się bo lubię takie erotyczne romanse, i fajnie sceny opisane, zaś z drugiej strony jest zbyt wulgarna,  główni bohaterowie Eva i Deuce ciągle bawią się w kotka i myszkę,  Deuce sypią z kim popadnie, nie zważając na to że rani Eve. Ona wie, że takie jest życie motocyklistów,  bo się w.nim wychowała,  jednak myślała że z Deucem będzie inaczej. Mija dużo lat kiedy oboje w końcu się docierają i są ze sobą,  jednak musieli sporo przeżyć

Avatar użytkownika - dona
Przeczytane:2018-05-02, Ocena: 3, Przeczytałam,
Nieosiągalna
Madeline Sheehan0
Okładka ksiązki - Nieosiągalna

Miłość nie naprawia złamanych serc. Miłość nie zmienia ludzi. Tegen Matthews jest córką Dorothy Kelley, dziwki z klubu motocyklowego Hell’s Horsemen...

Niepiękna
Madeline Sheehan0
Okładka ksiązki - Niepiękna

Uwaga! To nie jest opowieść o losie i przeznaczeniu. To opowieść o bólu, smutku i cierpieniu. To porywczy, jak wicher, romans pomiędzy dwojgiem kochanków...