Nieustraszeni

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: b.d
Kategoria: Romans
ISBN: 8370821421
Liczba stron: 173
Tytuł oryginału: Free from Fear
Tłumaczenie: Jan Koźbiał

Ocena: 4 (1 głosów)

Skrzynka,na którą wskazała,była tak duża,że Jolancie przez myśl nie przeszło,że może ona zawierać klejnoty.Otworzyła puzderko i dech jej zaparło z wrażenia. 
Nigdy w życiu nie widziała takiej ilości drogocennych kamieni.Poukładane na kamiennych tackach,leżały tam diamenty,szmaragdy,turkusy,topazy,szafiry i perły.każdemu naszyjnikowi odpowiadał komplet kolczyków i bransolet oraz brosza i pierścień. 
Podjęcie decyzji,czy włożyć diamenty,czy naszyjnik z sześciu długich rzędów nieskazitelnych pereł o odcieniu wpadającym w róż,zajęło Gabrieli Dupre sporo czasu.Wreszcie,obwieszona diamentami jak choinka,ruszyła w stronę salonu.Przy drzwiach odwróciła się i warknęła na Jolantę,która wciąż tkwiła w miejscu,trzymając w rękach puzdro z biżuterią. 
- Tiens!Mam sobie sama otworzyć drzwi?Chyba wiesz,że to twój obowiązek!

Kup książkę Nieustraszeni

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Nieustraszeni

Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2017-10-13, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 33 książki - 2017 ,

"Nieustraszeni" to typowa romantyczna historia, w której jednak od samego początku jest również miejsce dla przygody. Główni bohaterowie bowiem uciekają ze swojego kraju. Za granicą tracą ostatnie pieniądze i muszą udawać służących. Jolanta poznaje w ten sposób pewnego księcia, do którego z czasem zaczyna żywić uczucie i jak się okazuje zostaje ono odwzajemnione. Na drodze ich wzajemnego szcześcia stoi jednak sekret, który skrywa przed swymi proacodawcami razem z bratem. Książka zaczyna się nawet ciekawie i jak na romans potrafi nawet wciągnąć. Czyta się ją szybko, nie ma w niej dłużyzn, ale niestety zbyt przesłodzona końcówka psuje nieco pierwsze wrażenie. Książka robi wrażenie zakończonej w pośpiechu i na siłę, jakbyśmy czytali skróconą wersję wydarzeń. "Nieustraszeni" to taka typowa lekka lektura na wolną chwilę. 

Link do opinii
Inne książki autora
Diona i dalmatyńczyk
Barbara Cartland0
Okładka ksiązki - Diona i dalmatyńczyk

(...) Czasami Diona miała wrażenie, że stryj jest w gruncie rzeczy zadowolony, iż młodszy brat przypłacił życiem upadek z porywistego ogiera, gdy koń brał...

Jadąc w stronę nieba
Barbara Cartland0
Okładka ksiązki - Jadąc w stronę nieba

Sir Mark Seymour zostaje zaproszony przez margrabiego Kilnea do jego rezydencji, gdzie odbędą się wyścigi konne, a później wspaniałe przyjęcie. Warunkiem...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy