Obraz pośmiertny

Moskwa. W leniwą atmosferę jesiennego weekendu wdziera się wiadomość o zabójstwie znanej aktorki Aliny Waznis. Nad rozwikłaniem sprawy pracują Nastia Kamieńska i Jura Korotkow  z wydziału kryminalnego oraz Stasow, emerytowany milicjant, szef ochrony wytwórni filmowej Syriusz.

Informacje dodatkowe o Obraz pośmiertny:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2014-11-05

Kup książkę Obraz pośmiertny

Obraz pośmiertny - opinie o książce

Avatar użytkownika - Luxfan
Luxfan
Przeczytane:2017-01-23,
Zdecydowanie godny polecenia kryminał! Czytelnik wraz z Kamieńską głowi się nad zabójstwem młodej i pięknej aktorki. Całość czyta się jednym tchem i z zaciekawieniem. Gdy już myślimy, że wiemy kto jest winny Marinina pokazuje nam figę i odkrywa kolejne karty. Po przeczytaniu byłam w szoku, jak te ostatnie strony namieszały i ile się tam działo. Książka wnika też głębiej w postacie niż można byłoby przypuszczać. Obraz pośmiertny nie jest obrazem przypadkowym, a wypadkową różnych, traumatycznych zdarzeń. Miłość bywa najdoskonalszym zabójcą.
Bardzo dobry kryminał z ciekawą intrygą, śledztwem.
Avatar użytkownika - Eli1605
Eli1605
Przeczytane:2020-12-28, Ocena: 5, Przeczytałam,

Na szczęście w tym tomie Anastazja Kamieńska powróciła. I pojawił się Stasow, którego poznaliśmy w poprzedniej książce. Fabuła ( przyznam, że nie pamiętam nawet zbliżonej) mnie mocno wciągnęła, Anastazja znowu poturbowała swoim analitycznym umysłem a Marinina przekonała, że książka nie musi być grubaśnym tomiszczem, żeby uchwycić wątek i bez zbędnych opisów i rozważań doprowadzić go do rozwiązania. Kocham ten cykl i niedługo sięgnę po kolejną pozycję.

Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2020-10-25, Ocena: 4, Przeczytałam,

Niewielkich rozmiarów książka, którą szybko przeczytałam. Ciekawe było budowanie w niej napięcia, poprzez analizy psychologiczne profili głównych bohaterów. Szału nie było, ale można przeczytać, chociaż spodziewałam się czegoś więcej - po tej sławnej Marininnie.

Avatar użytkownika - yadzia
yadzia
Przeczytane:2018-07-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

Bardzo dobry kryminał. Rozwiązanie nie nasuwa się już na samym początku jak w innych pozycjach tego gatunku. Do samego końca trzyma w niepewności.

Avatar użytkownika - katarzyma
Przeczytane:2013-02-13, Ocena: 5, Przeczytałam,
Obraz pośmiertny
Aleksandra Marinina 0
Okładka ksiązki - Obraz pośmiertny

Moskwa, młoda aktorka zostaje uduszona w swoim mieszkaniu. Brak śladów włamania i dwie starannie umyte filiżanki sugerują, że ofiara znała swego zabójcę...

Stylista
Aleksandra Marinina0
Okładka ksiązki - Stylista

Długo oczekiwana w Polsce kolejna powieść carycy rosyjskiego kryminału! Nastia Kamieńska na swojej drodze ponownie spotyka niejakiego Władimira Sołowiowa...