Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej

Praktyczny poradnik dla osób pragnących poprawić jakość swojego życia.

Poczuj moc oddechu i zmień swoje życie na lepsze.

Poszukujemy dróg samorozwoju, praktykując jogę, mindfulness czy też medytując. Tymczasem jedno z najbardziej skutecznych narzędzi, które możemy wykorzystać do poprawy jakości naszego życia mamy zawsze ze sobą. Jest to nasz oddech.

Oddech to bardzo naturalny proces, który pomoże Ci zintegrować 4 sfery - ciało, uczucia, umysł i ducha.

To właśnie dzięki właściwemu oddechowi możesz:

- poprawić zdrowie, kondycję i nastrój,

- znacząco poprawić relacje z innymi ludźmi,

- zniwelować stres,

- zwiększyć koncentrację i kreatywność,

- odzyskać równowagę i wewnętrzny spokój,

- poprawić przyswajanie pokarmów,

- zwiększyć poziom zadowolenia z życia seksualnego.

Dzięki praktycznym poradom i ćwiczeniom, nauczysz się w prosty sposób wykorzystywać oddech do poprawienia jakości swojego życia.Poznasz wartościowe narzędzia i przyswoisz cenne umiejętności. I co najważniejsze - szybko zaczniesz widzieć i czuć efekty w codziennym życiu.

Grzegorz Pawłowski - licencjonowany coach ICC, life coach, coach oddechem, trener biznesu, praktyk NLP. Związany z formą rozwoju poprzez powrót do naturalnego oddechu jako głównego życiowego paliwa i niezwykle użytecznego narzędzia coachingowego. Twórca środowiska pracy z oddechem w Polsce i założyciel Szkoły CUUD Coachingu Oddechem. Wykładowca coachingu w Akademii Coacha w Wyższej Szkole Bankowej i w Collegium Civitas. Przez dwadzieścia lat przeprowadził kilka tysięcy indywidualnych sesji oddechowych i coachingowych.

Informacje dodatkowe o Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej :

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2018-03-14
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej

Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej - opinie o książce

Twórczość Pana Grzegorza Pawłowskiego po przeczytaniu tej oto książki pt. ''Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej'' stała się mi bliska, gdyż on na swój sposób wyjaśnił w niej, jak można zmienić w swoim indywidualnym codziennym życiu sposób myślenia, nastawienie do wielu spraw, a co najważniejsze dzieli się wiedzą, którą zdobył podczas pracy zawodowej.

Należy, podkreślić to, że na samym początku nie jest łatwo pisać o tym, co się doświadcza, a w szczególności w pracy zawodowej, ale sam fakt ujęcia głównego tematu odgrywa, istotną tutaj rolę opisując, go z należytym pojęciem go w rozdziałach zahaczając o trafne, interesujące i nieznane mi do tej pory pojęcia.

Autor tej książki dokładnie wyjaśnia, dla kogo jest ona przeznaczona, jakie wypływają z niej korzyści.

Omawia precyzyjnie w tychże 12 rozdziałach zagadnienia, pojęcia, które do tej pory nie były mi znane w praktyce, zrozumiane i zostały one w nich wytłumaczone.

Autor proponuje, jak można zastosować w odpowiedni sposób, jaki i w praktyce ćwiczenia mające w głównej mierze związek z indywidualnym odzwierciedleniem do tematyki z nią związanej - oddechu.

Moim zdaniem ćwiczenia te są proste w realizacji, ale w praktyce naszego życia codziennego doświadczanie ich będzie o niebo łatwiej doświadczać oraz z czas moglibyśmy z czasem dokonywać porównania, jakie ono jest.

Każde z opisanych w tej książce zagadnień uważam, że zostało trafnie przez autora opisane, a i również potrafi on doskonale przedstawić z podanymi do nich omówionymi przykładami.

Szczególną uwagę zwróciłam na to, jak autor relacjonuje Czytelnikowi swoje uwagi, że można popatrzeć na siebie z innej, lepszej perspektywy, a możliwe, że jej rezultaty będą widoczne za jakiś czas.

Uważam, że książka ta została napisana w dobrym momencie przez autora, gdyż każdy zapoznający się z nią Czytelnik pozna siebie samego, jak wyglądał kiedyś, a jak teraz i co zmieni w nim zastosowanie oddechu, od którego tak wiele w naszym codziennym życiu zależy.

Wydawnictwu Zwierciadło dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania książki autorstwa Pana Grzegorza Pawłowskiego pt. ''Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej''.

Polecam przeczytać tę książkę.

Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej
Grzegorz Pawłowski0
Okładka ksiązki - Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej

Oddychaj i... kochaj. Świadomy oddech może poprawić jakość naszego życia. Również w sferze związków. Oddech to wspaniałe narzędzie terapeutyczne...

Oddech. Oddychaj świadomie, żyj lepiej
Grzegorz Pawłowski0
Okładka ksiązki - Oddech. Oddychaj świadomie, żyj lepiej

Poczuj moc oddechu i zmień swoje życie na lepsze Poszukujemy dróg samorozwoju, praktykując jogę, mindfulness czy też medytując. Tymczasem jedno z najbardziej...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz