Quantcast

Odetchnij od miasta. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2018-06-20
Kategoria: Podróżnicze
ISBN: 9788328053878
Liczba stron: 224

Tom 1 cyklu Odetchnij od miasta

Ocena: 5 (1 głosów)

"Odetchnij" to nietypowy przewodnik po agroturystykach ukrytych w najdalszych zakątkach Polski. Aleksandra Bogusławska, autorka popularnego bloga "Duże podróże", wybrała się w podróż w poszukiwaniu ludzi, którzy nie bali się zaryzykować. Rzucili wszystko i otworzyli domy gościnne. Razem z autorką zaglądamy do nich i poznajemy niesamowite historie ich gospodarzy.

Książka Bogusławskiej to nie tylko typowy przewodnik z ciekawymi miejscówkami na weekend, ale też inspirująca opowieść dla tych, którzy zawsze marzyli, żeby zostawić wszystko i uciec z miasta. Oprócz konkretnych adresów i pięknych fotografii znajdziemy w niej ciekawe informacje dotyczące okolicznych atrakcji i pyszne polecenia kulinarne. "Odetchnij" to pozycja, która może zmienić myślenie o podróżowaniu.

Kup książkę Odetchnij od miasta. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Odetchnij od miasta. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce

Ciekawa propozycja dla tych, którzy planują weekend lub urlop w mnej zatłoczonych, urokliwych miejscowaościach w naszym kraju. Przewodnik  składa się z 5 części tematycznych. W części "Świetna kuchnia" Autorka opisuje miejsca, w których możemy spróbować specjałów lokalnej kuchni, bądź potraw przeniesionch z innych kultur. Osoby stosujące różne diety też nie będą zawiedzone. Ważne, że produkty pochodzą z llokalnych upraw i spełniają wymogi eko. Część "Dla dzieciaków" zawiera informacje o domach przyjaznych rodzinom z dziećmi (ostosowane otoczenie, atrakcje). Zaś ci, którzy chcą wypocząć z dala od zgiełku, czasem od innych ludzi, powinni zajrzeć do rozdziału pt "Święty spokój". Z kolei osoby chcące aktywnie wypoczywać, odkrywać, rozwijać swoje zainteresowania twórcze, niechaj zajrzą do rozdziału pt."Inspiracja". Dla tych, którzy marzą o prawdziwym obcowaniu z naturą, posmakowaniu życia na wsi Autorka przygotowała rozdział pt. "Wiejskie życie". Każdorazowo podane są dane kontaktowe, a opisom towarzyszą zdjęcia.

Link do opinii
Inne książki autora
Odetchnij. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce
Aleksandra Bogusławska0
Okładka ksiązki - Odetchnij. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce

Odetchnij to nietypowy przewodnik po agroturystykach ukrytych w najdalszych zakątkach Polski. Aleksandra Bogusławska, autorka popularnego bloga Duże Podróże...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy