Ostrzejsza gra. Śluby Sinnersów tom 2

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2016-02-23
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-241-5731-0

Gorące akordy szalonych miłości i obłędnego seksu rockmanów z bestsellerów Ostra Gra i Gorący Rytm

Wokalista Sinnersów Sed Lionheart nigdy nie pragnął wystawnego wesela. Ale jego narzeczona Jessica marzy o niezapomnianej uroczystości i chce mieć ślub ze swoich marzeń. I uroczystość okazuje się niezapomniana, choć niekoniecznie z powodów, które planowali. Czy zestresowana para uświadomi sobie, co naprawdę jest ważne w dniu ich ślubu? A może miesiąc miodowy skończy się, zanim się rozpoczął?

Basista Sinnersów Jace Seymour i piękna domina Aggie są w sobie szaleńczo zakochani, lecz dziewczynie nie śpieszno do ślubu. Zdecydowanie nie jest typem żony. Wszystko się zmienia, w chwili gdy ujrzy idealne miejsce, żeby powiedzieć „tak”. Lecz ich droga do małżeńskiej rozkoszy jest wyboista. Czy dotrą do ołtarza? A może wszystko legnie w gruzach?

„Jak tu ich nie kochać ? To jest to – cudni, gorący Sinnersi po raz kolejny. Pani Olivia jest mistrzynią. Wysoki poziom jak zwykle pełny zwrotów akcji, niesamowitych przygód rockmanów i gorącego nieziemskiego seksu”. LUBIMYCZYTAC.PL

Powieści OLIVII CUNNING o Sinnersach to bestsellery „New York Timesa”. Czytelniczki Amazonu umieściły je wśród najlepszych książek erotycznych. Na świecie są sprzedawane w setkach tysięcy egzemplarzy. W Polsce sprzedano już ponad 35 tysięcy.

Kup książkę Ostrzejsza gra. Śluby Sinnersów tom 2

Opinie o książce - Ostrzejsza gra. Śluby Sinnersów tom 2