Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019-01-30

Pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów!

Cały świat czytał Stiega Larssona, potem Jo Nesbo, a teraz nadszedł czas na Remigiusza Mroza". Tess Gerritsen

Gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej, nigdy by do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas, ja nie trafiłbym do szpitala, a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia.

Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej, Damian Werner jest pewien, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej...

Tagi: bóg Literatura kryminalna i detektywistyczna

Kup książkę Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona

Opinie o książce - Pakiet Nieodnaleziona i Nieodgadniona

Avatar użytkownika - jolanta89
jolanta89
Przeczytane:2021-02-03, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

Seria Remigiusza Mroza, która najmniej przypadła mi do gustu, chociaż twórczość autora uwielbiam. Drugą część również czytałam, ale raczej z szacunku do autora. Fabuła wciągająca, jednak zakończenie trochę za bardzo naciąganie

2-3/159

Remigiusz Mróz „ Nieodnaleziona”, „Nieodgadniona”

Damian Werner nigdy nie pogodził się z utratą ukochanej. Ewa została zgwałcona i porwana tuż po oświadczynach. Mimo upływu lat postanawia ją odnaleźć tuż po tym, jak jego znajomy pokazuje mu zdjęcie na spotted, na którym znajduje się Ewa. Damian odczytuje znaki, jakie daje mu narzeczona i postanawia ją odnaleźć za wszelką cenę. Angażuje do tego ekipę detektywistyczną i nie odpuszcza, pomimo, iż wokół zaczynają ginąć ludzie, a prawda może być o wiele trudniejsza do zaakceptowania niż się spodziewał.

***

Dwa tomy zawierające poszukiwania zaginionej narzeczonej przez Damiana Wernera zawierające wiele zagadek, to prawdziwa gratka dla fanów Remigiusza Mroza. Jak już niejednokrotnie udowodnił autor w swojej twórczości, budowanie napięcia, niezwykłych zwrotów akcji i intryg to jego specjalność.

Podczas czytania serii o Damianie Wernerze towarzyszyłam mu całą sobą i za wszelką cenę chciałam poznać zakończenie tej historii, jeszcze zanim bohater sam to zrobi. Muszę jednak przyznać, że poległam z kretesem i takiego zakończenia zupełnie się nie spodziewałam, a to jeszcze wzmocniło moje uwielbienie dla autora.

Książki dla każdego fana gatunku oraz tego, kto chce rozwiązać zagadkę wręcz nierozwiązywalną. Z pewnością nie zawiedziecie się sięgając po te pozycje, a wręcz gwarantuje wam niezapomniane odczucia i kaskadę emocji przy czytaniu.

Avatar użytkownika - Majka-Potter
Majka-Potter
Przeczytane:2020-02-13, Przeczytałem, Mam,

Pierwsza część jest czymś nowym, nieoczywistym. Wciąga i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Druga natomiast moim zdaniem jest przekazanym tematem, mało realna i naciągana.

To pakiet zawierający obydwie książki Remigiusza Mroza - ,, Nieodnalezioną" i ,, Nieodgadnioną". Obydwie książki przedstawiają losy Damiana Wernera, jego narzeczonej Ewy, właścicielki biura detektywistycznego Kasandry Reimann i detektywki Klizy. Książki znajdują się w ładnym tekturowym pudełku.

Przewieszenie
Remigiusz Mróz0
Okładka ksiązki - Przewieszenie

Podhalem wstrząsa seria wypadków w górach. Początkowo czarna passa wydaje się jedynie ciągiem pechowych zdarzeń, jednak śledczy ostatecznie odkrywają związek...

Turkusowe szale
Remigiusz Mróz0
Okładka ksiązki - Turkusowe szale

Polskie lotnictwo na Zachodzie to nie tylko Dywizjon 303."Turkusowe szale" to powieść sensacyjna, której fabuła opiera się na rzeczywistych wspomnieniach...