Peppa Pig. Bajki do poduszki. George i jego dinozaury

Atrakcyjna książka w dużym formacie zawierająca pięknie zilustrowane historie ulubionych bohaterów. Na pierwszej stronie specjalnie miejsce przeznaczone na podpis właściciela książki. Mnóstwo niesamowitych historii, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Informacje dodatkowe o Peppa Pig. Bajki do poduszki. George i jego dinozaury:

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Data wydania: 2022-05-27

Tagi: Książeczki obrazkowe dla dzieci

Kup książkę Peppa Pig. Bajki do poduszki. George i jego dinozaury

Peppa Pig. Bajki do poduszki. George i jego dinozaury - opinie o książce

Dawno nie było książeczki dla dzieci, więc wspólnie z małą recenzentką postanowiłyśmy dziś przybliżyć Wam kilka nowych przygód ulubionej Świnki i jej przyjaciół. Jakie przygody spotkają ją i jej znajomych w tej części? Zapraszamy Was do przeczytania naszej opinii.

Tym razem Świnka Peppa wraz ze swoim bratem Georgem, królikiem Richardem, słoniem Edmundem i Mamą Świnką wybierają się nad morze. Tam, wspólnie z Panią Królik będą poszukiwać skamielin. Co takiego odkryją i kto okaże się bohaterem? Tego dowiecie się właśnie z tej książeczki.

Lektura nie jest za długa, bo liczy zaledwie 32 strony. Idealnie nadaje się jako bajka na dobranoc, ale również potrafi skutecznie zająć chwilę czasu w ciągu dnia. Moja córka z ogromną przyjemnością i ciekawością poznaje kolejne przygody swojej ulubionej świnki i zawsze z dużym zainteresowaniem śledzi kolejne przygody Peppy. Tak było również i tym razem. Dodatkowo, nie za długie zdania i piękne ilustracje dopełniają całkowicie tę historię. Dzięki książeczce, dziecko ma możliwość dowiedzenia się, co to są skamieliny oraz co można w nich znaleźć. Doskonała forma nauki poprzez czytanie i oglądanie. Rozwija się wyobraźnia u dziecka a ponadto cały czas nasze pociechy są "głodne" kolejnych przygód. Jest to też rewelacyjna forma spędzania czasu z dzieckiem, gdyż ja podczas czytania modoluję głosem, dzięki czemu Rozalka jest jeszcze bardziej zachwycona.😍

Polecamy Wam serdecznie tę książeczkę, jeśli tak jak my, jesteście fanami Świnki Peppy ;) U nas, za jakiś czas pojawi się kolejna recenzja o Śwince Peppie, tymczasem Was zachęcamy serdecznie do zapoznania się z tą lekturą i przyznajemy 9 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów !!! ;)

[Książka pochodzi z naszej prywatnej biblioteczki].

Kolorowa Akademia. Liczę z naklejkami
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kolorowa Akademia. Liczę z naklejkami

,,Kolorowa Akademia" to seria aktywnościowych książek edukacyjnych, która przygotowuje dziecko do nauki pisania i liczenia. To doskonała propozycja...

Gru, Dru i minionki. 1000 naklejek
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Gru, Dru i minionki. 1000 naklejek

Minionki powracają w doborowym towarzystwie Gru i jego brata bliźniaka, Dru! Koniecznie sięgnij po tę fantastycznie kolorową książkę pełną naklejek...