Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Archiwum herosów

Ocena: 5.22 (9 głosów)
Młodzi herosi, macie wyjątkową okazję zajrzeć do ściśle tajnego archiwum herosów! Zebrane przez starszego skrybę obozu herosów, Ricka Riordana, te ściśle tajne akta zawierają relację z trzech najbardziej niebezpiecznych przygód Percy’ego Jacksona, wywiady z waszymi ulubionymi bohaterami, mapę obozu herosów i wiele więcej.

Informacje dodatkowe o Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Archiwum herosów:

Wydawnictwo: Galeria Książki
Data wydania: 2011-06-05
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-62170-25-8
Liczba stron: 152

więcej

Kup książkę Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Archiwum herosów

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Archiwum herosów - opinie o książce

Avatar użytkownika - natalia6202
natalia6202
Przeczytane:2016-04-14, Ocena: 6, Przeczytałam,
"Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy Archiwum Herosów" Rick Riordan. Książka zaczyna się zabawnym listem z Obozu Herosów. Już po pierwszych linijkach wiedziałam, że to książka dla mnie i nie zanudzi mnie na śmierć. W książce znajdziemy trzy opowiadania o przygodach Percyego: -"Skradziony Rydwan" -"Miecz Hadesa" -"Spiżowy Smok" Bardzo fajne jest zebranie tych trzech opowiadań w jedną książkę. Język autora jest naprawdę dobry, a przezabawne teksty rozśmieszają aż do łez. Niezmiennie ucieszyły mnie wywiady z bohaterami książkowymi. Dzięki nim można dowiedzieć się wielu ciekawostek powiązanych z Percym Jacksonem. Ogromnym plusem jest zamieszczenie mapy Obozu Herosów, dla prawdziwych fanów dzieł Riordana jest to bardzo, ale to bardzo wspaniała sprawa. Mapa ułatwia całą sprawę i pokazuje położenie każdego miejsca znajdującego się w obozie, przez co już nie musimy się zastanawiać, gdzie co jest. Również mogę pochwalić świetny pomysł jakim jest dołączenie do książki krzyżówki, wykreślanki oraz podręcznej karty 12 + 2 bogów olimpijskich. Po przeczytaniu książki możemy sprawdzić swoją wiedzę i to, jak uważnie czytaliśmy dzieło. Muszę również pochwalić Wydawnictwo Galeria Książki, która wydała tą książkę, jak również pozostałe dzieła Ricka Riordana. Książka nie ma ani jednego błędu, cenie to sobie bardzo, ponieważ jest to jak na razie pierwsze wydawnictwo, które nie robi błędów w książkach. Mimo, że Archiwum Herosów to pierwsza książka, która przeczytałam od tego wydawnictwa, to się nie zawiodłam. Z pewnością wrócę i sięgnę po więcej dzieł tych wydawców i mam nadzieję, że pozostałe powieści są również bezbłędne.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Annabeth
Annabeth
Przeczytane:2015-07-03, Ocena: 6, Przeczytałam,
genialne uzupełnienie książek o przygodach Percy'ego, pokazuje nam co się działo w obozie herosów, pomiędzy książkami z serii.
Link do opinii
Avatar użytkownika - blackithilien
blackithilien
Przeczytane:2015-01-07, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2015, Mam,
Fajne uzupełnienie serii książek. Trzy dodatkowe opowiadania dziejące się pomiędzy przedostatnim, a ostatnim tomem serii. Nowe potwory, genialny smok i ciekawa wycieczka po pięknie opisanym Hadesie. Do tego króciutkie i zabawne "wywiady" z bohaterami książek i krzyżówka dzięki której sprawdzimy ile zapamiętaliśmy z całej serii.
Link do opinii

Bardzo fajne uzupełnienie serii. Dziwnie czytało mi się takie krótkie opowiadania, wszystko za szybko się kończyło, chciało by się jeszcze i jeszcze. Fajnie znów było poznac wspaniałe historie bohaterów książek riordana. Opowiadania uzupełniają wywiady z bohaterami mape Obozu Herosów i wiele innych ciekawostek. Zachęcam do przeczytania!!!

Link do opinii
Avatar użytkownika - 311007Ap
311007Ap
Przeczytane:2020-07-21, Ocena: 6, Przeczytałem, chcę(mieć),
Avatar użytkownika - Sandra123
Sandra123
Przeczytane:2017-05-12, Przeczytałam, 52 książki w 2017,
Avatar użytkownika - saphereaude
saphereaude
Przeczytane:2016-07-13, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - Styrana
Styrana
Przeczytane:2015-05-22, Ocena: 4, Przeczytałam,
Inne książki autora
Znak Ateny
Rick Riordan0
Okładka ksiązki - Znak Ateny

Annabeth jest przerażona. Właśnie gdy ma znowu spotkać się z Percym po sześciu miesiącach rozłąki, na którą skazała ich Hera, Obóz Jupiter...

Ostatni Olimpijczyk
Rick Riordan0
Okładka ksiązki - Ostatni Olimpijczyk

„Ostatni Olimpijczyk” kończy serię opowieści o losach młodego herosa, syna greckiego boga Posejdona. Dotychczas wydane cztery tomy serii „Percy...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy