Playboy

Data wydania: 2021-01-20
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: Playboy

Tom 5 cyklu Manwhore

Nigdy nie zaczynaj gry, jeśli nie jesteś gotowa na zwycięstwo.

Wygląda na to, że Wynn zostanie ostatnią panną w gronie przyjaciółek. Trudno, w takim razie chrzanić miłość, niech żyje przyjemność! A w tym specjalistą jest Cullen, zawodowy hazardzista, nieuznający przegranej pokerzysta i znany playboy. Pod wpływem spontanicznej decyzji, Wynn wyrusza z nim do Las Vegas, by doświadczyć szalonego życia w mieście, gdzie wszystko jest grą, nawet uczucia. Problem w tym, że przeciwnik wciąż podbija stawkę, a zwycięstwo przestaje być nagrodą, której Wynn pragnie najbardziej.

Nowa powieść Katy Evans rozgrywająca się w świecie znanym z bestsellerowej serii Manwhore.

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Playboy

Opinie o książce - Playboy

♠♦♣♥RECENZJA PRZEDPREMIEROWA♣♥♠♦

Tytuł : „Playboy”
Seria : MANWHORE

„Malcolm czci ziemię, po której stąpa Rachel, Gina owinęła sobie wokół palca Tahoe, który dosłownie stracił dla niej głowę, a Callan uwielbia Livvy i zaskakuje ją codziennie niespodziankami.” Tylko Wynne, pozostaje jedyną singielką po tym jak została ponownie „wypchnięta” przez Emmeta z ich wieloletniego związku. O nie, nie zamierza już nigdy się zakochać i stworzyć z kimś prawdziwej rodziny, tym bardziej, że nie może.
Przypadkowa nieudana zresztą randka stawia na jej drodze jednego z najlepszych pokerowych graczy - zawodowego hazardzistę, bardziej znanego jako Playboy - Cullena Carmichaela, który od pierwszego spojrzenia, omamia Wynne swoim spojrzeniem. W dodatku okazuje się, że Cullen jest bratem męża jej przyjaciółki, więc Wynne, zgadza się na podjęcie swego rodzaju zakładu z Playboyem i kilkudniowy pobyt w Las Vegas, jako jego talizman szczęścia. Wzajemne podchody, spojrzenia, pocałunki, luksusowe zakupy, niesamowicie spędzony czas, coraz bardziej uświadamia im jakie robią na sobie wrażenie. A w dodatku Wynne poznaje taką stronę Cullena, której onzapewne nikomu nie pokazuje. Jednak dziewczyna, mimo, że walczy ze swoimi uczuciami, których nawet nie zamierza wypowiadać na głos, wie, że nie może związać się z Cullenem. On natomiast miał plan na Wynne, jeszcze zanim, ona dowiedziała się o jego istnieniu...
„Wszystko co dobre zaczyna się od zakładu”
Autorka w każdej swojej książce, potrafi tak przedstawić swoich bohaterów, że od razu czujemy do nich sympatię i od samego początku, chcielibyśmy, żeby wszystko szybko zakończyło się Happyendem. Nie mniej jednak jako czytelnicy mamy niezłą frajdę, w swojego rodzaju grze jaką prowadzą ze sobą głowni bohaterowie. Dodatkowo, zawsze w jej książkach jest taki obrót spraw, których nikt by się nie spodziewał. Bardzo, ale to bardzo lubię książki Katy Evans i zawsze czytam je jednym tchem, a nawet parę razy, tak jak właśnie „Playboya” ha, i nawet obstawiam dwójkę potencjalnych bohaterów kolejnej części 😉
A i jeszcze zapomniałam wspomnieć o gorących i jakże podniecająco obrazowych scenach seksu. Fakt autorka potrafi rozpalić czytelnika 😈 z takim ostrym graczem i ja z chęcią poleciałabym do Las Vegas 😈

Ladies man
Katy Evans0
Okładka ksiązki - Ladies man

SPIN-OFF BESTSELLEROWEJ SERII MANWHORE Najseksowniejsza książka w dorobku Katy Evans, którą największy portal recenzencki GoodReads.com określił jaką...

Rogue
Katy Evans0
Okładka ksiązki - Rogue

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. „REAL” rozgrzewało, „MINE” ekscytowało, „REMY”...

Rachel wiedziałaby, jak sobie poradzić z takim gorącym ogierem jak ten tutaj. (...) A ja? Trzy minuty i już mam mokro w majtkach.