Produkty strukturyzowane - inwestycje nowych czasów

Finansowy złoty środek Produkty strukturyzowane i ich możliwości Budowa i mechanizm działania Nowy rynek produktów hybrydowych w Polsce

Struktura zysku

Produkty strukturyzowane obecne są w Polsce dopiero od kilku lat. Stanowią nowoczesne rozwiązanie finansowe, którego wyjątkowość polega na łączeniu gwarancji zwrotu zainwestowanego kapitału z możliwym wysokim zyskiem w przyszłości. Czy nie tego właśnie oczekiwałeś od inwestycji? Czy nie uspokaja Cię świadomość, że bez względu na hossę czy bessę Twój kapitał będzie zawsze bezpieczny?

Taką możliwość dają Ci właśnie struktury -- rewolucyjne instrumenty utworzone z wykorzystaniem kombinacji różnorakich produktów finansowych w odpowiedzi na oczekiwania inwestorów, które nie mogą być zaspokojone w żaden inny sposób. Dzięki niestandardowym mieszankom inwestycyjnym możesz zarabiać na zmianach cen towarów, akcji, nieruchomości, ropy lub złota, a także kursów walut.

Produkty strukturyzowane dają Ci wreszcie możliwość dotarcia do nieskończenie dużej liczby strategii inwestycyjnych, które wcześniej były dla Ciebie nieosiągalne. W dodatku zapewniają one przy tym komfortowe poczucie bezpieczeństwa.

Inwestowanie z gwarancją ochrony kapitału!

Przekonaj się, że możesz tworzyć nowatorskie, intratne portfele. Poznaj zalety mariażu tradycyjnych produktów bankowych z rynkiem kapitałowym. Wybieraj wśród różnych kategorii produktów strukturyzowanych -- obligacji, lokat, funduszy i polis ubezpieczeniowych. Dowiedz się, jak zarabiać nawet na zmianach temperatury powietrza!

Informacje dodatkowe o Produkty strukturyzowane - inwestycje nowych czasów:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2008-12-09
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Produkty strukturyzowane - inwestycje nowych czasów

Produkty strukturyzowane - inwestycje nowych czasów - opinie o książce

Giełda papierów wartościowych. Poradnik bez kantów
Adam Zaremba0
Okładka ksiązki - Giełda papierów wartościowych. Poradnik bez kantów

Rynek byka i niedźwiedzia -- poznaj kod giełdy i zacznij zarabiać! Początki inwestora -- czyli jak działa giełda i co warto wiedzieć o niej wcześniej Do...

Adam Zaremba0
Okładka ksiązki - Jak zarabiać na surowcach? Inwestycje na rynkach towarowych w czasach finansjalizacji

Inwestycja jak złoto Ostatnie lata cechuje ogromny wzrost ilości i wysokości inwestycji na rynkach surowcowych. Według danych Banku Rozrachunków...