Przedksiężycowi. Tom 1

Wydawnictwo: powergraph
Data wydania: 2013-04-17
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788361187745
Liczba stron: 432

Ocena: 5 (2 głosów)

Poznaj Lunapolis - ostatnią metropolię na samotnej planecie. Miasto artystów i morderców, którzy z zabijania uczynili sztukę, niezwykły tygiel mechanoidów, duszoinżynierów projektujących dzieci na zamówienie rodziców, eksperymentów z ciałem, które pozwalają osiągnąć perfekcję i dają szansę na przetrwanie.

Oto Lunapolis - miejsce oczekiwania na Skok, który szczęśliwców przybliży do Przebudzenia, a niegodnych strąci w otchłań przeszłości.

Czy Finnen, niespełniony malarz, zdoła wreszcie uczynić dzieło sztuki ze swojego życia? Jaki los zaprojektował ociec dla Kairy, dziewczyny tak zwyczajnej, że aż niebezpiecznej, w mieście w którym wszyscy starają się wyróżniać za wszelką cenę? Dokąd tak naprawdę doleciał wraz z międzygwiezdną załogą Daniel Pantalekis?

Oto świat Przedksiężycowych - poznaj ich tajemnice.

,,Piękne i przerażające jednocześnie. Twórcy fantastyki niejednokrotnie, wyjąwszy ciekawy pomysł na przedstawienie świata, nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Tylko najlepsi potrafią dodatkowo stworzyć wciągającą intrygę. Kańtoch bez wątpienia należy do tej drugiej grupy".

Dziennik.pl

Anna Kańtoch - pisarka i orientalistka (specjalność: arabistyka), autorka m.in. ,,Diabła na wieży", ,,Miasta w zieleni i błękicie", powieści niesamowitej ,,Czarne". W 2007 laureatka nagrody Europejskiego Stowarzyszenia Science Fiction dla najbardziej obiecującego młodego twórcy. Trzykrotna zdobywczyni nagrody Zajdla, najważniejszego wyróżnienia dla polskich fantastów.

Kup książkę Przedksiężycowi. Tom 1

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Przedksiężycowi. Tom 1

Avatar użytkownika - agoosiaczek
agoosiaczek
Przeczytane:2013-06-18, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
W pierwszym tomie ,,Przedksiężycowych" nad akcją przeważają opisy - autorka roztacza przed nami wizję pięknego świata, który tak naprawdę chyli się ku upadkowi. Pozorne dążenie do ideału zwiastuje nadejście rozkładu, który zaczyna się w odrzuconych poziomach, ale stopniowo pnie się ku górze, niosąc ze sobą śmierć i zniszczenie. ,,Przedksiężycowi" to lektura jak najbardziej warta polecenia. Wzbudza zainteresowanie już od pierwszych stron.
Link do opinii
Avatar użytkownika - GabrielVinci
GabrielVinci
Przeczytane:2019-09-19, Ocena: 4, Przeczytałem, 26 książek 2019, SF,
Inne książki autora
Zabawki diabła
Anna Kańtoch0
Okładka ksiązki - Zabawki diabła

\"Z archiwum X\" w świecie powozów i naftowych lampSześć zagadkowych opowieści, których finału ani się domyślasz. Na tropie tajemniczych wydarzeń - lekarz...

Czwarta nad ranem
Anna Kańtoch0
Okładka ksiązki - Czwarta nad ranem

Darmowy ebook zawierający pięć opowiadań Anny Kańtoch, opublikowanych wcześniej w internecie. Do ściągnięcia z oficjalnego bloga Autorki: zabawki-anneke.blogspot.com ...

Recenzje miesiąca
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
O melba!
Grażyna Bąkiewicz
O melba!
Pokaż wszystkie recenzje