Przedksiężycowi. Tom 1

Wydawnictwo: powergraph
Data wydania: 2013-04-17

Poznaj Lunapolis - ostatnią metropolię na samotnej planecie. Miasto artystów i morderców, którzy z zabijania uczynili sztukę, niezwykły tygiel mechanoidów, duszoinżynierów projektujących dzieci na zamówienie rodziców, eksperymentów z ciałem, które pozwalają osiągnąć perfekcję i dają szansę na przetrwanie.

Oto Lunapolis - miejsce oczekiwania na Skok, który szczęśliwców przybliży do Przebudzenia, a niegodnych strąci w otchłań przeszłości.

Czy Finnen, niespełniony malarz, zdoła wreszcie uczynić dzieło sztuki ze swojego życia? Jaki los zaprojektował ociec dla Kairy, dziewczyny tak zwyczajnej, że aż niebezpiecznej, w mieście w którym wszyscy starają się wyróżniać za wszelką cenę? Dokąd tak naprawdę doleciał wraz z międzygwiezdną załogą Daniel Pantalekis?

Oto świat Przedksiężycowych - poznaj ich tajemnice.

,,Piękne i przerażające jednocześnie. Twórcy fantastyki niejednokrotnie, wyjąwszy ciekawy pomysł na przedstawienie świata, nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Tylko najlepsi potrafią dodatkowo stworzyć wciągającą intrygę. Kańtoch bez wątpienia należy do tej drugiej grupy".

Dziennik.pl

Anna Kańtoch - pisarka i orientalistka (specjalność: arabistyka), autorka m.in. ,,Diabła na wieży", ,,Miasta w zieleni i błękicie", powieści niesamowitej ,,Czarne". W 2007 laureatka nagrody Europejskiego Stowarzyszenia Science Fiction dla najbardziej obiecującego młodego twórcy. Trzykrotna zdobywczyni nagrody Zajdla, najważniejszego wyróżnienia dla polskich fantastów.

Kup książkę Przedksiężycowi. Tom 1

Opinie o książce - Przedksiężycowi. Tom 1

Avatar użytkownika - agoosiaczek
agoosiaczek
Przeczytane:2013-06-18, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
W pierwszym tomie ,,Przedksiężycowych" nad akcją przeważają opisy - autorka roztacza przed nami wizję pięknego świata, który tak naprawdę chyli się ku upadkowi. Pozorne dążenie do ideału zwiastuje nadejście rozkładu, który zaczyna się w odrzuconych poziomach, ale stopniowo pnie się ku górze, niosąc ze sobą śmierć i zniszczenie. ,,Przedksiężycowi" to lektura jak najbardziej warta polecenia. Wzbudza zainteresowanie już od pierwszych stron.
Avatar użytkownika - GabrielVinci
GabrielVinci
Przeczytane:2019-09-19, Ocena: 4, Przeczytałem, 26 książek 2019, SF,
Zabawki diabła
Anna Kańtoch0
Okładka ksiązki - Zabawki diabła

\"Z archiwum X\" w świecie powozów i naftowych lampSześć zagadkowych opowieści, których finału ani się domyślasz. Na tropie tajemniczych wydarzeń - lekarz...

Czwarta nad ranem
Anna Kańtoch0
Okładka ksiązki - Czwarta nad ranem

Darmowy ebook zawierający pięć opowiadań Anny Kańtoch, opublikowanych wcześniej w internecie. Do ściągnięcia z oficjalnego bloga Autorki: zabawki-anneke.blogspot.com ...

Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;