Przedksiężycowi. Tom 1

Wydawnictwo: powergraph
Data wydania: 2013-04-17
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788361187745
Liczba stron: 432

Ocena: 5 (2 głosów)

Poznaj Lunapolis - ostatnią metropolię na samotnej planecie. Miasto artystów i morderców, którzy z zabijania uczynili sztukę, niezwykły tygiel mechanoidów, duszoinżynierów projektujących dzieci na zamówienie rodziców, eksperymentów z ciałem, które pozwalają osiągnąć perfekcję i dają szansę na przetrwanie.

Oto Lunapolis - miejsce oczekiwania na Skok, który szczęśliwców przybliży do Przebudzenia, a niegodnych strąci w otchłań przeszłości.

Czy Finnen, niespełniony malarz, zdoła wreszcie uczynić dzieło sztuki ze swojego życia? Jaki los zaprojektował ociec dla Kairy, dziewczyny tak zwyczajnej, że aż niebezpiecznej, w mieście w którym wszyscy starają się wyróżniać za wszelką cenę? Dokąd tak naprawdę doleciał wraz z międzygwiezdną załogą Daniel Pantalekis?

Oto świat Przedksiężycowych - poznaj ich tajemnice.

,,Piękne i przerażające jednocześnie. Twórcy fantastyki niejednokrotnie, wyjąwszy ciekawy pomysł na przedstawienie świata, nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Tylko najlepsi potrafią dodatkowo stworzyć wciągającą intrygę. Kańtoch bez wątpienia należy do tej drugiej grupy".

Dziennik.pl

Anna Kańtoch - pisarka i orientalistka (specjalność: arabistyka), autorka m.in. ,,Diabła na wieży", ,,Miasta w zieleni i błękicie", powieści niesamowitej ,,Czarne". W 2007 laureatka nagrody Europejskiego Stowarzyszenia Science Fiction dla najbardziej obiecującego młodego twórcy. Trzykrotna zdobywczyni nagrody Zajdla, najważniejszego wyróżnienia dla polskich fantastów.

Kup książkę Przedksiężycowi. Tom 1

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Przedksiężycowi. Tom 1

Avatar użytkownika - agoosiaczek
agoosiaczek
Przeczytane:2013-06-18, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
W pierwszym tomie ,,Przedksiężycowych" nad akcją przeważają opisy - autorka roztacza przed nami wizję pięknego świata, który tak naprawdę chyli się ku upadkowi. Pozorne dążenie do ideału zwiastuje nadejście rozkładu, który zaczyna się w odrzuconych poziomach, ale stopniowo pnie się ku górze, niosąc ze sobą śmierć i zniszczenie. ,,Przedksiężycowi" to lektura jak najbardziej warta polecenia. Wzbudza zainteresowanie już od pierwszych stron.
Link do opinii
Avatar użytkownika - GabrielVinci
GabrielVinci
Przeczytane:2019-09-19, Ocena: 4, Przeczytałem, 26 książek 2019, SF,
Inne książki autora
Zabawki diabła
Anna Kańtoch0
Okładka ksiązki - Zabawki diabła

Domenic Jordan skończył medycynę, ale nie jest praktykującym lekarzem. Interesują go magia i demonologia, a ponad wszystko wyjaśnianie tajemnic, co czyni...

Tajemnica diabelskiego kręgu
Anna Kańtoch0
Okładka ksiązki - Tajemnica diabelskiego kręgu

Nie każdy zostaje wybrany przez anioły i zaproszony przez nie na tajemnicze wakacje w klasztorze znajdującym się w niewielkiej miejscowości Markoty. Tak...

Recenzje miesiąca
27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna
27 śmierci Toby'ego Obeda
Służąca
Weronika Wierzchowska;
Służąca
Zakaz narzekania
Salvo Noè
Zakaz narzekania
Następnym razem
Karolina Winiarska
Następnym razem
Wojenna korona
Elżbieta Cherezińska
Wojenna korona
Stramer
Mikołaj Łoziński
Stramer
Hashimoto
Beata Abramczyk
Hashimoto
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Reichenstetter Friederun
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Sklep z babciami
Dominika Gałka
Sklep z babciami
Pokaż wszystkie recenzje