Raj

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: b.d
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 83-7337-324-1
Liczba stron: 724

Ocena: 5.5 (2 głosów)

Jedenaście lat minęło od pierwszego spotkania pięknej Meredith, córki właściciela sieci domów handlowych w Chicago, z Mattem, rozpoczynającym błyskotliwą karierę w świecie interesów. Uczucie, które wówczas na krótko ich połączyło, dzisiaj wydaje się należeć do bezpowrotnej przeszłości - miejsce namiętności zajęły wzajemne pretensje, rozczarowanie i gorycz. A przecież pamięć tamtych chwil pozostaje dla obojga czymś więcej niż tylko pięknym wspomnieniem. Czy jednak to wystarczy, by powrócić do utraconego raju miłości?

Kup książkę Raj

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Raj

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2013-12-28, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 (190) książek w 2013, Mam, Romanse,
Ta książka nie jednokrotnie poruszyła moje serce, więc kolejny raz postanowiłam do niej wrócić. Historia Matta i Meredith jest przepiękna oraz wzruszająca. Kiedyś zakochani, dziś bardzo się nienawidzą i mają do siebie na wzajem pretensje. Z zapartym tchem czekałam, kiedy w końcu zrozumią swoje uczucia i się pogodzą. Po te książkę naprawdę warto sięgnąć. I chociaż nie przepadam za romansami dziejącymi się współcześnie, ta bardzo przypadła mi do gustu.
Link do opinii

Kupiłam tą książkę mojej Mamie 22 lata temu :-) Teraz dopiero ja po nią sięgnęłam i muszę przyznać, że niechcący to dziecko kupujące prezent urodzinowy dla Rodzicielki wybrało super pozycję. Ponad 700 stron, a na nich obok historii dwójki zakochanych ludzi opis biznesowej dziaółalności korporacji. Opis jednak był odpowiedni, nie za długi, ale taki aby wprowadzić w klimat i nadać właściwy charakter. A historia głównych bohaterów? Mnie porwała. Każdy z nich dał się lubić, jedyną postacią, którą ja miałam ochotę mocno wstrząsnąć był ojciec Meredith i podziwiałam i dziwiłam się, że ona sama potrafi być dla niego tak wyrozumiała. Autorka była dość okrutna dla swoich bohaterów, zgotowała im sporo cierpień. Dobrze, że jednak im to wynagrodziła. 

Link do opinii
Inne książki autora
Królestwo marzeń
Judith McNaught0
Okładka ksiązki - Królestwo marzeń

Anglia na przełomie XV i XVI wieku. Royce Westmoreland, najlepszy i najzdolniejszy rycerz Henryka VII, dowodzi wojskami króla podczas wyprawy przeciw...

Jak w raju
Judith McNaught0
Okładka ksiązki - Jak w raju

Piękna, siedemnastoletnia hrabianka Elizabeth Cameron odnosi wspaniały sukces towarzyski. Jest królową wszystkich balów, u jej drzwi stoi tłum wielbicieli...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy