Rzeczy, które czynimy z miłości

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2014-11-19

Wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa, radości z powrotu do domu oraz poświęceniu własnego dobra w imię miłości

Najmłodsza z trzech sióstr Angela DeSaria Malone, zawsze traktowana przez rodzinę jak księżniczka, sądzi, że przyszłość będzie taka, jak sobie zaplanowała: szkoła średnia, college, małżeństwo, macierzyństwo. Tak mniej więcej ułożyło się życie jej sióstr, kuzynów, przyjaciół. Angeli nie wszystko udaje się osiągnąć. Po wielu latach starań o dziecko, idealnie urządzony przez Angelę i jej męża pokój dziecinny nadal stoi pusty, a małżeństwo rozpada się pod ciężarem niespełnionego marzenia.

Po rozwodzie Angie wraca do rodzinnego miasteczka i dołącza do swojej hałaśliwej, kochającej, lekko zwariowanej rodziny. W West Endzie, gdzie życie faluje jak ocean, przynosząc na zmianę radości i kłopoty, zdobywa znów serce mężczyzny, który ją niegdyś kochał... Poznaje też dziewczynę, dzięki której życie zmieni się na lepsze.

Bestsellerowa autorka  New York Times'a, Kristin Hannah, dotyka najgłębszych i najwrażliwszych zakamarków serc czytelniczek

Kristin Hannah jest autorką dwudziestu bestsellerowych, obsypanych nagrodami powieści. Wcześniej prawniczka, obecnie pełnoetatowa pisarka, mieszka z mężem i synem na Hawajach. Nakładem Świata Książki ukazały się m.in.: Cudowna moc miłości, Magiczna chwila, Wyśnione szczęście, Zdarzyło się nad jeziorem Mystic, Na domowym froncie, Zimowy ogród, Prawdziwe kolory. Kolejne tytuły już wkrótce.

Kup książkę Rzeczy, które czynimy z miłości

Opinie o książce - Rzeczy, które czynimy z miłości

Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2017-05-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Kolejna zachwycająca powieść Kristin Hannah, obok Diane Chamberlain to moja ulubiona autorka książek obyczajowych. Co zrobisz, gdy pragniesz czegoś zbyt mocno? Ile jesteś w stanie poświęcić, żeby osiągnąć upragniony cel? O nadziejach, miłości, rozczarowaniach i życiowych rozdrożach, a także wzruszającej relacji na linii matka-córka możemy poczytać w "Rzeczach, które czynimy z miłości". Warto zapoznać się z twórczością tej autorki, jej książki pozostawiają ślad w pamięci i zmuszają do przemyśleń. Historia Angie i Lauren pozytywnie podbudowuje.
Avatar użytkownika - beatrycze66
beatrycze66
Przeczytane:2016-11-08, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Porywająca książka i zarazem wzruszająca do łez,,,
Kristin Hannah,jest jedną z moich ulubionych pisarek.Żadna Jej książka mnie nie zawiodła,także i ta jest wspaniała.Kristin Hannah w swoich książkach ukazuje i porusza różne relacje-rodzinne,przyjacielskie,ogólnoludzkie.Ta książka pokazuje,jak ważne są relacje w rodzinie-pójście na kompromis,wspieranie się w trudnych chwilach.Jak bolesna jest niemożność ,posiadania własnego dziecka.Kristin Hannah pisze ciekawie,książkę dobrze się czyta-i to jest dobra tzw.kobieca literatura.Polecam
Avatar użytkownika - czarniutka21
Przeczytane:2017-06-03, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Zagubieni
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Zagubieni

Miłość przytrafia się tylko tym, którzy w nią wierzą. Najprawdopodobniej nie przytrafi się więc ani Mariah Trockmorton, ani Madowi Dogowi. On, w obawie...

Odległe brzegi
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Odległe brzegi

Elisabeth i Jack mają za sobą 20 lat pożycia małżeńskiego. Ich związek stał się konwencjonalny i pozbawiony miłości. Separacja, na jaką się decydują, nie...