Rzeczy, które czynimy z miłości

Kristin Hannah, ulubiona powieściopisarka polskich czytelniczek, autorka licznych bestsellerów ,,New York Timesa", trafia do najgłębszych i najwrażliwszych zakamarków naszych serc.

Książka ,,Rzeczy, które czynimy z miłości" to sugestywna i wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa. Mówi o radości z powrotu do domu i wyborze pomiędzy własnym dobrem a miłością.

Historia Angeli, jednej z trzech sióstr Malone, przekonuje, że nawet jeśli nie zawsze można zapobiec trudnym doświadczeniom, to warto się z nimi zmierzyć w godny sposób, a życie niesie nie tylko trudy, ale i nagrody za ich pokonywanie.

Poruszająca, głęboko emocjonalna podróż do sedna tego, co oznacza bycie rodziną.

Informacje dodatkowe o Rzeczy, które czynimy z miłości:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2021-11-10
Tytuł oryginału: The Things We Do For Love

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Rzeczy, które czynimy z miłości

Rzeczy, które czynimy z miłości - opinie o książce

Kolejna zachwycająca powieść Kristin Hannah, obok Diane Chamberlain to moja ulubiona autorka książek obyczajowych. Co zrobisz, gdy pragniesz czegoś zbyt mocno? Ile jesteś w stanie poświęcić, żeby osiągnąć upragniony cel? O nadziejach, miłości, rozczarowaniach i życiowych rozdrożach, a także wzruszającej relacji na linii matka-córka możemy poczytać w "Rzeczach, które czynimy z miłości". Warto zapoznać się z twórczością tej autorki, jej książki pozostawiają ślad w pamięci i zmuszają do przemyśleń. Historia Angie i Lauren pozytywnie podbudowuje.
Porywająca książka i zarazem wzruszająca do łez,,,
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2016-06-22,
Kristin Hannah,jest jedną z moich ulubionych pisarek.Żadna Jej książka mnie nie zawiodła,także i ta jest wspaniała.Kristin Hannah w swoich książkach ukazuje i porusza różne relacje-rodzinne,przyjacielskie,ogólnoludzkie.Ta książka pokazuje,jak ważne są relacje w rodzinie-pójście na kompromis,wspieranie się w trudnych chwilach.Jak bolesna jest niemożność ,posiadania własnego dziecka.Kristin Hannah pisze ciekawie,książkę dobrze się czyta-i to jest dobra tzw.kobieca literatura.Polecam

Przyznam, że czytałam ją długo, bo nie przypadła mi do gustu, ale koniec opowieści mnie zaskoczył.

Avatar użytkownika - paulina_89
paulina_89
Przeczytane:2022-05-23, Ocena: 6, Przeczytałam,

W jesienne wieczory zapraszam do sięgnięcia po książkę Kristin Hannah ,,Rzeczy, które czynimy z miłości". Od razu zaznaczę, że nie jest to powieść z gatunku chrześcijańskich, to jednak, że nie ma w niej jasnych odwołań do wiary nie zmienia faktu, że autorka porusza bardzo istotne kwestie.

Główna bohaterka Angela, właśnie rozwiodła się z mężem i wraca do rodzinnej miejscowości, aby pomóc mamie i siostrom prowadzić rodzinną restaurację z włoskim jedzeniem. Czytelnik szybko dowiaduje się, że powodem rozstanie się pary, były ogromne niespełnione pragnienia o posiadaniu potomstwa. Czytelnik razem z główną bohaterką jest zaproszony do przeżycia tej traumy i powolnego wychodzenia z niej, a także rozpoczęcia życia na nowo. Okazuje się bowiem, że macierzyństwo można realizować na różne sposoby.

,,Rzeczy, które czynimy z miłości" to wzruszająca opowieść o miłości, macierzyństwie i przebaczeniu.

Książka mega fajna ? wzruszająca, momentami łezka w oku się zakręciła ? pierwsza moja książka tej autorki i już sięgam po kolejne ? Polecam!

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2021-12-18, Ocena: 6, Przeczytałam, E-booki, 2021, Literatura piękna,
Jedyna z Archipelagu
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Jedyna z Archipelagu

Historia kobiet, które poróżniła dramatyczna przeszłość. Opowieść o skomplikowanych relacjach matki i córki. Nora Bridże jest gwiazdą. Ma własną audycję...

Cudowna moc miłości
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Cudowna moc miłości

Mikaela, piękna żona doktora Liama Campbella, matka dwojga dzieci, zapada w śpiączkę na skutek urazu głowy doznanego podczas jazdy konnej. Lekarze nie...