Sidecar Crush

Tom 2 cyklu Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs

Niekiedy wszystko układa się tak niefortunnie, że najlepiej zapaść się pod ziemię, zniknąć na jakiś czas. Jeszcze niedawno Leah Mae Larkin stała u progu wspaniałej kariery. Była modelką i wschodzącą gwiazdą, wydawało się, że jej agent i równocześnie narzeczony poprowadzi ją na szczyty sławy. Ale coś poszło nie tak i skończyło się kompromitacją. Leah Mae postanowiła więc wrócić do rodzinnego miasteczka. Przede wszystkim chciała uciec przed skandalem i trochę odpocząć. Poza tym w Bootleg Springs był ktoś, z kim zawsze rozumiała się najlepiej: jej przyjaciel z dzieciństwa, Jameson Bodin.

Jameson dorósł, z chłopaka zmienił się w mężczyznę. Leah Mae fascynowała go od dawna, ale nie chciał niszczyć jej szczęścia. W końcu był zwyczajnym facetem, raczej małomównym, mimo że od czasu do czasu wdawał się w bijatyki. Miał też rodzinne problemy, które wydawały mu się niemożliwe do rozwiązania. Jeden z nich był szczególnie nieprzyjemny: tajemniczy związek między jego zmarłym ojcem a zaginioną kobietą, Callie Kendall. Małe miasteczka zawsze mają swoje tajemnice…

Leah Mae i Jameson, przyjaciele z dawnych lat, nareszcie poczuli radość — pierwszy raz od bardzo długiego czasu. Mogli powspominać stare dzieje i znowu szczerze się pośmiać. Być może to przez Bootleg Springs, być może dzięki chwili odpoczynku nagle sentyment do przeszłości stał się czymś więcej. To, co było do niedawna najważniejsze na świecie, traciło na znaczeniu. Leah Mae zrozumiała, że musi zmienić wszystko…
Kim dla ciebie jest twój przyjaciel z dzieciństwa?

Informacje dodatkowe o Sidecar Crush:

Przeczytane:2024-01-07,

Sidecar Crush
Tajemnicze Miasteczko
Tom 2.

Leah Mae Larkin była modelką u progu kariery. Miała narzeczonego, który był też jej agentem. Jednak kobieta nie miała takiego szczęścia, jak sądziła. Pewnego dnia coś poszło nie tak i jej kariera legła w gruzach. I właśnie wtedy dziewczyna postanowiła wrócić do rodzinnego miasta. Kobieta chce odpocząć i zapomnieć o skandalu. Leah ma też swojego przyjaciela z dzieciństwa, z którym zawsze się dobrze rozumiała a jest nim Jameson Bodin.

Jameson bardzo się zmienił, wyrósł na  mężczyznę. Panna Mae fascynowała go od dawna, ale nie chciał jej o tym mówić, żeby nie niszczyć jej szczęścia. Czy kiedyś jej o tym powie? 🤔
Pewnego dnia Jameson i Leah spotkali się, żeby powspominać stare dzieje i znowu szczerze się pośmiać. Czy to był dobry pomysł? 🤔 Czy przez powód do miasteczka Bootleg Springs może wrócić jej sentyment do przeszłości? 🤔 Leah Mae zrozumiała, że musi zmienić wszystko, całe życie. Ale czy to dobry pomysł? 🤔 Czy przyjaciel może być dobrym kandydatem na faceta? 🤔
Kim dla niej może być przyjaciel z dzieciństwa? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę.

Dziś zacznę siebie od tego, że ta książka to drugi tom serii "Tajemnicze Miasteczko ". Jest ona o innych bohaterach niż poprzednia książka. Więc śmiało każdy może czytać, od którego tomu chce, bo są ich aż trzy.
Moją uwagę przykuła okładka, jest bardzo ładna.
Cała historia, którą opisują nam autorki, była bardzo dobra. Wciągnęła mnie, wywołała u mnie smutek, ale też radość.

Na sam koniec nasuwa mi się pytanie. Czy istnieje przyjaźń damsko - męska, czy raczej nie? 🤔
Czekam na Wasze odprowadzi 😊

Powiem Wam tę historię.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Avatar użytkownika - Czytadlo
Czytadlo
Przeczytane:2023-10-26, Ocena: 5, Przeczytałem,

Miłość, przeszłość i wartość korzeni

Książka "Sidecar Crush: Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs tom 2" autorstwa Claire Kingsley i Lucy Score to kontynuacja fascynującej opowieści o małym miasteczku, tajemnicach i miłości. Historia Leah Mae Larkin i Jamesona Bodina to romantyczna opowieść o powrocie do korzeni, odkrywaniu tajemnic przeszłości i znalezieniu miłości w miejscu, gdzie się tego najmniej spodziewasz.

Leah Mae Larkin, dawniej wielka gwiazda, wraca do swojego rodzinnego miasteczka Bootleg Springs, aby uciec od skandalu i się zrelaksować. Jej powrót jest pełen emocji i nostalgii, ale przede wszystkim chce spotkać swojego przyjaciela z dzieciństwa, Jamesona Bodina. To spotkanie zmienia wiele spraw, ponieważ oboje odkrywają, że czas i doświadczenia zmieniły ich i że między nimi jest coś więcej niż tylko przyjaźń.

Jameson Bodin, mężczyzna o tajemniczej przeszłości, jest silnie związany z miasteczkiem Bootleg Springs, jego rodziną i zagadkowym związkiem między jego ojcem a zaginioną kobietą, Callie Kendall. Te tajemnice stanowią tło dla romansu Leah Mae i Jamesona, nadając historii fascynujący aspekt zagadki.

Bohaterowie są głęboko wykreowani, a czytelnik może się z nimi utożsamić i współczuć im w ich dążeniu do szczęścia. Chemia między Leah Mae i Jamesonem jest wyraźnie odczuwalna, co sprawia, że opowieść jest niezwykle przekonująca. Autorki doskonale budują napięcie między bohaterami, a dialogi i sytuacje, w jakie wpadają, sprawiają, że trudno oderwać się od lektury.

W miarę jak Leah Mae i Jameson odkrywają swoje uczucia, czytelnik zostaje wciągnięty w wir emocji i zagadek miasteczka Bootleg Springs. To opowieść o miłości, ale również o akceptacji przeszłości i zmianie swojego życia na lepsze. To historia, która pokazuje, że czasami warto wrócić do korzeni, aby odnaleźć swoje prawdziwe szczęście.

"Sidecar Crush" to wzruszająca, romantyczna opowieść z nutą tajemnicy od której nie można się oderwać. Dla tych, którzy lubią historie o miłosnych powrotach do rodzinnego miasteczka i tajemnicach przeszłości, ta książka jest idealnym wyborem. Polecam ją wszystkim miłośnikom romansów, którzy szukają czegoś więcej niż tylko miłosnej opowieści, ponieważ ta książka ma wiele warstw i emocji do zaoferowania.

Podsumowując, "Sidecar Crush: Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs tom 2" to poruszająca i intrygująca opowieść o miłości, przyjaźni i przeszłości. Claire Kingsley i Lucy Score stworzyły wspaniałą kontynuację serii, która zapadnie w pamięć czytelnikom na długo.

Avatar użytkownika - Mirela
Mirela
Przeczytane:2023-09-26, Ocena: 4, Przeczytałam,

RECENZJA
💚"SIDECAR CRUSH"💚

Cykl: Tajemnicze miasteczko Bootleg (tom 2)

AUTOR: CLAIRE KINGSLEY
LUCY SCORE

WYDAWNICTWO: EDITIORED

"Uśmiechnęła się, do mnie a mnie serce przestało bić. Nie mogłem pojąć, jakim cudem nie padłem w tym momencie trupem na podłogę. Czy można żyć, gdy serce odmówiło posłuszeństwa?"

"SIDECAR CRUSH" to druga część cyklu Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs.
Pełna uroku, historia, z garstką tajemnic, rozwijającym się romansem, która pochłania i ukazuje swojski klimat miasteczka Bootleg Springs i jego mieszkańców. Przepełniona emocjami, uczniami i dobrze poprowadzonym  wątkiem friends to lovers, obejmuje wątek przyjaźni trwającej od dzieciństwa, po czym bohaterowie po latach zakochują się w sobie.
Wątek kryminalny, pociągnięty został również w tej części, jednak jeszcze nie mamy rozwiązania.

A bardzo chciałbym odkryć tajemnicę zniknięcia Callie Kendall i odnalezionego swetra.
Autorka w niezwykle obrazowy sposób pokazały miasteczko, jej mieszkańców i oddały klimat tamtego miejsca.

Całość poprowadzona niepospiesznie,  wciągając nas w historię i życie bohaterów miasteczka

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Jamesona i Leah Mae, dzięki temu możemy poznać ich dokładniej, zobaczyć, z czym się zmagają, co w nich siedzi, z jakimi emocjami walczą.

Również zobaczymy, co słychać u pozostałych bohaterów z poprzedniej części.

Bohaterowie wykreowani są w naprawdę ciekawy sposób. Oboje boją się  popełnić jakiegoś błędu, stracić na zawsze to,  co ich połączyło. Podobała mi się ich rozwijające się uczucie, opisane  w  naprawdę uroczy sposób. Czuć było pomiędzy nimi chemię i latające iskry.
Bohaterów kiedyś połączyła przyjaźń, a po latach wcale to uczucie nie wygasło, tylko mocniej rozkwitało, stawało  się pełne sympatii, intymności,  namiętności i zaangażowania.

"Pieszczoty jego jedwabistego języka nosiły znamiona magii, a po mojej skórze przeskakiwały iskierki. Czułam się, jakby przed tą chwilą, przed otępiającym pocałunkiem Jamesona, nie istniało nic innego."

Leah Mae Larkin pochodzi z miasteczka Bootleg Springs w Wirginii Zachodniej. Jej życie z dnia na dzień zmieniło się całkowicie i pędziło za szybko. Modelka,  gwiazda stojąca na rozdrożu. Stoi gdzieś pośrodku, w miejscu, w którym nie miała prawdziwego domu, nie zapuściła nigdzie korzeni. Ciągle dryfowała w oceanie niezdecydowania i niepewności.
Nic w jej życiu nie było długoterminowe, wszystko było tymczasowe. Znalazła się w dziwnym momencie i nie wiedziała, co ją czeka w przyszłości.
Pobyt w Bootleg Springs przypomniał, kim była, za czym inni zaczęli, decydować za nią kim ma być.

Jameson Bodin zarabia na życie jako metaloplastyk, jest artystą, który daje,  niechcianym  rzeczom nowe życie. Skryty, unikający ludzi, zabarykadował się pod wewnętrznym pancerzem. Dżentelmen pod każdym względem.
Swoje wnętrze wyrażał w swoich dziełach, dzięki którym dawał upust swoim emocjom. Leah Mae roztrzaskała jego zbroję na kawałki i  nie wiedział, czy zdoła się pozbierać. Tylko przy niej stawał się inny. Na pewno zostanie moimi mężem książkowym.

"Wściekłość była upajającym uczuciem; łatwo było się jej trzymać i nadal uważać, że racja jest po mojej stronie. Rezygnacja  niej robiła miejsce dla bólu. Bólu i smutku."

Leah Mae Larkin  wraca do rodzinnego miasteczka Bootleg Springs, aby odwiedzić swojego tatę, odpocząć i uciec od problemów, które wywołał program z jej udziałem. Została pokazana z bardzo złej strony, kusicielki, która rozwala czyjeś związki.
Sława okazała się, że ma bardzo gorzki smak, a
jej narzeczony,  tak prowadzi jej karierę, że ściąga na nią pełno skandali.
W miasteczku spotyka dawnego przyjaciela z dawnych lat Jamesona.
Stanie przed wieloma dylematami i na rozdrożu nie wiedząc, jak poprowadzić swoje życie.

-Czy Leah Mae poczuje się wolna i zacznie wszystko od nowa?
-Czego tak naprawdę chcą i pragnie Leah Mae?
-Czy odkryje sposób na siebie?
-Czy  znajomość Leah Mae i Jamesona potoczy się w takim kierunku, jakby chcieli?
-Czy powrót dziewczyny odmieni ich życie?
-Czy pobyt w Bootleg Springs otworzy jej oczy
na wiele spraw i pokaże prawdę na temat narzeczonego?

POLECAM 💜💜💚💚

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji. Współpraca barterowa.

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-10-12, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

? RECENZJA ?

"Jeżeli spotkasz kogoś dostrzegającego twoje najgorsze cechy (a Bóg jeden wie, że mamy je wszyscy) i akceptującego cię mimo nich, to możesz mówić o prawdziwym cudzie."

Współpraca reklamowa z @editio.red

Leah była modelką, spełniała marzenia, wspinała się po szczeblach kariery, lecz to nagle przestało być wystarczalne. Wydawało by się, że nic jej nie brak, a jednak, cała otoczka showbiznesu przestała ją cieszyć, przytłoczyła, przeżuła, zmieniła i wyssała energię, a bańka marzeń właśnie pękła jak ta mydlana. Jej udział w reality-show sprawił, że stała się gwiazdą skandalu. Wraz z narzeczonym postanawia odwiedzić swojego tatę w Bootleg Springs skąd pochodzi. Kelvin po krótkiej chwili wraca do swojego życia, nie pasuje do małomiasteczkowej ludności, a Leah postanawia pozostać, złapać dystans, odciąć się od mediów i zastanowić się nad swoim życiem. Poczuła się jak ryba w wodzie, to właśnie Bootleg było jej miejscem, gdzie idealnie pasowała. Pozostał tutaj ojciec, wspomnienia, znajomi i Jameson Bodin, przyjaciel z dziecięcych lat, który jako jedyny znał ją jak nikt inny. Lata rozłąki zmieniły oboje, lecz nadal potrafią nadawać na tych samych falach. Bootleg ma magiczną moc, która potrafi odmienić los.

Historia miasteczka jest owiana złą sławą niewyjaśnionego zaginięcia, ale zamieszkują je ludzie, którzy potrafią kochać, nienawidzić i żyć pełnią życia, mimo wydarzeń z przed lat. Leah stanęła właśnie na rozstaju, kariera jej wisi na włosku, narzeczony naciska na to by grała swoją rolę, nie ważne czy pozytywną czy nie, a ona pragnie oddechu od wszystkiego, co akurat wokół niej się dzieje. Za dużo nagromadziło się, za dużo wydarzyło, zbyt mocno goniła za marzeniami, które nagle przestały być najważniejsze. Zapragnęła spokoju, którego jej narzeczony nie znał. Pochodzili z innych światów, które na krótką chwilę się złączyły. W Bootleg poczuła się jak w domu. Było normalnie w porównaniu z jej dotychczasowymi przeżyciami, daleko od mediów. Za to działo się dużo ciekawych wydarzeń, zabawnych zwrotow akcji, ludzie mogli na sobie polegać, no i był Jameson, który zawsze zajmował najwyższe miejsce w jej sercu. Ich drogi rozeszły się na chwilę, by móc ponownie połączyć. Leah znalazła się w potrzasku, z którego nie potrafiła wybrnąć. Nagle zapragnęła zostać w Bootleg, ale w Los Angeles pozostawiła niewyjaśnione sprawy, które komplikowały jej życie. Jameson nie zapomniał kim dla niego była, ale musi pamiętać, że w obojgu zaszły wielkie zmiany. Nie są już dziećmi ale dorosłymi ludźmi, z bagażami doświadczeń, w końcu mogą podjąć działania, których bali się jako dzieci. Między nimi iskrzyło od dawna, lecz nie chcieli ryzykować, teraz mogą postawić wszystko na jednej szali, bo za dużo już stracili czasu. Romans, który czyta się z wielką przyjemnością. Historia miłości, która musiała dojrzeć, przejść swoje, by w końcu mogła rozpalić ogień namiętności nie do zatrzymania. Szalone perypetie pokazujące różne oblicza mediów, skomplikowane losy uwydatniające niedoskonałości bohaterów, przyjaźń na dobre i złe, nienawiść do grobowej deski, kłamstwa na wielką skalę, obłuda i miłość bez granic. Polecam.

Wracamy do Bootleg Springs. To tu swoje dzieciństwo spędziła Leah Mae, która teraz robi karierę jako modelka i chodzi po największych wybiegach. Właśnie wzięła udział w reality show, które miało przyspieszyć jej karierę i wynieść ją na szczyt. Ale czy tak się stanie? Leah Mae przyjechała do rodzinnego miasteczka by poinformować ojca o swoich zaręczynach.

Jameson już od małego rozkładał zabawki i składał je na nowo tworząc coś zupełnie nowego. Teraz tworzy rzeźby z metalu i jest w tym naprawdę dobry. Niespodziewanie w swoim miasteczku spotyka Leah Mae i dostrzega coś, czego nie widzą inni. Ożywają też stare wspomnienia, bo ta dwójka spędzała w dzieciństwie wspólnie mnóstwo czasu. Co więcej, Jameson zawsze był zauroczony piękną Leah Mae ale nie chciał stawać na drodze do spełniania jej marzeń. Czy teraz odbudują swoją przyjaźń?

Jest jeszcze tajemnicze zaginięcie ich rówieśniczki Callie. W tym tomie poznajemy kolejną wskazówkę, jednak zagadka w dalszym ciągu nie zostaje rozwiązana. Bardzo podoba mi się takie stopniowe budowanie napięcia. Moja ciekawość rośnie.

"Sidecar Crush" to kolejna świetna historia. Nie zabrakło tu niczego. Były emocje, dobry humor i napięcie. Bardzo dobrze czytało mi się tą książkę. Lubię styl Lucy Score i Claire Kingsley. Nawet nie wiem kiedy skończyłam i już mogę powiedzieć, że niecierpliwie czekam na kolejny tom i losy rodzeństwa Bodine. Tutaj dowiadujemy się, że realizacja dziecięcych marzeń nie zawsze jest tym czego oczekiwaliśmy oraz, że to co widzimy w reality show nie zawsze jest prawdą. Muszę jeszcze wspomnieć o niesamowitym miasteczku Bootleg Springs i jego mieszkańcach. Tu wszyscy są ze sobą zżyci, pomocni i solidarni. To takie niespotykane w dzisiejszych czasach. To jak? Zainteresowani?

Nareszcie moja
Lucy Score0
Okładka ksiązki - Nareszcie moja

Aldo Moretta był bohaterem. Odwagi z pewnością mu nie brakowało. Nie tylko stworzył w swoim mieście świetnie prosperującą firmę i zadbał o rodzinę i przyjaciół...

Dziewczyna na niby
Lucy Score0
Okładka ksiązki - Dziewczyna na niby

Harper miała wyjątkowego pecha, wiecznie coś jej się przytrafiało: niekiedy były to zabawne nieporozumienia, innym razem groziło jej poważne niebezpieczeństwo...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;