Slow sex. Uwolnić miłość

Udany seks to źródło energii, wyraz uczuć pomiędzy ludźmi. Wykorzystaj metody slow sex, by żyć szczęśliwiej.

Nowe wydanie bestsellerowego poradnika zostało poszerzone o bieżące problemy związane ze zmianami na świecie. Jak zaburzenia psychiczne, tempo życia, izolacja wymuszona pandemią wpływają na seksualność? Jak odkryć naturę własnego pożądania? Jak zdobyć się na akceptację wobec własnych pragnień i wyborów innych ludzi? Czym jest kink, a czym BDSM i jak realizować je bezpiecznie oraz czym się różnią od stereotypów rodem z ,,Pięćdziesięciu twarzy Greya"?

Dziś, gdy zmagamy się z problemami osobistymi, ekonomicznymi, politycznymi, boimy się przyszłości, a nie potrafimy być ,,tu i teraz" i tęsknimy za dotykiem, nasze relacje są w kryzysie lub od nich stronimy, slow sex może dostarczyć cennych wskazówek i zainspirować do zmian.

Rozmowa dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną sex coach i psycholożką to pikantna, momentami bardzo zabawna opowieść przeplatana ćwiczeniami budującymi świadome podejście do ciała, relacji i erotyki. Opowieść, która może przekonstruować twoją seksualność i pomóc odnaleźć drogę do satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.

Tyle mitów narosło wokół ciała! Że grzeszne, brudne, Ślepe w porywach... Tymczasem ciało to my. Ta książka nam je oddaje. Pokazuje, jak się sobą cieszyć, jak się zatrzymać na chwilę i zachwycić. Jak szanować siebie i innych, przez ciało, dzięki ciału. Jak przywrócić z nim łączność, jak je rozumieć. Lektura obowiązkowa.

Grażyna Plebanek, pisarka

To wyjątkowa książka o tym, jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków.

Manuela Gretkowska, pisarka

Wspaniały poradnik pozwalający każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz nabyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności.

Andrzej Depko, seksuolog

Informacje dodatkowe o Slow sex. Uwolnić miłość:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2021-02-10
Kategoria: Poradniki

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę Slow sex. Uwolnić miłość

Slow sex. Uwolnić miłość - opinie o książce

Panie dobrały się idealnie. Hanna Rydlewska jako pracoholiczka, którą nadmiar wydarzeń w ciągu dnia napędza do dalszego działania. Dziennikarka, która nie unika trudnych tematów i jednocześnie  prowadzi ociekającą erotyzmem audycję w Radiu Chilli Zet. Zadaje kluczowe pytania na temat naszej seksualności Marcie Niedźwieckiej, która pracuje obecnie jako trener seksualności (brzmi znacznie bardziej zmysłowo niż sex coach).

Dlaczego panie się idealnie dobrały? Ponieważ nie ma w tej książce nieistotnych pytań i głupich odpowiedzi. Nie dostajemy prostej recepty jak ożywić swoje życie seksualne. W tej lekturze otrzymujemy o wiele więcej - nas samych. Ta książka uczy jak przywrócić naszemu ciału należne mu miejsce w naszym życiu i jak nauczyć się do niego szacunku. Poznajemy techniki, które mają nas nauczyć, że wejście w ciało jest najistotniejszym elementem pięknego życia seksualnego i pozwalanie mu na odczuwanie wszystkich emocji jest kluczem do sukcesu. A czym jest w tym kontekście sukces? Szczęśliwym i satysfakcjonującym życiem, gdzie seks jest wyjątkowym elementem dzielonym z partnerem, który będzie spoglądał na nas z uwagą i nie zgubi nas po drodze rutyna lub nadmiar kontroli.

,,Slow sex, podobnie jak slow food, zrodził się z niezgody na bylejakość" [s.12]

Więcej na zukoteka.blox.pl

Avatar użytkownika - JoannaKa
JoannaKa
Przeczytane:2019-04-17, Ocena: 6, Przeczytałam,

Polecam ksiażkę. Jest fajnie napisana, sporo ważnych treści, w temacie tak pomijanym w edukacji i wykreowanym wylgarnie przez media. Jest to książka, z którą można przez wiele tygodni pracować by uzdrowić  relacje ze swoim ciałem a także partnerem/partnerka. Wszystko z pełnym szacunkiem i kulturą. Nie jest to żadna wulgarna ksiazka, wręcz przeciwnie, na jej stronach pelno zachęt by się zatrzymać i zadbac o szacunek do siebie i kontakt z wlasnym ciałem. Według mnie - ważna pozycja wśród tego typu książek

O zmierzchu
Marta Niedźwiecka0
Okładka ksiązki - O zmierzchu

Debiutancka autorska książka Marty Niedźwieckiej - ikony wsparcia psychologicznego, doświadczonej w terapii w obszarze relacji i wyzwań emocjonalnych,...

Slow sex. Uwolnij miłość
Marta Niedźwiecka0
Okładka ksiązki - Slow sex. Uwolnij miłość

Jak kochać się tak długo, tak często, tak intensywnie jak chcesz i potrzebujesz? Jak rozwiązać nasze odwieczne seksualne problemy i kompleksy bez pigułek...