Slow sex. Uwolnij mi這嗆

Ocena: 5.33 (3 g這s闚)

Jak kocha si tak d逝go, tak cz瘰to, tak intensywnie jak chcesz i potrzebujesz? Jak rozwi您a nasze odwieczne seksualne problemy i kompleksy bez pigu貫k i stresu? Jak zmieni seksualn gimnastyk w erotyczn przygod? Dok康 uciec przed erotyczn rutyn? Jak obudzi nami皻no嗆 w d逝goletnim zwi您ku? Jak w czasach bez seksualnych tabu nie zachorowa na seksualny przesyt po陰czony z brakiem satysfakcji? Jak sprawi, 瞠by nasz seks mia sens?

Czas, cia這, 鈍iadomo嗆, uwa積o嗆 i rytua造 - to pi耩 filarów, na których opiera si Slow Sex. Pierwsza polska publikacja, która go dotyczy, to rozmowa dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Mart Nied德ieck, certyfikowan sex coach specjalizuj帷 si w zagadnieniach seksualno軼i i relacji intymnych. W pikantnej, momentami bardzo zabawnej opowie軼i przeplatanej erotycznymi 獞iczeniami Marta Nied德iecka przemeblowuje nasz 鈍iadomo嗆, wyprowadza nas z sypialni, gdzie panuje rutyna i zach璚a do poszukiwa satysfakcjonuj帷ego, intensywnego i radosnego seksu.

Ludzie przychodz do mnie przekonani, 瞠 wi璚ej ich dzieli ni 陰czy, a okazuje si, 瞠 tak naprawd s jak marchewka z groszkiem. Maj tylko problem z nazywaniem, rozumieniem i komunikowaniem swoich potrzeb i trosk. A nawet z odwiecznym problemem - on szczytuje szybciej ni ona - da si co zrobi, je瞠li dwoje ludzi tego chce. A warto chcie, bo nie ma udanego zwi您ku bez udanego seksu.

Informacje dodatkowe o Slow sex. Uwolnij mi這嗆:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2016-01-26

wi璚ej

Kup ksi捫k Slow sex. Uwolnij mi這嗆

Cytaty z ksi捫ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytat闚 z tej ksi捫ki.

Dodaj cytat

Zobacz tak瞠

Slow sex. Uwolnij mi這嗆 - opinie o ksi捫ce

Avatar u篡tkownika - kavayee
kavayee
Przeczytane:2016-02-08, Ocena: 6, Przeczyta豉m, Mam,

Panie dobra造 si idealnie. Hanna Rydlewska jako pracoholiczka, kt鏎 nadmiar wydarze w ci庵u dnia nap璠za do dalszego dzia豉nia. Dziennikarka, kt鏎a nie unika trudnych temat闚 i jednocze郾ie prowadzi ociekaj帷 erotyzmem audycj w Radiu Chilli Zet. Zadaje kluczowe pytania na temat naszej seksualno軼i Marcie Nied德ieckiej, kt鏎a pracuje obecnie jako trener seksualno軼i (brzmi znacznie bardziej zmys這wo ni sex coach).

Dlaczego panie si idealnie dobra造? Poniewa nie ma w tej ksi捫ce nieistotnych pyta i g逝pich odpowiedzi. Nie dostajemy prostej recepty jak o篡wi swoje 篡cie seksualne. W tej lekturze otrzymujemy o wiele wi璚ej - nas samych. Ta ksi捫ka uczy jak przywr鏂i naszemu cia逝 nale積e mu miejsce w naszym 篡ciu i jak nauczy si do niego szacunku. Poznajemy techniki, kt鏎e maj nas nauczy, 瞠 wej軼ie w cia這 jest najistotniejszym elementem pi瘯nego 篡cia seksualnego i pozwalanie mu na odczuwanie wszystkich emocji jest kluczem do sukcesu. A czym jest w tym kontek軼ie sukces? Szcz窷liwym i satysfakcjonuj帷ym 篡ciem, gdzie seks jest wyj徠kowym elementem dzielonym z partnerem, kt鏎y b璠zie spogl康a na nas z uwag i nie zgubi nas po drodze rutyna lub nadmiar kontroli.

,,Slow sex, podobnie jak slow food, zrodzi si z niezgody na bylejako嗆" [s.12]

Wi璚ej na zukoteka.blox.pl

Polecam ksia磬. Jest fajnie napisana, sporo wa積ych tre軼i, w temacie tak pomijanym w edukacji i wykreowanym wylgarnie przez media. Jest to ksi捫ka, z któr mo積a przez wiele tygodni pracowa by uzdrowi  relacje ze swoim cia貫m a tak瞠 partnerem/partnerka. Wszystko z pe軟ym szacunkiem i kultur. Nie jest to 瘸dna wulgarna ksiazka, wr璚z przeciwnie, na jej stronach pelno zach皻 by si zatrzyma i zadbac o szacunek do siebie i kontakt z wlasnym cia貫m. Wed逝g mnie - wa積a pozycja w鈔ód tego typu ksi捫ek

Avatar u篡tkownika - pawel_okulewicz
pawel_okulewicz
Przeczytane:2022-03-12, Ocena: 4, Przeczyta貫m,
Inne ksi捫ki autora
O zmierzchu
Marta Nied德iecka0
Ok豉dka ksi您ki - O zmierzchu

Debiutancka autorska ksi捫ka Marty Nied德ieckiej - ikony wsparcia psychologicznego, do鈍iadczonej w terapii w obszarze relacji i wyzwa emocjonalnych,...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Sekrety domu Bille