Śnieg otulił cię bielą

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-10-13
ISBN: 9788381957007

EMOCJONUJĄCA POWIEŚĆ O SIOSTRZANEJ MIŁOŚCI, SKRZĘTNIE SKRYWANYCH RODZINNYCH TAJEMNICACH, NISZCZĄCEJ NAMIĘTNOŚCI I ZBRODNI.

Wśród surowego piękna zaśnieżonych bieszczadzkich krajobrazów Martyna szuka prawdy o tym, co lata temu przytrafiło się jej zmarłej w niewyjaśnionych okolicznościach starszej siostrze. Komu może zaufać?

Przystojnemu funkcjonariuszowi Straży Granicznej, w którym niespodziewanie się zakochała?

Znajomej z dzieciństwa, goszczącej ją w swoim domu?

Dawnym przyjaciołom jej siostry Eweliny? A może nikt z nich nie jest z nią szczery? Kto wie, co wydarzyło się lata temu w niewielkiej bieszczadzkiej wiosce? I komu zależy na tym, żeby prawda nigdy nie wyszła na jaw?

W BIESZCZADACH MARTYNA ODNAJDUJE MIŁOŚĆ, ALE CZY UDA JEJ SIĘ ROZWIĄZAĆ RODZINNĄ TAJEMNICĘ?

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Śnieg otulił cię bielą

Opinie o książce - Śnieg otulił cię bielą

Avatar użytkownika - monikaswiatek
monikaswiatek

"Śnieg otulił cię bielą" to poruszająca opowieść z wątkiem kryminalnym, o trudnym okresie dorastania oraz relacjach rodzinnych.

Przenosimy się w zaśnieżone Bieszczady, żeby razem z Martyną rozwiązać zagadkę zabójstwa jej siostry Eweliny.

Martyna została oszukana przez rodziców, którzy wmówili jej, że jej siostra zmarła z powodu pękniętego tętniaka. Prawda okazała się brutalna, jej siostra została zamordowana blisko domu, a sprawca do tej pory nie został zatrzymany mimo, że minęło piętnaście lat. Martyna wyruszy w Bieszczady, by pomścić śmierć starszej siostry.

Przekonany się jak silna potrafi być siostrzana miłość oraz do czego mogą doprowadzić tajemnice i niedomówienia.

Świetna fabuła osadzona w zimowym klimacie. Całość książki utrzymana jest w tajemnicy, którą będziemy próbowali rozwiązać wraz z główną bohaterką.

Książka podzielona jest na dwie strefy czasowe. Jedna to teraźniejszość, w której Martyna szuka zabójcy siostry, a druga to czas kiedy siostry były nastolatkami. Poznamy ich rodziców, przyjaciół i lepiej przyjrzymy się życiu Eweliny.

Martyna dzięki swojej podróży odnajdzie miłość, ale czy uda jej się odnaleźć zabójcę siostry? Przekonajcie się sami.

Polecam.

Avatar użytkownika - mamulka14
mamulka14
Przeczytane:2021-11-28, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 35 książek 2021, przeczytane,
Niezapowiedziany gość
Katarzyna Misiołek0
Okładka ksiązki - Niezapowiedziany gość

Mistrzynie polskiej literatury obyczajowej - Agnieszka Krawczyk, Katarzyna Misiołek, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Sabina...

Julia zaczyna od nowa
Katarzyna Misiołek0
Okładka ksiązki - Julia zaczyna od nowa

To opowieść o pragnieniach, tęsknotach i codziennych wyborach; historia trzech pokoleń kobiet, które wciąż szukają swojej drogi do szczęścia.       ...

Retorsja
Tomasz Brewczyński