Śnieg otulił cię bielą

"Śnieg otulił cię bielą" to poruszająca opowieść z wątkiem kryminalnym, o trudnym okresie dorastania oraz relacjach rodzinnych.

Przenosimy się w zaśnieżone Bieszczady, żeby razem z Martyną rozwiązać zagadkę zabójstwa jej siostry Eweliny.

Martyna została oszukana przez rodziców, którzy wmówili jej, że jej siostra zmarła z powodu pękniętego tętniaka. Prawda okazała się brutalna, jej siostra została zamordowana blisko domu, a sprawca do tej pory nie został zatrzymany mimo, że minęło piętnaście lat. Martyna wyruszy w Bieszczady, by pomścić śmierć starszej siostry.

Przekonany się jak silna potrafi być siostrzana miłość oraz do czego mogą doprowadzić tajemnice i niedomówienia.

Świetna fabuła osadzona w zimowym klimacie. Całość książki utrzymana jest w tajemnicy, którą będziemy próbowali rozwiązać wraz z główną bohaterką.

Książka podzielona jest na dwie strefy czasowe. Jedna to teraźniejszość, w której Martyna szuka zabójcy siostry, a druga to czas kiedy siostry były nastolatkami. Poznamy ich rodziców, przyjaciół i lepiej przyjrzymy się życiu Eweliny.

Martyna dzięki swojej podróży odnajdzie miłość, ale czy uda jej się odnaleźć zabójcę siostry? Przekonajcie się sami.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Śnieg otulił cię bielą:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-10-13
ISBN: 9788381957007
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce Śnieg otulił cię bielą

Kup książkę Śnieg otulił cię bielą

Jesteś wszystkim, czego pragnę
Katarzyna Misiołek0
Okładka ksiązki - Jesteś wszystkim, czego pragnę

TAMTEN UPALNY KONIEC LATA OBOJE ZAPAMIĘTAJĄ NA DŁUGO... Carla w środku nocy odchodzi od męża i nie oglądając się za siebie, pod wpływem spontanicznej...

Już cię kiedyś kochałam
Katarzyna Misiołek0
Okładka ksiązki - Już cię kiedyś kochałam

Dominika właśnie rozstała się z facetem i niczym polska Bridget Jones spędza trzydzieste szóste urodziny w rodzinnym domu na Kaszubach, wysłuchując...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;