Strażak Lulek

Przeprowadzka do nowego domu to nie zawsze prosta sprawa. Mała Edytka tęskni za starym mieszkaniem i koleżankami z podwórka, na szczęście ma przy sobie milutką, białą chomiczkę - Śnieżynkę. Dzięki niej poznaje nowego sąsiada - strażaka Lulka.

Pewnego dnia Edytka jest w prawdziwym niebezpieczeństwie, a na ratunek rusza Śnieżynka i dzielny Lulek.

Informacje dodatkowe o Strażak Lulek:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Tłumaczenie: brak
Ilustracje:Solak Daria

Kup książkę Strażak Lulek

Strażak Lulek - opinie o książce

Avatar użytkownika - Northman
Northman
Przeczytane:2019-03-10,

Czytanka na (niekoniecznie) wieczorową porę.

Fajna ta historyjka ;) ... Jak to zwykle w przypadku jakichkolwiek serii Egmont Polska bywa, czytanka to i przyjemna i pożyteczna ;) W czytaniu samym bowiem już jest niezła zabawa, a i sama historyjka jest szalenie fajna w odbiorze dla dziecka :)

A o czym ta historyjka? O małej Edytce, która świeżo po przeprowadzce, razem ze swoją chomiczką Śnieżynką, poznaje nowych przyjaciół, w tym strażaka Lulka - strażaka, który przy wydatnym udziale Śnieżynki będzie mógł uratować Edytkę z trudnej sytuacji ;)

Fabuła może i oklepana, ale to przecież tylko czytanka dla dzieci :) A pod tym kątem patrząc - książeczka jest świetna :) Walory edukacyjne, przyjemność z czasu razem spędzonego na czytaniu, uśmiech Malucha; same plusy ;)

Polecam!

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Dane wrażliwe
Ewa Nowak0
Okładka ksiązki - Dane wrażliwe

Na pewno wszyscy znacie powiedzonko: „Mrugnij okiem – oto jak szybko może zmienić się twoje życie”. Czy od jednego słowa może się to...

Ogon Kici
Ewa Nowak0
Okładka ksiązki - Ogon Kici

Kicia zdała właśnie do maturalnej klasy i chce spędzić najbliższe lato na obozie ze sprawdzonymi przyjaciółmi. Jednak od pierwszego spotkania z...