Szczuroburger

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Mała Kurka
Data wydania: 2016-05-09
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-62745-22-7
Liczba stron: 320

Ocena: 5 (5 głosów)

Zoe nie ma łatwego życia:

√ jej okropna macocha jest tak leniwa, że męczy się nawet przy zmienianiu kanałów telewizyjnych

√ przywódczyni szkolnego gangu wykorzystuje każdą okazję, by ją gnębić

√ a na dodatek podły sprzedawca burgerów czyha na życie jej malutkiego przyjaciela. Wymyślił nikczemny plan…

“Szczuroburger” to kolejna książka Davida Walliamsa, brytyjskiego autora o fenomenalnym poczuciu humoru. Jego powieści czytają zarówno młodsi, jak i starsi. Ci pierwsi trzęsą się ze śmiechu, ci drudzy czasem z oburzenia.

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Szczuroburger

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Szczuroburger

Sięgając po tę książkę myślałem, że będzie fajniejsza. jednak zawiera sporo obrzydliwych momentów. Raczej nie polecałbym jej młodym czytelnikom.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2016-08-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 (285) książki w 2016 roku, Dla dzieci, Mam,
Po Szczuroburgera sięgnęłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Jest to historia dziewczynki mieszkającej z macochą i ojcem w starym walącym się wieżowcu, której jedynym do tej pory przyjacielem był mały chomiczek. Jednak pewnego dnia dziewczynka odkrywa, że zwierzątko zdechło. Okryta żałobą po małym przyjacielu pewnego dnia w pokoju słyszy jakieś dziwne odłosy, jakby mały chomiczek znowu żył... Książka jest zabawna, urozmaicona czarno - białymi rysunkami. Połyka się ją jednym tchem. Jej klimat trochę wyróżnia się spośród innych pozycji przeznaczonych dla czytelników w tym wieku (około 9-10 lat). Jedno, do czego można mieć wątpliwości, to kilka dosyć drastycznych scen, zwłąszcza jak na książeczkę dla najmłodszych. Ale w końcu dzieci też lubią się bać.
Link do opinii
Książka opowiada o pewnej dziewczynce Zoe która ma chomika.Pewnego dnia chomik umiera postanawia mieć jakieś zwierzątko.Pewnego dnia złapała szczura i przez niego ma kłopoty w szkole ale i też w domu.Co wydarzy się dalej.Przeczytajcie sami.Książka bardzo mi się podobała.
Link do opinii
Avatar użytkownika - grazia_01
grazia_01
Przeczytane:2016-06-01, Ocena: 6, Przeczytałam,
Inne książki autora
Najgorsi nauczyciele świata
David Walliams0
Okładka ksiązki - Najgorsi nauczyciele świata

Zbiórka na apel! Kadra pedagogiczna zasługuje na naganę! Myślisz, że masz miernych nauczycieli? Nie oceniaj ich tak surowo! Poczekaj, aż wpadniesz na...

Potwór z Arktyki
David Walliams0
Okładka ksiązki - Potwór z Arktyki

ODKRYCIE STULECIA! TYLKO U NAS!Osobliwy stwór znaleziony w Arktyce! Jest rok 1899. Do Londynu przybywa tajemniczy zwierz uwięziony w bryle lodu...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy