Thirty day boyfriend

teraz przeczytać. Akurat ostała mi się jedna nowelka Whitney G., którą w Polsce znamy z „Turbulencji” i to właśnie na nią padł mój wybór. Dodatkowo zostałam uświadomiona, że ominęłam jeszcze jedną nowelkę z serii Steamy i możecie być pewni, że niedługo „Cocky Client” także zawita na blog.

„Thirty day boyfriend” to samodzielna książka, nienależąca do żadnej serii. Możecie ją bez przeszkód brać i czytać, jeżeli tylko po mojej opinii nabierzecie ochoty.

Emily Johnson jest głównym kierownikiem wykonawczym w firmie Wolf Industries. Dziewczyna obchodzi właśnie drugą rocznicę pracy w tym miejscu, a jej umowa została spisana na cztery lata. Jednak mimo zarabiania ponad normę oraz wszelkich wygód dziewczyna nie cierpi tej pracy. Chce jak najszybciej się zwolnić i znaleźć coś nowego, przez co ciągle okłamuje swojego szefa, o wizytach u lekarzy, gdy tak naprawdę udaje się na rozmowy kwalifikacyjne. Problem w tym, że Nicholas A. Wolf jest wilkiem z Wall Street i ma wszystko dopięte na ostatni guzik. Wie, że dziewczyna wcale nie udaje się do specjalisty i skutecznie, przez swoje ogromne wpływy niweczy jej plany zmiany pracy.

Pomijając fakt, że oboje są pracoholikami, a Emily jest naprawdę bardzo dobrą pracowniczką w zespole Nicholas czuje do niej coś więcej, niż przyjaźń.

Pewnego dnia jego doradca mówi mu, że aby podpisać interes warty okrągłą sumkę właściciel zadecydował, że musi zobaczyć rodzinnego kupca. Wolf będący nagradzany tytułem Najgorętszego Kawalera w NY raczej się do tego nie nadaje, ale jego doradca ma plan.

Chce zwerbować fałszywą narzeczoną na trzydzieści dni do podpisania umowy.

Po wielu kandydatkach okazuje się, że każda jest od niczego i wtedy do gabinetu wchodzi Emily, wiedząca o swoim szefie wszystko.

Tym sposobem dziewczyna po wynegocjowaniu odpowiednich dla siebie warunków zostaje narzeczoną Wolfa.

Oboje za sobą nie przepadają ( w teorii ), ale podczas ich miesięcznego pobytu u rodziców Nicholasa, gdzie mają podpisać z Watsonem umowę o inwestycję wszystko zaczyna się zmieniać.

Pocałunki na pokaz stają się prawdziwe.

Seks, którego miało nie być nagle zaczyna się dziać.

Informacje dodatkowe o Thirty day boyfriend:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2017-03-17
ISBN: b.d
Tytuł oryginału: Thirty day boyfriend
Język oryginału: Angielski

Kup książkę Thirty day boyfriend

Thirty day boyfriend - opinie o książce

Avatar użytkownika - kflorek
kflorek
Przeczytane:2020-04-08, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2020,

Książka mnie nie porwała. Praktycznie taka sama fabuła jak w poprzednich książkach autorki, które przeczytalam.

Emily pracuje w dużej firmie, jest asystentką dyrektora- wilka z Wall Streat. Niby nie przepadają za sobą ale pomiędzy nimi jest ciągłe napięcie. Przewija się tu wątek z narzeczoną na niby. Książka zbyt krótka, wiele wątków nie dociągniętych.

Mam mieszane odczucia. Tak, jakby autorka napisała ją w jeden wieczór tak od niechcenia. :)

Grzeszny doktor
Whitney G.0
Okładka ksiązki - Grzeszny doktor

Potrzebujesz solidniej dawki mocnych wrażeń? "Grzeszny doktor" chętnie zbada twoje potrzeby. Garrett Ashton jest lekarzem w prywatnej nowojorskiej klinice...

Prawo miłości
Whitney G.0
Okładka ksiązki - Prawo miłości

Trzeci tom jednej z najlepiej ocenianych serii erotycznych na świecie! Kiedy Andrew ostrzegał ją, że jest zimnym i bezdusznym draniem, który nigdy...

Forget Me Not
Julie Soto