Twój podręczny uspokajacz. Niezbędnik każdej kobiety

Twój prywatny łyk relaksu

Miałaś zły dzień? Czujesz się zestresowana, zmęczona, sfrustrowana? Chcesz odetchnąć i nabrać sił na kolejny dzień, tydzień, rok? Ta napisana lekkim językiem książka jest genialna i naprawdę pomocna. Trzymaj ją na biurku i na stoliku przy łóżku, a stres nie dopadnie Cię ani w dzień, ani w nocy.
Jennifer Louden,
autorka książki The Life Organizer

Twoje rozkosznie zdrowe życie

Czy czasem wydaje Ci się, że Twoje życie jest nieustannym pasmem frustracji i stresu? Czy zdarzają Ci się dni wściekle najeżone przeszkodami i utrapieniami, zarówno w pracy, jak i domu? Czy nawarstwiające się dolegliwości fizyczne sprawiają, że pod koniec dnia jesteś kompletnie wypompowana i zdemotywowana?

Przestań pocieszać się śmieciowym jedzeniem, espresso czy kolejnym kieliszkiem czegoś mocniejszego. Zamiast tego proponujemy Ci metody zatroszczenia się o siebie, które skutecznie i trwale wyeliminują dolegliwości Twojego ciała, umysłu i duszy.

Książka ta jest znakomitym remedium na wszelkie niedogodności życia. Zawiera zestaw prostych ćwiczeń, które możesz wykonać w dowolnym czasie i miejscu. Dzięki nim osiągniesz spokój, nie będziesz miewać koszmarów, poczujesz w sobie więcej energii, staniesz się mniej podatna na wahania nastroju - po prostu zaczniesz bardziej cieszyć się życiem!

W pracy: rozmowa kwalifikacyjna, przepracowanie, publiczne wystąpienia, ważne spotkanie, kłótnia z szefem. Miłość i przyjaźń: zrywanie, przeprosiny, przekazywanie i odbieranie złych wieści, kłótnia, przebaczanie. Dolegliwości fizyczne: kac, ból głowy, bóle żołądka, czkawka, bezsenność, PMS, przeziębienie. Stany emocjonalne: rozdrażnienie, strach, przygnębienie, poczucie winy, rozpacz. Życiowe zmiany: ślub, ciąża, rozwód, choroba, śmierć kogoś bliskiego. W miejscach publicznych: tłok, korki, agresja, spóźnienie, zabłądzenie, choroba lokomocyjna. Życie towarzyskie: pierwsza randka, poznawanie nowych osób, przyjmowanie gości, publiczna gafa.

Informacje dodatkowe o Twój podręczny uspokajacz. Niezbędnik każdej kobiety:

Twój podręczny uspokajacz. Niezbędnik każdej kobiety - opinie o książce

Avatar użytkownika - godmyt
godmyt
Przeczytane:2009-01-01, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, przeczytane wcześniej,
Słowo "podręczny" w tytule ujmuje całą istotę tej książki!zdecydowanie powinna być zawsze w zasięgu ręki. Bardzo ciekawa pozycja- prezentuje proste i skuteczne- czasem nieco nietypowe- sposoby radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych( stany emocjonalne, dolegliwości fizyczne, życiowe zmiany). Skusiłabym się na kieszonkową wersję tej książki!:)
Forget Me Not
Julie Soto