Tylko twoja

Anna Roze, młoda, atrakcyjna blondynka, pracująca jako księgowa w jednej z największych firm budowlanych w Wielkopolsce, na jednym z firmowych spotkań poznaje bogatego i szalenie przystojnego Michela Blanca, właściciela potężnego imperium budowlanego i hotelarskiego we Francji. Mężczyzna od pierwszego momentu jest oczarowany jej urodą i delikatnością. Postanawia zrobić wszystko, by należała tylko do niego...

Nasycona namiętnością, władzą i intrygami powieść o miłości i pożądaniu. Czy Anna wytrzyma ciągłą kontrolę i kłamstwa? Czy sekret, który skrywa Michel, zatrzyma ją przy nim?

Informacje dodatkowe o Tylko twoja:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2020-09-17

Tagi: Romans erotyczny bóg

Kup książkę Tylko twoja

Tylko twoja - opinie o książce

👠👠👠RECENZJA👠👠👠

Jestem po prostu zauroczona tą książką przede wszystkim z dwóch powodów, po pierwsze znaczna część wydarzeń mam miejsce w mojej ukochanej Francji 💙🤍❤, a po drugie autorka dużo poświęca opisom boskich stylizacji , wystrojom wnętrz , pięknym widokom. No i namiętnych, niegrzecznych scen też jest tu niemało😈
Ale od początku, Anna Roze na codzień pracująca jako księgowa w jednej z dobrze prosperujących poznańskich firm. Na służbowym wyjezdzie do Gdańska, poznaje francuskiego biznesmena Michel’ Blanc’a.
Wpadają sobie w oko od razu, ale oprócz wypitych drinków i wymiany telefonów do niczego między nimi nie dochodzi. Mimo, że Michel już od początku daje jej do zrozumienia, że prędzej czy później - będzie ją miał.
Jakie jest zdziwienie Anny, gdy po powrocie do pracy, szefowa przedstawia jej nowego francuskiego kontrahenta i oznajmia, że wyjeżdża musi wyjechać na staż do jego Nicejskiej firmy. Przerażona a zarazem podniecona, nie mogąc odmówić szefowej, pakuje walizki i na drugi dzień już ląduje na Lazurowym Wybrzeżu prywatnym samolotem Michel’a.
Nowy przełożony umieszcza ją w swoim luksusowym apartamencie, co wcale jej się nie podoba, kiedy on osacza ją swoją osobą i próbuje uwieść za wszelką cenę. Anna nie potrafi jednak odmówić, ani luksusom, które Michel jej oferuje na każdym kroku, ani jego niezaprzeczalnemu urokowi samca alfa. Tylko wszechobecna ochrona bardzo ją irytuje.
I kiedy do tego zauroczenia i zafascynowania dochodzi jeszcze niesamowity sex to Michel, ani myśli puścić Annę z powrotem do Polski. Potem jest tylko sielanka, gdy nagle była dziewczyna Michel’a wkracza do gry, by za wszelką cenę odzyskać utraconego kochanka. Dramatyczne wydarzenia doprowadzają prawie do tragedii i jeszcze dodatkowo Michel ukrywa przed Anną druzgocącą prawdę dotyczącą jego zdrowia...
A czy będzie Happy End czy może wręcz przeciwnie to musicie przekonać się sami😊

Avatar użytkownika - szulikmonia
szulikmonia
Przeczytane:2020-10-09, Ocena: 5, Chcę przeczytać,

Anna Roze pracuje w dobrze prosperującej firmie budowlanej. Jest księgową, ale niech Was to nie zwiedzie. Lubi dobrą zabawę i uwielbia swoją siostrę! Kochają wspólnie spędzać czas i podczas jednego z ich wspólnych wyjazdów, poznaje pewnego przystojniaka, lecz ich drogi się rozchodzą. Anna przeżywa szok, kiedy kilka dni później w firmie spotyka Michela Blanca, właściciela potężnego imperium budowlanego i hotelarskiego. Firmy nawiązują współprace, lecz pod jednym warunkiem. Anna zacznie staż w firmie Michela. Podróż do Francji na zawsze odmieni jej życie.

„Tylko Twoja” to romans z mocnymi elementami erotyki, jest jej naprawdę sporo, lecz inne wątki również są ważne i sprawiają, że ta książka to nie tylko ostry i namiętny seks. Jest to historia dwójki ludzi, którzy pragną bliskości i uczuć, jednak doświadczenia z przeszłości stanowią pewien problem.

Anna jest zarówno główną bohaterką, jak i narratorką. Całkiem dobrze relacjonuje rozwój wypadków i łatwo ją polubić. Taka normalna dziewczyna, która stara się postępowa racjonalnie, lecz czasami ulega emocjom. Podoba mi się jej relacja z siostrą. Mają tylko siebie i widać, że kochają się ponad wszystko. Mogą polegać na sobie i to jest piękne.

„Tylko Twoja” to debiut Moniki Grzechowiak i to całkiem udany. Czyta się szybo. Akcja jest przewrotna a kilka zwrotów akcji potrafi wbić w fotel. Seks jest tu ważny i do opisanych scen nie mam większych uwag. Odważny, gorący i jakoś szczególnie nieprzesadzony. A w takich książkach ciężko zachować umiar i realność. Dlatego wielki plus. Jednak jest kilka rzeczy, które mi się nie podobały. Zacznę od siostry Anny. Wspomniałam prędzej, że lubię ich relacje, bo w końcu siostry powinny się wspierać. Ale… w książkach nadmierna wulgarność mnie zwyczajnie denerwuje. Wiktoria jest pełna energii. Niezależna i zabawna, jednak jej język jest ostry, a żarty nieprzyzwoite. Dziewczyna strasznie mnie irytowała. Michele również nie do końca przypadł mi do gustu. Owszem, jest piekielnie przystojny i potrafi zawrócić w głowie, jednak jego apodyktyczność sięga zenitu, a kilka jego czynów jest niewybaczalnych. Jestem surowa, ale uważam, że Anna wybaczyła mu zbyt łatwo.

Fabuła jest sztampowa i jak to bywa w erotykach, męski bohater ma kasy jak lodu. „Tylko Twoja” niczym szczególnym na tle tego gatunku się nie wyróżnia, ale z pewnością broni się dobrze prowadzoną akcją i twistami fabularnymi, które całkowicie zmieniają rozwój wypadków.

„Tylko Twoja” to udany debiut Moniki Grzechowiak. Książka idealna dla fanów gorących erotyków, bo w tej książce miłosnych uniesień nie brakuje, a szybka akcja nikomu nie pozwoli się nudzić. Piękne widoki, gorące uczucie i nutka niebezpieczeństwa! To wszystko czeka na Was w tej książce. 6/10