Tylko twoja

👠👠👠RECENZJA👠👠👠

Jestem po prostu zauroczona tą książką przede wszystkim z dwóch powodów, po pierwsze znaczna część wydarzeń mam miejsce w mojej ukochanej Francji 💙🤍❤, a po drugie autorka dużo poświęca opisom boskich stylizacji , wystrojom wnętrz , pięknym widokom. No i namiętnych, niegrzecznych scen też jest tu niemało😈
Ale od początku, Anna Roze na codzień pracująca jako księgowa w jednej z dobrze prosperujących poznańskich firm. Na służbowym wyjezdzie do Gdańska, poznaje francuskiego biznesmena Michel’ Blanc’a.
Wpadają sobie w oko od razu, ale oprócz wypitych drinków i wymiany telefonów do niczego między nimi nie dochodzi. Mimo, że Michel już od początku daje jej do zrozumienia, że prędzej czy później - będzie ją miał.
Jakie jest zdziwienie Anny, gdy po powrocie do pracy, szefowa przedstawia jej nowego francuskiego kontrahenta i oznajmia, że wyjeżdża musi wyjechać na staż do jego Nicejskiej firmy. Przerażona a zarazem podniecona, nie mogąc odmówić szefowej, pakuje walizki i na drugi dzień już ląduje na Lazurowym Wybrzeżu prywatnym samolotem Michel’a.
Nowy przełożony umieszcza ją w swoim luksusowym apartamencie, co wcale jej się nie podoba, kiedy on osacza ją swoją osobą i próbuje uwieść za wszelką cenę. Anna nie potrafi jednak odmówić, ani luksusom, które Michel jej oferuje na każdym kroku, ani jego niezaprzeczalnemu urokowi samca alfa. Tylko wszechobecna ochrona bardzo ją irytuje.
I kiedy do tego zauroczenia i zafascynowania dochodzi jeszcze niesamowity sex to Michel, ani myśli puścić Annę z powrotem do Polski. Potem jest tylko sielanka, gdy nagle była dziewczyna Michel’a wkracza do gry, by za wszelką cenę odzyskać utraconego kochanka. Dramatyczne wydarzenia doprowadzają prawie do tragedii i jeszcze dodatkowo Michel ukrywa przed Anną druzgocącą prawdę dotyczącą jego zdrowia...
A czy będzie Happy End czy może wręcz przeciwnie to musicie przekonać się sami😊

Informacje dodatkowe o Tylko twoja:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2020-09-17
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Tylko twoja

Kup książkę Tylko twoja