Ugly girl

Nie pojawiłam się w tym miejscu dlatego, że chciałam. To był czysty przypadek, który wywrócił do góry nogami całe moje życie. Walczyłam, krzyczałam, gryzłam i kopałam. Nie dałam rady z nimi wygrać.

On był zły i nawet jeśli przez chwilę myślałam, że mnie uratuje, to w momencie, w którym zmusił mnie, żebym na niego spojrzała, z jego mimiki wyczytałam, że moje piekło tak naprawdę dopiero się zacznie...

Chciałem zarobić więcej pieniędzy. Byłem trenerem, który miał przygotowywać dziewczyny do sprzedaży, miałem być bezwzględny jak zawsze. Nie wiedziałem, że akurat ten przypadek wywróci do góry nogami całe moje życie.

Zmusiłem ją, żeby na mnie spojrzała, a jej twarz wyrażała zrozumienie. Już wiedziała, że jej piekło tak naprawdę dopiero się zaczyna…

Informacje dodatkowe o Ugly girl:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2024-03-19

Kup książkę Ugly girl

Ugly girl - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-03-30, Ocena: 5, Przeczytałam,

⚪Gdy tylko poznałam tytuł książkę i jej okładkę natychmiast zafascynowało mnie jej znaczenie.Tłumacząc bezpośrednio tytuł ,to Ugly girl to znaczy brzydka dziewczyna,szpetna,brzydula…i stąd nasunęło się kolejne pytanie-dlaczego?Odgadnięcie w tej książce znaczenia tytułu było jednym z pierwszych emocjonujących zagadek.

⚪ Debiutancka powieść autorki niesie ze sobą nie tylko niebezpieczną historię-porwanie bohaterki i jej szkolenie,ale również poznanie pracy osoby,która ją będzie szkolić.W ten oto sposób zostajemy przeniesienie w niebezpiecznych świat bikerów i ich świata dla których,każdy kolejny dzień przynosi im nieplanowane chwile grozy.W ten sposób historia nabiera rozpędu!Ugly girl zostaje wplątana w działania,które mieszają się z jej życiem rodzinnym i zaznaniem krzywdy za osobę najbliższą.Jest bardzo niebezpiecznie,nieprzewidywalnie oraz emocjonalnie.W tej powieści przekonujemy się,że każdy ma swoje tajemnice w celu osiągnięcia korzyści.Nawet najbliższa osoba może nas zaskoczyć tym,co skrywała przed bliskimi osobami.

⚪Książka idealna dla osób lubiących zaskakujące historie oraz tych,co lubią dobre debiuty.Moc wrażeń gwarantowany!

⚪Zachęcam do przeczytania debiutu autorki i przekonanie się,że Ugly girl może w swojej „brzydocie” odnaleźć unikatowe piękno.
P O L E C A M