W dolinie muminków

Seria ciesząca się w wielu krajach nieustającą popularnością. Świat Muminków to dolina, w krórej różne tajemnicze postacie - Paszczaki, Ryjek, Włóczykij, Mała Mi - wiodą życie dziwnie podobne do zwykłego, a jednak wypełnione baśnią. Najważniejszym miejscem jest dom Mamusi i Tatusia Muminka: tu każdy może liczyć na pomoc i przyjażń.

Informacje dodatkowe o W dolinie muminków:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-10-11289-7

Kup książkę W dolinie muminków

W dolinie muminków - opinie o książce

Avatar użytkownika - Olena
Olena
Przeczytane:2013-08-26, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2013,
Do muminków warto wracać w każdym wieku,w każdym wieku warto się z nimi także zapoznawać i zaprzyjaźniać - dla każdego jest w tych książkach coś dobrego: wartka akcja dla dzieci i dużo dowcipu dla dorosłych. Od lat pięciu do stu pięciu.
Avatar użytkownika - hanczyk04
hanczyk04
Przeczytane:2021-04-21, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2021, Ulubione , Fantastyka,

Wspaniała, dopracowana i niezwykle ciepła. Zachwyciła mnie mimo, że czytałam ją trzeci raz. Książka, z której się nie wyrasta. Zdecydowanie warta przeczytania.

Avatar użytkownika - Anulak
Anulak
Przeczytane:2018-08-15, Ocena: 4, Przeczytałem,

„W Dolinie Muminków” to kolejna pozycja od Tove Jansson, którą przeczytałam. Z Muminkami swoją przygodę zaczęłam w tym roki i przepadłam. Jak dla mnie to jedne z najlepszych książek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Być może nawet dla tej drugiej grupy bardziej.

Muminki są ponadczasowe a przede wszystkim niesamowicie mądre. Życiowe rady, spostrzeżenia i mnóstwo zdań, które trafiają prosto do serca to największa zaleta tej serii. Oprócz tego lekki, prosty, ale ujmujący styl pisania Tove Jansson, który zachwyca mnie za każdym razem.

„W Dolinie Muminków” nie jest może najlepszą książką o tych małych stworkach, ale na pewno wartą uwagi. Polecam serdecznie.

Avatar użytkownika - Roksana
Przeczytane:2014-06-24, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Pakiet Muminki t. 4-6 + kredki
Tove Jansson0
Okładka ksiązki - Pakiet Muminki t. 4-6 + kredki

Zbiorczy pakiet komiksów z Muminkami, do książeczek dołączony został pakiet kredek....

Muminki i morze
Tove Jansson0
Okładka ksiązki - Muminki i morze

Po raz pierwszy w Polsce ukazują się komiksowe opowieści o Muminkach autorstwa samej Tove Jansson. Ta znakomita pisarka była też rysowniczką, która nie...