Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - 1 - The Amazing Spider-Man: Powrót do domu

Peter Parker często czuł się samotny. Kiedy ugryzł go napromieniowany pająk chłopiec zyskał pajęcze moce - jednak nikomu o nich nie powiedział. Próbując wykorzystać je dla zysku, przyczynił się do śmierci wujka Bena. Wydawało mu się wtedy, że nikt nie rozumie, jak niewiele dzieli zwykłego człowieka od bohatera.Aż do dziś. W życiu Petera pojawia się zagadkowa postać, która posiada moce podobne do pajęczych.Kim jest ten tajemniczy człowiek? Kogo reprezentuje? I jaka jest natura prastarego zła, które przybyło do Ameryki w poszukiwaniu Petera?

Informacje dodatkowe o Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - 1 - The Amazing Spider-Man: Powrót do domu :

Wydawnictwo: HACHETTE
Data wydania: 2012-12-01
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-7739-200-3

Kup książkę Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - 1 - The Amazing Spider-Man: Powrót do domu

Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - 1 - The Amazing Spider-Man: Powrót do domu - opinie o książce

Avatar użytkownika - djas
djas
Przeczytane:2021-09-01, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, komiksy,

Moje pierwsze (ale nie ostatnie patrząc na zakupioną ilość) spotkanie z komiksami Marvela. Filmy mnie urzekły - postanowiłem sięgnąć do korzeni. I dostałem coś, co lubiłem w filmach - lekkość narracji, zabawne komentarze Parkera i fajną, długą opowieść. Już mnie kupili!

Avatar użytkownika - gan1983
gan1983