Zadbaj o mózg

Chroń mózg przed urazami, toksynami i stresem i trenuj go - by działał szybciej, sprawniej i wydajniej.

Mózg jest narządem nauki, pracy i miłości - superkomputerem podtrzymującym nasze życie. Gdy on działa dobrze, my dobrze żyjemy.

Doktor Daniel G. Amen prowadził długoletnie badania nad funkcjonowaniem mózgu i na ich podstawie opracował ten poradnik, który dostarcza nie tylko bogatej wiedzy teoretycznej - przedstawionej niezwykle przystępnym językiem - ale też praktycznych wskazówek. Czytelnik znajdzie tu wartościowe porady, m.in. na temat tego, jak się odżywiać by zdrowo myśleć; jak chronić mózg przed urazami i działaniem substancji toksycznych; jak odżywiać mózg witaminami i wzmacniać go treningiem umysłowym oraz ćwiczeniami fizycznymi; jak pozbywać się negatywnych myśli i przeciwdziałać stresom.

Informacje dodatkowe o Zadbaj o mózg:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2019-05-07
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: Making a Good Brain Great

Kup książkę Zadbaj o mózg

Zadbaj o mózg - opinie o książce

Avatar użytkownika - milord
milord
Przeczytane:2019-10-22, Ocena: 4, Przeczytałam,

Jestem biologiem więc książka mnie interesuje już z nazwy. Poza tym to jest to bardziej reklama niż książka. Czuję się jakbym czytała prawdziwą ulotkę informacyjną kliniki Amena. Troche przydfatnych rzeczy ale wiedza ogólna, słabe przykłady. No dla mnie 3 jako pozycja z tego gatunku, oczekiwałam czegoś więcej. Nie wiem jak dla laika (czyt. osoby nie związanej z branżą medyczno-biologiczną).

Daniel G. Amen0
Okładka ksiązki - Zmień swój mózg, zmień swoje ciało . Jak pobudzić mózg, aby uzyskać wymarzone ciało

Dopiero zaczynasz zdawać sobie sprawę, że pora popracować nad kondycją i sylwetką? Już jesteś w formie i chcesz jeszcze bardziej podnieść swoją sprawność...

Wspieraj swój mózg - odmładzaj się
Daniel G. Amen0
Okładka ksiązki - Wspieraj swój mózg - odmładzaj się

W książce Wspieraj swój mózg - odmładzaj się bestsellerowy autor i wybitny psychiatra dr Daniel G. Amen przedstawia swój łatwy do zastosowania i przeciwdziałający...