Zagubieni w czasie

Początek XXI wieku. Planetoida Apophis, przelatując blisko Ziemi, uderza w potężną stację kosmiczną. Naukowcy z przerażeniem odkrywają, że w wyniku tego zdarzenia znalazła się ona na kursie kolizyjnym z niebieską planetą. Aby uchronić gatunek ludzki przed całkowitą zagładą, wprowadzono w życie trzy niezależne plany. Jednym z nich był skok w czasie. Oddział wyselekcjonowanych wojskowych musi zapobiec budowie nieszczęsnej stacji kosmicznej. Eksperyment się nie udaje. W wyniku sabotażu grupa ludzi zamiast do przeszłości przenosi się w czasy, w których na każdym kroku czekają na nich śmiertelne niebezpieczeństwa. Tym, którym uda się przeżyć, los zgotuje kolejne niemiłe niespodzianki. Trafią w środek wojny między dwiema obcymi rasami. Przez przypadek zostaną zabrani na nieznaną planetę, gdzie poznają nowych przyjaciół i sojuszników. Niestety w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności przyczyniają się do zagłady swoich wybawicieli. Aby zmienić bieg historii, decydują się na kolejną misję w czasie.

Informacje dodatkowe o Zagubieni w czasie:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2017-05-16

Kup książkę Zagubieni w czasie

Zagubieni w czasie - opinie o książce