Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2019-04-15
Kategoria wiekowa: 6-8 lat
ISBN: 978-83-8154-313-2
Ilustracje: Wojciech Stachyra

Tom 3 cyklu Gang Słodziaków

Ja i moje wnuczki znamy się ze Słodziakami od samego początku. Jeśli Wasze dzieci też znają się ze Słodziakami, to z radością przyjmą trzecią książkę o przygodach Gangu Słodziaków. Będzie zabawnie, będzie tajemniczo, będzie wzruszająco i ... na pewno nie będzie nudno !!! Polecam tę książkę wszystkim, którzy szukają wciągających opowieści dla najmłodszych. Dodatkowo zdradzę Wam w sekrecie, że Słodziaki mają niesamowitą SIŁĘ PRZYTULANIA!
Wiktor Zborowski, aktor filmowy, teatralny i dubbingowy

Wprowadzenie dzieci w świat emocji to prawdziwa sztuka. W książkach o Gangu Słodziaków udaje się znakomicie. Wraz ze swymi bohaterami dzieci mogą poznać siłę przytulania, spełnić marzenie przyjaciela czy przekonać się, że kłamstwo ma krótkie nogi... O ważnych sprawach mówi się mądrze i z humorem. Zapraszam do wspólnego czytania!
Danuta Stenka, aktorka filmowa, teatralna i radiowa

Tagi: zwierzęta marzenia wiosna emocje zabawa las gang słodziaków przytulanie dobre rady urodziny pirat

Kup książkę Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków

Opinie o książce - Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków

Bardzo fajna książka z ładnymi ilustracjami.

Opowiadania do chichotania
Renata Piątkowska; 0
Okładka ksiązki - Opowiadania do chichotania

Długo oczekiwana kolejna część przygód Tomka. Jak zwykle zabawne i pełne wdzięku opowiadania o codziennych sprawach , które widziane oczyma...

Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków
Renata Piątkowska; 0
Okładka ksiązki - Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków

Witajcie na leśnej polanie! Tu czekają na Was nowi przyjaciele. Poznajcie sarenkę Hanię, borsuka Barka, dzięcioła Dominika i nietoperza Nikodema oraz uroczych...

Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;