Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

Data wydania: 2020-10-14
Tytuł oryginału: On Mystic Lake
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Grażyna Cendrowska-Werner

Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród.

Choć to historia jednej kobiety - lecz przemawia do wszystkich - do każdego, kto znalazł odwagę, by wybrać między tym, co jest, a tym, co mogłoby być.

Blake Colwater, wzięty adwokat z Los Angeles, wyznaje swojej wieloletniej żonie Annie, że zakochał się w innej kobiecie. Zrozpaczona Annie wyjeżdża do miasteczka Mystic, gdzie się wychowała. Tu ponownie zbliża się do swojej pierwszej miłości, Nicka Delacroix, od niedawna wdowca, który nie potrafi sobie poradzić z cierpiącą na zaburzenia emocjonalne córeczką. Cała trójka z dobrym skutkiem leczy razem swoje rany.

Ale akurat wtedy, gdy Annie uwierzyła, że zyskała jeszcze jedną szansę na szczęście, jej świat wywraca się do góry nogami i zmuszona zostaje do dokonania wyboru, przed którym nie powinna stawać żadna inna kobieta...

,,Promienna opowieść. Kristin Hannah przenika do najgłębszych, najwrażliwszych zakątków naszych serc." - Tami Hoag

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

Opinie o książce - Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

Avatar użytkownika - Justtinazet
Justtinazet

„Zdarzyło się nad jeziorem Mystic" autor @kristinhannahauthor
wydana nakładem @wydawnictwo_swiatksiazki
Blake Colwater wyznaje swojej wieloletniej żonie Annie, że zakochał się w innej kobiecie. Zrozpaczona Annie wyjeżdża do miasteczka Mystic, gdzie się wychowała. Tu ponownie zbliża się do swojej pierwszej miłości i gdy uwierzyła, że zyskała jeszcze jedną szansę na szczęście, jej świat wywraca się do góry nogami.
Brzmi znajomo i banalnie prawda?
Jednak zapewniam, że nie jest to zwykłe romansidło. Historia opowiedziana w książce jest wciągająca i wywołuje ogrom uczuć. Czytając tę powieść będziemy się uśmiechać i ocierać łzy z policzków. Może fabuła nie zaskakuje, a akcja nie porywa ale książka należy do tych nieodkładalnych. Jest to historia napisana przez samo życie i nie sposób się od niej oderwać. Książka skłania do refleksji przemyśleń nad relacjmi, które budujemy.
Książkę czyta się lekko i przyjemnie, idealna na popołudnie z kubkiem gorącej herbaty.
Za egzemplarz książki dziękuję
@wydawnictwo_swiatksiazki

Avatar użytkownika - Agatonik
Agatonik
Przeczytane:2021-04-19, Ocena: 4, Przeczytałam,

Z jednej strony przewidywalne od pierwszej do ostatniej strony, łzawe, sentymentalne. Z drugiej wcale nie tak nierealne, bo sama przeżyłam coś podobnego. Życzę wszystkim kobietom nie zamykania się w swojej roli, nie zapominania o swoich marzeniach i kim tak naprawdę są. Życzę wszystkim dziewczynom i kobietom, żeby nie godziły sie na bylejakość swojego życia i jak najczęściej zadawały sobie pytanie, czy są szczęśliwe. Życzę wszystkim odwagi. Potem życie jest łatwiejsze, piękniejsze, ma więcej barw. I nigdy, przenigdy nie pozostajcie w związku dla tzw. dobra dzieci. One wiedzą i czują wszystko. Jak to pięknie robić to, co się chce. Spróbujcie!

Avatar użytkownika - danonk
danonk
Przeczytane:2021-02-05, Ocena: 3, Przeczytałam,

Niestety banalna i bardzo przewidywalna historia.

Avatar użytkownika - beataszostak
Przeczytane:2021-01-03, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2021,
Jedyna z Archipelagu
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Jedyna z Archipelagu

Historia kobiet, które poróżniła dramatyczna przeszłość. Opowieść o skomplikowanych relacjach matki i córki. Nora Bridże jest gwiazdą. Ma własną audycję...

Rzeczy, które czynimy z miłości
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Rzeczy, które czynimy z miłości

Wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa, radości z powrotu do domu oraz poświęceniu własnego dobra w imię miłości Najmłodsza z trzech sióstr...

Dom marionetek
Natasza Socha