Zrobię dla ciebie wszystko

Tom 6 cyklu Bądź przy mnie zawsze

Chwytająca za serce opowieść o tym, jak los potrafi pokrzyżować ludzkie ścieżki. I o trudnych decyzjach, z których czasem żadna nie jest właściwa.

Ewa jest szczęśliwą matką i żoną, prowadzi z mężem pensjonat na Podhalu i razem wychowują kilkuletnią córeczkę. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że dziewczynka trafia do szpitala. Poczucie winy oraz wstyd nie dają Ewie spokoju. Kobieta uświadamia sobie, że prawda, którą ukrywała przed światem, musi wyjść na jaw…

Czy raz otwarte drzwi do przeszłości da się jeszcze zamknąć? Ile krzywd i ran można wybaczyć w imię miłości?

Źródło:

Informacje dodatkowe o Zrobię dla ciebie wszystko:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020-02-26
Język oryginału: Polski

Kup książkę Zrobię dla ciebie wszystko

Zrobię dla ciebie wszystko - opinie o książce

Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2022-03-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2022,

"Zrobię dla Ciebie wszystko opowiada o losach szczęsliwej rodziny Ewy i Roberta, wraz z Olgą córką Roberta oraz ich wspólną córeczką Halinką mieszkają na podhalu, gdzie prowadzą pensjonat. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że dziewczynka trafia do szpitala, okazuje się, że oprócz wypadku na jaw może wyjść skrywana przez Ewę tajemnica. Ewa musi wrocić do przeszłości i zmierzyć się z ukrywanym sekretem. Każde kłamstwo kiedyś ujrzy świałto dzienne. Książka jest przepelniona emocjami i wzruszeniami.

Większość bohaterów już poznaliśmy we wcześniejszych tomach cyklu "Bądź przy mnie zawsze".

Jednak dopiero teraz poznajemy moment poznania Ewy i Roberta. Pewnie połowa książki to wspomnienia kobiety i bicie się myślami jak ukryć ważne dla niej i rodziny fakty. Czy bohaterka wybierze mniejsze zło? Jak bliscy zareagują na jej rewelacje? Polecam, przeczytajcie

Każda książka Pani Agaty Przybyłek wciąga i porusza od samego początku. Z ogromną przyjemnością sięgam po nowe opowieści i jestem nimi zachwycona ?

Książki Agaty Przybyłek kojarzą mi się przede wszystkim z pewną delikatnością, z pięknymi historiami, ale jednocześnie poruszającymi trudne tematy, takie które poruszają serca czytelników i takie, które dotyczą prawdziwego życia. Tak również jest w przypadku książki pt. "Zrobię dla ciebie wszystko", w której opisana jest wzruszająca i budząca wiele emocji historia ludzi, którzy potrafią kochać całym swoim sercem. Bohaterów powieści nie da się nie polubić, wzbudzają sympatię, ale także współczucie. Każdy z nich znalazł się w trudnej sytuacji, która nie jest prosta do rozwiązania. Aby ich przyszłość była szczęśliwa, muszą zaakceptować pewne rzeczy, dzięki czemu łatwiej będzie im iść przez dalszą drogę. W powieściach uwielbiam cofanie się w czasie. Lubię być w teraźniejszości wraz z bohaterami książek, ale również lubię poznawać ich przeszłość. I tak właśnie było tym razem. Agata Przybyłek pokazała wydarzenia z czasu teraźniejszego Ewy, ale także pokazała ją z lat młodzieńczych. Obydwa przedziały czasowe czytało mi się bardzo dobrze, płynęłam przez nie niczym oglądanie filmu. Cudownie było czytać tak wspaniale napisaną lekturę, której losy bohaterów można było widzieć w swojej wyobraźni.
"Zrobię dla ciebie wszystko", to moje drugie spotkanie z serią z domkami, bo tak właśnie nazywamy książki Agaty Przybyłek, których okładki zdobią domki i ponownie jestem zachwycona. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś zgromadzić wszystkie części tych cudownych powieści.

biblioteczkamoni.blogspot.com

Recepta na szczęście
Agata Przybyłek0
Okładka ksiązki - Recepta na szczęście

Skoro już wiemy, jak smakuje miłość, najwyższa pora by znaleźć receptę na szczęście! Julia to młoda kobieta przed trzydziestką, która marzy o dziecku...

Moje serce pamięta
Agata Przybyłek0
Okładka ksiązki - Moje serce pamięta

Czy jesteś gotowa na opowieść pełną niewyjaśnionych spraw, trudnych decyzji i zaskakujących rozwiązań? Michał Piotrowski to znudzony światem mężczyzna...