Abonent zawsze był niedostępny. "Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia"

Data: 2021-11-16 08:00:02 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Rafał, Tomek, Lena, Aśka i Maria przyjaźnią się ze sobą od czasów liceum. Choć los rozrzucił ich po różnych zakątkach świata, wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Pomaga im w tym pewien rytuał, który sobie stworzyli: raz w roku, na Boże Narodzenie, każde z przyjaciół pisze list do pozostałych, opowiadając o tym, co przez ten rok wydarzyło się w jego życiu. Czytanie tych grudniowych listów stało się częścią ich wigilijnej tradycji. Któregoś roku okazuje się, że w skrzynkach pocztowych brakuje wiadomości od Leny - samotnej matki, mieszkającej z córką w Chorwacji. Niepokoją się wszyscy, ale najbardziej przerażony jest Rafał, którego kiedyś łączyło z Leną coś znacznie więcej niż przyjaźń. Z dnia na dzień postanawia wyruszyć w podróż, odszukać swoją dawną ukochaną i naprawić błędy młodości... Ale czy nie jest już na to za późno?

Obrazek w treści

Do lektury najnowszej książki Jolanty Kosowskiej Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia zaprasza Wydawnictwo Zaczytani, tymczasem już teraz zachęcamy do przeczytania premierowego fragmentu książki:


Powieść Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia dostępna jest w sprzedaży w księgarni Empik.com oraz popularnych księgarniach internetowych: 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia
Jolanta Kosowska7
Okładka książki - Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia

Czasem milczenie najpiękniej opowiada historię miłości. Rafał, Tomek, Lena, Aśka i Maria przyjaźnią się ze sobą od czasów liceum. Choć los rozrzucił ich...

dodaj do biblioteczki