Bridgertonowie – ruszają prace nad 3 sezonem! Aktorzy już są na planie

Data: 2022-07-22 08:42:06 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Wczoraj na swoich mediach społecznościowych Netflix udostępnił krótkie nagranie z planu Bridgertonów. Możemy na nim zobaczyć różnych aktorów zapowiadających trzeci sezon. Prace na planie właśnie się rozpoczęły, jednak fani już spekulują nad brakiem niektórych postaci w wideo. Jest się czym martwić? 

Obrazek w treści Bridgertonowie – ruszają prace nad 3 sezonem! Aktorzy już są na planie [jpg] fot. Netflix

Bridgertonowie to amerykański serial dostępny na Netflixie, który stanowi luźną adaptacją cyklu romansów historycznych Julii Quinn. Każdy z sezonów ma opowiadać o innej postaci z rodzeństwa. Pierwszy sezon skupiał się na Daphne, a drugi na Anthonym. Trzecia książka przedstawiała historię Benedicta, jednak twórcy serialu zdecydowali się zmienić kolejność i w nadchodzącym sezonie poświęcić czas wątkowi Collina i Penelopy. 

Bridgertonowie: sezon 3 – ruszają prace na planie!

Netflix zdecydował się udostępnić zapowiedź, która informuje fanów o tym, że zdjęcia właśnie się rozpoczęły. Możemy kolejno zaobserwować różnych aktorów wykonujących dłonią ten sam gest. Na początku na ekranie pojawia się odtwórca roli Anthonego – Jonathan Bailey. Ma to symboliczny wydźwięk, w końcu cały poprzedni sezon był mu poświęcony, a teraz niejako oddaje pałeczkę komuś innemu. 

W zapowiedzi na krótko pojawią się kolejni aktorzy, wśród nich między innymi Luke Thompson, Claudia Jessie, Adjoa Andoh oraz Golda Rosheuvel. Na końcu kamera kieruje się w stronę dwóch głównych bohaterów tego sezonu: Nicoli Coughlan oraz Luka Newtona. Odtwórczyni Penelopy mówi o tym, że zdjęcia oficjalnie się rozpoczęły, po czym zaprasza serialowego Colina do dorożki. 

Bridgertonowie 3 sezon – fani mają wątpliwości co do udostępnionej zapowiedzi

Chociaż pojawia się sporo zadowolonych głosów, to jednak niektórzy fani mają pewne wątpliwości. Nie brakuje pytań o Regé-Jean Page, czyli głównego bohatera pierwszej serii. Chociaż pojawiły się plotki, jakoby aktor miał wrócić do produkcji, to niestety okazały się one nieprawdziwe. Widzowie zauważyli też brak serialowej Daphne. Udział Phoebe Dynevor w kolejnym sezonie serialu nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. Możliwe więc, że w tym sezonie zabraknie najważniejszej pary z pierwszego sezonu. 

Może Cię zainteresować:

Najmocniej fani zareagowali jednak na brak Simone Ashley, która w drugim sezonie zagrała Kate. Alarmujące może być, to, że Jonathan Bailey wkrótce rozpoczyna prace nad swoim nowym projektem. Weźmie udział w kolejnym serialu historycznym Fellow Travelers, gdzie wcieli się w postać Tima Laughlina wplątanego w romans z charyzmatycznym politykiem. Zarówna Simone, jak i Jonathan potwierdzili swój udział w trzeciej serii, możliwe jednak, że będzie ich na ekranie znacznie mniej, niż oczekiwaliby tego fani. 

Bridgertonowie 3 sezon – która książka zostanie zaadaptowania?

Co zaskakujące trzeci sezon serialu skupi się na historii przedstawionej w czwartym tomie serii autorstwa Julii Quinn. Produkcja opowie historię przedstawioną w książce zatytułowanej Miłosne tajemnice. Można w niej przeczytać o rozwoju relacji Colina Bridgertona i Penelopy Featherington. Długo skrywane uczucia w końcu dadzą o sobie znać.

Książkę można kupić w księgarniach internetowych:

Tagi: bridgertonowie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Miłosne tajemnice
Julia Quinn2
Okładka książki - Miłosne tajemnice

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli... Penelopa Featherington...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje