"Chyłka-Rewizja": Kto dokonał morderstwa na córce i żonie Bukano? Co wydarzy się w 6 i 7 odc serialu?

Data: 2020-11-10 15:26:29 Autor: Tamer Adas

Chyłka-Rewizja to kolejny serial stacji TVN, stanowiący adaptację powieści Remigiusza Mroza - Rewizja, prezentujący skomplikowane kolejne przygody słynnej pani adwokat Joanny Chyłki. Co się stanie po Chyłka-KasacjaCo czeka fanów w odcinkach 6 i 7 odc Chyłka-Rewizja?

Obrazek w treści Fot. kadr z 1 odc serialu "Chyłka - Rewizja" / Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl 

Chyłka-Rewizja to trzeci sezon serialu o prawnik Joannie Chyłce, zmagającą się z najtrudniejszymi sprawami, których nie chciałby się podjąć inny adwokat.

Chyłka-Rewizja – opis 6 odc

Co wydarzy się w 6 odcinku Chyłka-Rewizja? Bukano wykorzystuje spryt, za sprawą którego udaje mu się uciec. Nie ma jednak pojęcia co się tak naprawdę stało, gdzie obecnie jest i kto był oprawcą. Informacja ta jednak łączy i przeplata się z doniesieniami o śmierci przedstawiciela Salusa, ofiary tajemniczego, tragicznego wypadku.

Buchelt z zaskoczenia odwiedza Kordiana w jego mieszkaniu, gdzie poprzez pośrednictwo patrona Langera składa propozycję skierowaną do Zordona. Ta może okazać się dla niego propozycją z kategorii nie do odrzucenia.

Czytaj także: Recenzja serialu „Chyłka – Rewizja”. Kordian kontra Chyłka.

Kolejna rozprawa, zaskakuje, ponieważ Oryński odnalazł sposób, aby doprowadzić do procesu i uniknięcia konfrontacji bezpośredniej z Chyłką na sali sądowej. Buchelt natomiast przywołuje kolejnego świadka, którego zeznania mają zapewnić Salusowi ostateczne zwycięstwo.

Chyłka-Rewizja – gdzie obejrzeć 6 odc?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek Chyłka-Rewizja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 10 listopada 2020 roku na platformie player.pl.

Czytaj także: Chyłka – Rewizja – przewodnik po serialu. Kto jest kim w nowym sezonie Chyłki?

Pierwszy odcinek jest dostępny zupełnie za darmo w internecie na platformie player.pl.

Chyłka-Rewizja – opis 7 odc

Co stanie się w 7 odc Chyłka-Rewizja? Kormak powraca do Warszawy z materiałami, które mogą pozwolić Chyłce odzyskać swoją dawną posadę w kancelarii. To także okazja dla niego, aby odbić się po wcześniejszych problemach. Zordon pomimo tego wszystkiego nie odczuwa entuzjazmu Joanny.

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że w jego głowie siedzi chęć nakłonienia jej do porzucenia nałogu. Szczerbiński także musi się zmierzyć z istotnym dla jego związku z Chyłką momentem.

Czytaj także: Remigiusz Mróz naprawi 2020 r. - zapowiedź nowej książki

W tym czasie trwa śledztwo dotyczące śmierci Piotrowskiego. Szczerbiński zajmuje się przesłuchaniem Langera, sygnalizując mu, że jest pewny jego winy. Ten nie zważa jednak na te groźby, decydując się na spotkanie z Zordonem oraz Chyłką. Piotr ma przekazać prawdę dotyczącą morderstwa na najbliższych kobietach Bukano....

Chyłka-Rewizja– gdzie obejrzeć 7 odc?

Gdzie można zobaczyć 7 odcinek Chyłka-Rewizja? Najnowszy, ostatni epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 10 listopada 2020 roku na platformie player.pl.

Czytaj także: "Chyłka-Rewizja": Bukano uciekł! Jego sprawa ma jeszcze szanse? Co wydarzy się w 5 i 6 odc serialu?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Chyłka-Rewizja – książka

Serial Chyłka-Rewizja opracowany został na podstawie powieści Remigiusza Mroza pt. Rewizja. Jest to pierwszy z całego cyklu o Joannie Chyłce, dzięki któremu autor zyskał wielką sławę i popularność.

Książkę Rewizja kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rewizja
Remigiusz Mróz18
Okładka książki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo