Co zobaczyć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 9 do 15 stycznia 2023 roku

Data: 2023-01-09 12:54:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Drugi pełnoprawny tydzień stycznia 2023 roku zapowiada się obiecująco, choć tym razem już widoczne są powracające na anteny seriale oraz wydarzenia sportowe. Z tego też względu harmonogram emisji nieco "faluje", ale... w jego ramach nie zabraknie naprawdę atrakcyjnych propozycji na wieczór. Jakie filmy zostaną wyemitowane w telewizji od 9 do 15 stycznia 2023 r.?

Obrazek w treści Co zobaczyć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 9 do 15 stycznia 2023 roku [jpg] fot. Jonas Leupe on Unsplash

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 9 do 15 stycznia 2023 r.?

Spokojny poniedziałek, 9 stycznia...

W najbliższy poniedziałek nie zadzieje się filmowo zbyt wiele, niemniej absolutny klasyk kina katastroficznego Pojutrze, czy też niezwykle ceniony i wypełniony światowymi gwiazdami film Wrogowie publiczni, ukazujący starcia gangsterów z rodzącym się właśnie FBI...

 

10 stycznia 2023 pełen filmowych wrażeń!

Być może się dziwicie, ale już we wtorek w telewizji odnajdziemy parę naprawdę niezłych propozycji oraz parę klasyków na dobrym poziomie.

 

Zadziwiająca atrakcyjna środa na horyzoncie!

W najbliższą środę ponownie zobaczyć będziemy mogli Czarne złoto, efektowną opowieść o budowaniu się potęgi na Bliskim Wschodzie. Nie zabraknie także klasycznej kontynuacji Poznaj moich rodziców, które towarzyszyć będzie również Wyspa nietypowa opowieść ze Scarlett Johanson i Michaelem Bay'em w thrillerze rozgrywającym się na Karaibach! Osoby poszukujących spokojniejszych historii odnajdą ją w przypadku emitowanego tego dnia Azylu.

 

Następny, spokojny czwartek na horyzoncie...

Kolejny czwartek jest przed nami i po raz kolejny przekonamy się o tym, że będzie to naprawdę spokojny dzień. W ten też sposób w telewizji ujrzeć będziemy mogli komedię Nadchodzi Polly, ukazującej bohatera, który zostaje zdradzony pierwszego dnia miesiąca miodowego. W telewizji zobaczyć będziemy mogli także To skomplikowane, opowieść o doświadczonej wiekowo parze, która postanowiła sobie wybaczyć. Niemniej... w ich życiu pojawia się ktoś, kto może ponownie poróżnić ich uczucia...

 

Kolejny Piątek pełen hitów!

Najbliższy piątek rozpocznie wielki weekendowy wypoczynek z szeregiem znakomitych filmów. Drugie Vabank, Strażnicy Galaktyki oraz potężny Władca Pierścieni Dwie wieże... nic tylko zasiąść z czymś dobrym przed ekrany!

 

Sobota, 14 stycznia wypełniony niezłymi filmami!

Największa filmowa gromada pojawi się w najbliższą sobotę, dostarczając widzom szeroką i efektowną dawkę klasycznych historii ze znanych i lubianych serii. 


 

Jak filmowo zakończy się tydzień od 9 do 15 stycznia 2023?

Co prawda niedziela nie będzie wypełniona samymi hitami, ale nie zabraknie naprawdę wyrazistych produkcji zawierających spore napięcie oraz akcję.

 

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje