"Sztanga i cash" – jak zbić majątek w krótkim czasie

Data: 2020-07-15 18:12:04 Autor: Piotr Piekarski
News -

Sztanga i cash to komedia sensacyjna, która przedstawia losy grupy wielbicieli wysiłku fizycznego, którzy postanawiają obrabować innego klienta siłowni – znanego milionera. Co z tego wyniknie? 

Sztanga i cash to pochodząca z 2013 komedia, która przedstawia losy trójki mężczyzn, którzy postanawiają w łatwy sposób się obłowić. Nie spodziewają się jednak zemsty ze strony swojej ofiary. 

Sztanga i cash – opis

O czym dokładnie jest film Sztanga i cash? Produkcja przedstawia losy Daniela, jednego z pracowników znanej siłowni. Daniel świetnie wygląda i stanowi marzenie wielu kobiet odwiedzających lokal, jednak ma pewien problem – nieustannie brakuje mu gotówki.

Czytaj także: "Zemsta o jasnych oczach" – co wydarzy się w 3 i 4 odcinku?

Niebawem orientuje się, że klientem jego siłowni jest znany milioner. Postanawia w łatwy sposób zdobyć potrzebne pieniądze – rabując bogacza z jego kosztowności. 

Do napadu na mężczyznę namawia swoich dwóch kumpli – Paula, mającego już za sobą przygodę w kryminale oraz i innego kulturystę, Adriana. Trójka mężczyzn porywa bogacza, a ten po kilku dniach tortur, w końcu przekazuje im cały majątek. 

Mężczyźni są pewni, że biznesmen zginął, pozostawiony przez nich w ciężkim stanie na pastwę losu. Milionerowi jednak udało się przeżyć i pragnie odzyskać swój majątek, a także zemścić się na swoich oprawcach. 

Sztanga i cash – obsada

Kto wystąpił w filmie Sztanga i cash? W rolach  głównych w produkcji znaleźli się Mark Wahlberg, Dwayne Johnson oraz Anthony Mackie. W postać milionera wcielił się Tony Shalhoub. 

Czytaj także: Aktor Szkoły dla elity w nowym serialu – ruszają prace nad Alba

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Ed Harris, Bar Paly, Rob Corddry oraz Rebel Wilson. 

Sztanga i cash – gdzie obejrzeć? 

Film Sztanga i cash wyemitowany zostanie w połowie lipca w telewizji. Film zobaczyć będzie można w środę, 15 lipca o godz. 20:05 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj także: "Paryżanka" – zakochana w prowincji 

Oprócz tego produkcja dostępna jest także w Internecie – w ofercie platform VOD.

Sztanga i cash – opinie

Chociaż produkcja ta otrzymała kilka negatywnych opinii ze strony krytyków filmowych, to większość internautów uznała, że jest to wartościowa produkcja, którą warto zobaczyć. Sztanga i cash to pełna przygód opowieść, która mówi o wolności i sile pieniądza. 

Sztanga i cash – książka

Film Sztanga i cash powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, który inspirowany był prawdziwą historią, który wydarzyła się w połowie lat 90 w Miami i opisana została w Miami New Times. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje